głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gryze

Jestem brzydsza  nie ubieram się tak fajnie  nie prostuję co rano włosów  nie robię kreski nad okiem  nie mam ud jak modelka  nie palę  nie piję  nie przeklinam w każdym zdaniu  ale uwierz  że ja kocham mocnej od nich wszystkich.

38sekund dodano: 7 grudnia 2012

Jestem brzydsza, nie ubieram się tak fajnie, nie prostuję co rano włosów, nie robię kreski nad okiem, nie mam ud jak modelka, nie palę, nie piję, nie przeklinam w każdym zdaniu, ale uwierz, że ja kocham mocnej od nich wszystkich.

może kiedyś opowiem Ci to wszystko. usiądziemy w przytulnej kawiarni  przy kawie  a ja już bez żadnych emocji  choć z sentmentem   powiem jak było naprawdę. opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem  i każdym wieczorem. jak przetrwałam każdą noc  i jakim sposobem nie zapiłam się na śmierć. opowiem Ci jak tamowałam łzy płynące z moich oczu  i jak rozładowywałam emocje  których było mnóstwo. zdradzę Ci jakim sposobem przetrwałam ból odejścia  i jak dokonałam tego  że normalnie funkcjonuję. tak.. kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty  które tak bardzo mocno mnie wyniszczyły.   veriolla

lykke dodano: 7 grudnia 2012

może kiedyś opowiem Ci to wszystko. usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, choć z sentmentem - powiem jak było naprawdę. opowiem Ci jak radziłam sobie z każdym dniem, i każdym wieczorem. jak przetrwałam każdą noc, i jakim sposobem nie zapiłam się na śmierć. opowiem Ci jak tamowałam łzy płynące z moich oczu, i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. zdradzę Ci jakim sposobem przetrwałam ból odejścia, i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. tak.. kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak bardzo mocno mnie wyniszczyły. / veriolla

Zakochałam się w cholernym chamie  który rani mnie na każdym kroku  który wytyka mi najmniejszy błąd  który sapie że tyle przeklinam  który jest pieprzonym seksistą  ale którego kocham. W chuj mocno kocham.   najebanatymbarkiem

najebanatymbarkiem dodano: 7 grudnia 2012

Zakochałam się w cholernym chamie, który rani mnie na każdym kroku, który wytyka mi najmniejszy błąd, który sapie że tyle przeklinam, który jest pieprzonym seksistą, ale którego kocham. W chuj mocno kocham. / najebanatymbarkiem

A cisnąc moich przyjaciół tylko mnie tracisz.   najebanatymbarkiem

najebanatymbarkiem dodano: 7 grudnia 2012

A cisnąc moich przyjaciół tylko mnie tracisz. / najebanatymbarkiem

Nie jestem grą komputerową dupku żebyś chwalił się kumplom na którym poziomie jesteś w znaczeniu czy już mnie 'zaliczyłeś' czy nie.   najebanatymbarkiem

najebanatymbarkiem dodano: 7 grudnia 2012

Nie jestem grą komputerową dupku żebyś chwalił się kumplom na którym poziomie jesteś w znaczeniu czy już mnie 'zaliczyłeś' czy nie. / najebanatymbarkiem

Więc bądź samotna. Naucz się nie gubić w tej samotności. Zrób sobie jej mapę.   Przynajmniej raz w życiu pobądź z nią. Rozgość się w tym ludzkim doświadczeniu.   Nigdy jednak już nie używaj uczuć ani ciała innej osoby   jako placu ćwiczeń dla swoich niespełnionych pragnień.

blacksakrum dodano: 7 grudnia 2012

Więc bądź samotna. Naucz się nie gubić w tej samotności. Zrób sobie jej mapę. Przynajmniej raz w życiu pobądź z nią. Rozgość się w tym ludzkim doświadczeniu. Nigdy jednak już nie używaj uczuć ani ciała innej osoby jako placu ćwiczeń dla swoich niespełnionych pragnień.

Głęboki żal jest niczym jakieś konkretne miejsce  przecięcie współrzędnych na mapie czasu.   Kiedy stoimy w tym lesie smutku  trudno nam sobie wyobrazić  że będziemy   w stanie odnaleźć drogę do jakiegoś lepszego miejsca.   Jeśli natomiast ktoś nas zapewni  że już kiedyś stał w tym samym miejscu    ale zdołał się stamtąd wyrwać  może nam to dać nadzieję.

blacksakrum dodano: 7 grudnia 2012

Głęboki żal jest niczym jakieś konkretne miejsce, przecięcie współrzędnych na mapie czasu. Kiedy stoimy w tym lesie smutku, trudno nam sobie wyobrazić, że będziemy w stanie odnaleźć drogę do jakiegoś lepszego miejsca. Jeśli natomiast ktoś nas zapewni, że już kiedyś stał w tym samym miejscu, ale zdołał się stamtąd wyrwać, może nam to dać nadzieję.

 ...  miłość jest zawsze skomplikowana. Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać  kochanie.   Czasem musimy łamać sobie serca. To dobry znak  mieć złamane serce. Oznacza  że czegoś próbowaliśmy.

blacksakrum dodano: 7 grudnia 2012

(...) miłość jest zawsze skomplikowana. Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać, kochanie. Czasem musimy łamać sobie serca. To dobry znak, mieć złamane serce. Oznacza, że czegoś próbowaliśmy.

ty mi oddasz swoje serce  a ja oddam ci moją duszę  okej?

wercia___ dodano: 6 grudnia 2012

ty mi oddasz swoje serce, a ja oddam ci moją duszę, okej?

Moje życie jest ustabilizowane. Wczoraj było do dupy  dzisiaj było do dupy  jutro pewnie też będzie do dupy.

kurde_mac dodano: 6 grudnia 2012

Moje życie jest ustabilizowane. Wczoraj było do dupy, dzisiaj było do dupy, jutro pewnie też będzie do dupy.

świat jest niesprawiedliwy  moje życie jest do bani  a szkoła bez komentarza.

wercia___ dodano: 4 grudnia 2012

świat jest niesprawiedliwy, moje życie jest do bani, a szkoła bez komentarza.

kocham cię i ty o tym wiesz.

wercia___ dodano: 4 grudnia 2012

kocham cię i ty o tym wiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć