głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gusia_kochaaaa_love_you

.  jeśli nie spróbujesz  nigdy się nie dowiesz czy było warto.

yeeaaah dodano: 3 czerwca 2013

.` jeśli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz czy było warto.

 Kolor oczu mam skryty za łzami  choć długi czas nie było we mnie nic  poza chłodem bijącym od zlodowaciałego serca.

notcorrect dodano: 3 czerwca 2013

"Kolor oczu mam skryty za łzami, choć długi czas nie było we mnie nic, poza chłodem bijącym od zlodowaciałego serca."

.  To przykre  że los potrafi zniszczyć wszystko to  w co tak głęboko wierzyliśmy.

yeeaaah dodano: 3 czerwca 2013

.` To przykre, że los potrafi zniszczyć wszystko to, w co tak głęboko wierzyliśmy.

Czego mogę więcej chcieć? Dłonie mam dwie   serce bije za trzech  więc biorę ten dzień  który jest   taki jaki jest !   Hades

lovalova dodano: 2 czerwca 2013

Czego mogę więcej chcieć? Dłonie mam dwie , serce bije za trzech, więc biorę ten dzień, który jest taki jaki jest ! / Hades

Przecież to takie naturalne  kochać czyjeś oczy  zachwycać się nimi codziennie i tonąć w nich za każdym razem.

notcorrect dodano: 2 czerwca 2013

Przecież to takie naturalne, kochać czyjeś oczy, zachwycać się nimi codziennie i tonąć w nich za każdym razem.

Samotny spacer wydaje się być całkiem dobry  pośród burzliwych dni i wczesnych poranków. Wszędzie pełno osób z kolorowymi parasolami  którzy ciągle gdzieś się spieszą. Brakuje tylko Ciebie.

notcorrect dodano: 2 czerwca 2013

Samotny spacer wydaje się być całkiem dobry, pośród burzliwych dni i wczesnych poranków. Wszędzie pełno osób z kolorowymi parasolami, którzy ciągle gdzieś się spieszą. Brakuje tylko Ciebie.

Na odległość tęskni się trudniej.To tak jakby wyrwali Ci serce i wyrzucili gdzieś w pole pełne serc podobnych.Jakby dłonie zamarzły podczas upalnego dnia.Tęsknota wszczepia się w tkanki dając o sobie znać przy każdym ruchu.

notcorrect dodano: 1 czerwca 2013

Na odległość tęskni się trudniej.To tak jakby wyrwali Ci serce i wyrzucili gdzieś w pole pełne serc podobnych.Jakby dłonie zamarzły podczas upalnego dnia.Tęsknota wszczepia się w tkanki dając o sobie znać przy każdym ruchu.
Autor cytatu: skazany_na_dno

Teraz wiem  ile w jego myślach było mnie.

notcorrect dodano: 1 czerwca 2013

Teraz wiem, ile w jego myślach było mnie.

Wybacz  ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam  nieczynna jestem  chyba też trochę nie żyje. Może jutro.

notcorrect dodano: 1 czerwca 2013

Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyje. Może jutro.

Zawsze jestem  chociaż nie ma mnie obok  myślami zawsze jestem z Tobą.

notcorrect dodano: 1 czerwca 2013

Zawsze jestem, chociaż nie ma mnie obok, myślami zawsze jestem z Tobą.

 Pierdole już twój pieprzony cynizm

notcorrect dodano: 1 czerwca 2013

"Pierdole już twój pieprzony cynizm"

I bądźmy tak bardzo niepoważni  choć raz.

notcorrect dodano: 1 czerwca 2013

I bądźmy tak bardzo niepoważni, choć raz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć