 |
|
Nie to żebym się skarżyła czy coś, ale w chuj mi ciężko.
|
|
 |
|
nie mów, że wiesz jak się czuję. to nie ty zasypiasz z telefonem w dłoni, dusząc się płaczem. to nie ty średnio co 5 minut budzisz się tylko po to, żeby odblokować klawiaturę. przebudzasz się ze złudną nadzieją, że to jeszcze nie koniec, że odpisał. że nadal jest tylko dla Ciebie. ale nie. on znikł równie szybko jak stygnie gorąca herbata czy dopala się papieros. nie zdążyłaś się nacieszyć, ani wrzątkiem herbaty, ani dymem nikotynowym, ani Nim.
|
|
 |
|
Była to jedna z tych nocy, w których nie ma nadziei na świt.
|
|
 |
|
nie wiemy, co nas jutro spotka, nasze życie wiruje, jak kule w bębnie totolotka.
|
|
 |
|
przejebane mieć na wszystko wyjebane, nie ?
|
|
 |
|
Uzależniłam się. Po raz kolejny. Najpierw od komputera. Komórki.Kiślu. Przyjaciół. A teraz od Ciebie.
|
|
 |
|
Mężczyźni jej pragnęli. Dlatego wykorzystywała ich bez skrupułów. Nie jej wina, że na to pozwalali.
|
|
 |
|
nie wiedziała dlaczego, ale nie potrafiła się nawet rozpłakać, może emocje były zbyt silne ? albo wydarzenia zbyt świeże
|
|
 |
|
A pewnego dnia będę szła ulicą z innym. Na mojej twarzy będzie widać szczęście. A ty będziesz tylko patrzył. W twoich oczach będzie smutek. Coś Cię ściśnie w środku i poczujesz jak bardzo żałujesz i jak bardzo dalej mnie kochasz.
|
|
 |
|
Za długo czekaliśmy. Za długo próbowaliśmy.
|
|
 |
|
Wiedziała , że bardzo ją zranił. Mimo to nie mogła o nim zapomnieć. Nie mogła przestać go kochać.
|
|
 |
|
Za czytanie tego opisu jesteś mi winny przytulenie... Za to , że czytasz go dalej ..buziaka < 3
|
|
|
|