 |
|
było jakoś około czwartej nad ranem - spałam. obudził mnie telefon. odebrałam w półśnie i nagle usłyszałam Jego głos - smutny, łamiący się. w ułamkach sekundy obudziłam się. i wiesz co zrobiłam ? wstałam, ubrałam się i wyszłam - i za chwilę byłam już przy Nim - bo na tym polega przyjaźń, po to ma się bliskich. bo nie zastanawiasz się, która jest godzina, w dupie masz fakt, że za kilka godzin idziesz do pracy. najważniejsze jest to, by On chociaż przez chwilę poczuł się lepiej i by miał świadomość, że jesteś obok, zawsze - bez względu na wszystko. || kissmsyhoes
|
|
 |
|
brakuje mi możliwości wywoływania na Twojej twarzy uśmiechu. brakuje mi łapania Cię za rękę i udawania pary. brakuje mi dzielenia jednej kołdry po pijaku. brakuje mi Twoich oczu, które zawsze wędrowały za mną. brakuje mi poczucia bezpieczeństwa, które towarzyszy mi zawsze gdy jesteś obok. brakuje mi wtulania się w Ciebie zawsze wtedy, gdy miałam na to ochotę. brakuje mi Ciebie - Twoich słów, Twojego ciepła i Twojej siły, która zawsze pomagała mi przetrwać te najgorsze momeny. || kissmyshoes
|
|
 |
|
ciekawe za jak wielką idiotkę mnie masz, skoro tak mnie traktujesz.
|
|
 |
|
00:18 . zamiast się uczyć, myśleć o sobie i swoim życiu, siedzi patrząc się w ścianę i wspomina ich wspólne chwile. tak bardzo nienawidzi. nienawidzi, że tak bardzo go kocha.
|
|
 |
|
sorry, wole szpilki od trampek .
|
|
 |
|
mam olać tęsknotę czy olać rozsądek ?
|
|
 |
|
dystans - czasem trudniej go złapać niż przebiec.
|
|
 |
|
bezpieczeństwo - czternaście liter ukrytych tylko w Twoich ramionach.
|
|
 |
|
nie puszczaj mojej dłoni i nie pozwól, bym ja puściła Twoją.
|
|
 |
|
Wiesz który to już raz dziś o Tobie pomyślałam ? Wiesz którą z kolei była dziś zbita przeze mnie szklanka? Wiesz która łza spowodowana wspomnieniem po Tobie spłynęła mi dziś po policzku? Wiesz jak często zaglądam w archiwum naszych rozmów? Sama nie wiem czego się tam doszukuję.. Może odpowiedzi na to co się teraz z nami dzieje wplątanej pomiędzy wypowiedzianymi kwestiami.. Może to do czego doprowadziłeś.. Może to czy Cię to w ogóle obchodzi? ..Śmieszne prawda ?
|
|
 |
|
Ile to już czasu? Od ostatniego słowa, od ostatniego spojrzenia, gestu.. Od ostatniej wiadomości, od ostatniego uśmiechu, przytulenia..Pamiętasz? Byłeś. Nie ma Cię . Nigdy już nie będzie. Kurwa.
|
|
 |
|
Nie mam już siły udawać, że wszystko jest "okej". / allyouneedisloove
|
|
|
|