głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika h1msowax3

  nie mów mi nawet  że kochasz bo dla mnie to słowo po prostu nie istnieje.Gardzę nim.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` nie mów mi nawet, że kochasz bo dla mnie to słowo po prostu nie istnieje.Gardzę nim. / abstractiions.

  mam zajawkę na Ciebie i złe jest to  że mi się nie nudzisz.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` mam zajawkę na Ciebie i złe jest to, że mi się nie nudzisz. / abstractiions.

  definicja miłości? Nigdy nikt mi jej nie przedstawił. I czuję   że chciałabym abyś Ty mi pokazał czym ona jest. Jedni nazywają ją suką  drudzy twierdzą   że w ogóle nie istnieje. A ja nadal ślepo w nią wierzę.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` definicja miłości? Nigdy nikt mi jej nie przedstawił. I czuję , że chciałabym abyś Ty mi pokazał czym ona jest. Jedni nazywają ją suką, drudzy twierdzą , że w ogóle nie istnieje. A ja nadal ślepo w nią wierzę. / abstractiions.

  no i co ja mam powiedzieć na to  że jeszcze przed kilkoma dniami kochałeś  a dziś widzę Cię z Twoją byłą jak liżecie się pod blokiem? Przecież kurwa ręce opadają. I nie wiem kto tu jest większą dziwką. Ona czy Ty. Do rozważenia tę kwestię zostawię wam.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` no i co ja mam powiedzieć na to, że jeszcze przed kilkoma dniami kochałeś, a dziś widzę Cię z Twoją byłą jak liżecie się pod blokiem? Przecież kurwa ręce opadają. I nie wiem kto tu jest większą dziwką. Ona czy Ty. Do rozważenia tę kwestię zostawię wam. / abstractiions.

  chciałabym poczuć w Twoich słowach troskę o naszą wspólną miłość.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` chciałabym poczuć w Twoich słowach troskę o naszą wspólną miłość. / abstractiions.

  a swoją miłością wznieś mnie ponad horyzont.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` a swoją miłością wznieś mnie ponad horyzont. / abstractiions.

  kiedy patrzę w Twoje oczy  zapominam co to grawitacja.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` kiedy patrzę w Twoje oczy, zapominam co to grawitacja. / abstractiions.

  miłość to jest straszne gówno w którym tkwimy.   trochę abstractiions   trochę Pezet.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` miłość to jest straszne gówno w którym tkwimy. / trochę abstractiions , trochę Pezet.

  nie chcę wracać do przeszłości  która była dla mnie najgorszym z możliwych wyjść.   abstractiions.

abstractiions dodano: 9 grudnia 2011

` nie chcę wracać do przeszłości, która była dla mnie najgorszym z możliwych wyjść. / abstractiions.

   teksty abstractiions dodał komentarz: ;* do wpisu 9 grudnia 2011
  chciałeś wrócić krótko po tym  jak w ogóle zdążyłam zapomnieć   że kiedykolwiek byłeś.   abstractiions.

abstractiions dodano: 8 grudnia 2011

` chciałeś wrócić krótko po tym, jak w ogóle zdążyłam zapomnieć , że kiedykolwiek byłeś. / abstractiions.

tak generalnie to Peja. teksty abstractiions dodał komentarz: tak generalnie to Peja. do wpisu 8 grudnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć