 |
|
gdyby rodzice przeczytali moje wszystkie smsy i przeczytali całe moje archiwum gg to miałabym szlaban do końca życia.
|
|
 |
|
Narkotyki i alkohol stał się szpanem wśród gimnazjalistów.
|
|
 |
|
Mój środkowy palec jasno Ci tłumaczy - wypierdalaj. | CHADA
|
|
 |
|
było zimno, ciepło i późno, zwracaliśmy na siebie uwagę.
|
|
 |
|
za dużo suk w Moim otoczeniu.
|
|
 |
Siedziałam na lekcji języka polskiego. Byłam obecna ciałem, ale nie myślami. Myślami byłam z nim. W sali obok. W pewnym momencie Pani zapytała jak się nazywał twórca lektury, którą omawiamy. Wypowiedziałam jego imię. Pani zaczęła się śmiać i powiedziała: "Dziewczyno Twórca lektury, nie Twoich marzeń."
|
|
 |
jest dla mnie jak obsesja na punkcie odchudzania dla anorektyczki, jak ostatnie krople wódki dla alkoholika, jak muzyka dla instrumentalisty, jak amfetamina dla narkomana. jest moim najpiękniejszym uzależnieniem, w które coraz bardziej się zanurzam .
|
|
 |
wstać ze świadomością, że nie jestem zdolna do miłości, a moje źrenice wciąż, są przepełnione przeszklonymi wspomnieniami.
|
|
 |
Całował jej mokre od płaczu policzki, patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy, gładził po nie ułożonych włosach ... i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie .
|
|
 |
pamiętaj. wybaczyć nie znaczy zapomnieć.
|
|
 |
Jesteś jedynym powodem dla którego od poniedziałku do piątku wstaje rano z łózka.
|
|
 |
|
chuj im wszystkim szczerze w dupe .
|
|
|
|