 |
- daj mi 20 zł. - a skąd ja mam Ci je wziąć? - z portfela? | szyszuniaa
|
|
 |
|
" Nie kocham Cię, ale jakoś tak mi dziwnie, gdy przez cały dzień nic nie napiszesz. "
|
|
 |
ciekawe czy jakby zobaczył mnie kiedyś z chłopakiem, którego kochałabym bardziej niż jego coś ruszyłoby go w sercu. czy chociaż przez chwilę zastanowił by się nad tym czy kiedykolwiek cokolwiek do mnie czuł. czy ruszyłoby go to to on mógłby być na miejscu tego chłopaka. ciekawe.. | szyszuniaa
|
|
 |
Przykro mi mamo, ale moim ideałem nie jest kulturalny książę na białym koniu, tylko ten cholerny, zdemoralizowany brunet, o którym nie mogę przestać myśleć.
|
|
 |
granica między miłością a nienawiścią jest tą najłatwiejszą do przekroczenia. dlatego kochaj ostrożnie, nienawidź doszczętnie.
|
|
 |
kurwa ;((( rok 2011 zakończyłam pogrzeb a 2012 zacznę pogrzebem .. dlaczego on? ;((( [*] | szyszuniaa
|
|
 |
Jara mnie rock, bruneci, brązowe oczy, tatuaże i niebotyczne szpilki.
|
|
 |
odpuszczam sobie. czemu? może dlatego, że dość mam tego, że nie wiem na czym stoję. albo komuś zależy albo nie. | szyszuniaa
|
|
 |
dziękuję za najlepszego sylwestra na całym świecie ;-* | szyszuniaa
|
|
|
|