 |
Kochasz kogos? -tak -a mozesz mi go opisac.? -jest czarno srebrny jest inteligentny -nie wiem kto to -komputer.
|
|
 |
jak widać, już się nie znamy. | jebsiemisiek ♥
|
|
 |
Jak się nazywa człowiek który nie używa prezerwatyw? - OJCIEC.
|
|
 |
Jak pewnie wszyscy wiemy dziś mija 11 rocznica śmierci Piotrka "Magika" Łuszcza. W Katowicach przez dwa dni odbywają się spotkania i koncerty upamiętniające jego twórczość. Nikomu nie trzeba przedstawiać kim był Piotrek i ile zrobił dla Hip-hopu, dla jednych jest i będzie idolem, dla drugich osobą chorą psychicznie. Lecz my, zjednoczmy się w ten dzień i pokażmy kim jest Magik dla nas ! Niech dzisiaj z naszych głośników leci ta boska liryka, nie zapominajmy o tym dniu. Pamiętacie ? Pamiętamy !!
Oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika.
Dla życia, za życia by tym mógł rap oddychać.
26 grudnia, był 2000 rok.
I dlatego nienawidzę drugiego dnia Świąt ! http://youtu.be/ckrQYMufhCg , http://paktofonika.y0.pl/news.php
|
|
 |
- wróżbita ania prawdę ci powie . - halo ? dzień dobry . chciałbym zadać pytanie . - słucham - czy moja żona jest w ciąży ? - ależ tak . za parę miesięcy urodzi się piękna córeczka . - ale ja jestem bezpłodny : ) - pan może ii tak . ale pański sąsiad z dołu nie koniecznie.
|
|
 |
- wiesz jak robi się potwory ? - nie . - to zapytaj tatusia . : D
|
|
 |
Może i nie jestem ładna , ale ty dziwko spójrz się na siebie !.
|
|
 |
Sens naszej rozmowy dobiegnie końca po 10 minutach,nic sobie nie wyjaśnimy ale zrobimy z siebie wiekszych wrogów niż jesteśmy.
|
|
 |
hujowe święta, hujowa atmosfera. kurwa.
|
|
 |
Nowy rok - nowe błędy, nowi ludzie, nowe przypały ♥.
|
|
 |
Nie będę stał bezczynnie gdy zacznie płonąć świat
Miasta topią się w dymie, wieje ognisty wiatr
Zaciskam mocno pięści, w żyłach przyspiesza krew
To jest początek końca - nadciąga boski gniew! || Słoń - Początek końca .
|
|
 |
I pomyśleć co było dokładnie rok temu ... . || mamba.x3
|
|
|
|