głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gosiaczekk150

Motylki w brzuchu? Mam na widok szpilek a nie na widok Ciebie  bejbe:   kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 27 sierpnia 2012

Motylki w brzuchu? Mam na widok szpilek a nie na widok Ciebie ,bejbe: )|kissmebabyx3

Ja wiem  że one są lepsze we wszystkim ode mnie  nie musisz mi tego uświadamiać. kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 27 sierpnia 2012

Ja wiem ,że one są lepsze we wszystkim ode mnie ,nie musisz mi tego uświadamiać.|kissmebabyx3

http:  nie daj sie wylogowac.blogspot.com zdjęcia z siatkarskiego treningu z Marcinem Możdżonkiem w warszawskiej hali Torwar na blogu :

definicjamiloscii dodano: 27 sierpnia 2012

http://nie-daj-sie-wylogowac.blogspot.com zdjęcia z siatkarskiego treningu z Marcinem Możdżonkiem w warszawskiej hali Torwar na blogu : )

I uwierz mi gdybym teraz miała przy sobie garść tabletek  popiłabym wódką  nie wahałabym się ani chwili. kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 27 sierpnia 2012

I uwierz mi gdybym teraz miała przy sobie garść tabletek, popiłabym wódką ,nie wahałabym się ani chwili.|kissmebabyx3

Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie to coś Ci zdradzę   miłość dla mnie to huśtawka która stoi w równowadze   bo chcę Cię z każdą wadą  nic nie zmienię   mój narkotyku  mój tlenie!

kasiulka_181 dodano: 27 sierpnia 2012

Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie to coś Ci zdradzę, miłość dla mnie to huśtawka która stoi w równowadze, bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię, mój narkotyku, mój tlenie!

Tak łatwo z rąk wymyka się. Ucieka wciąż  znika  we mgle. A ty chcesz na własność mieć. Chcesz  zamknąć na klucz. Przed światem schować.  Skryć jak skarb  swój prywatny skarb. Niemożliwe.  Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko  na dłoni  co zjawia się  gdy samo chce i gdy się  za nim nie goni. Tym więcej chcesz im więcej masz.  Wymyślasz proch  chcesz sięgnąć gwiazd.  Lecz to nie to  to nie tak.  Ciągle czegoś nam brak do szczęścia  wciąż nam brak   tak zachłannie brak. Otwórz oczy. Szczęście to ta  chwila co trwa  niepewna swojej urody. To zieleń drzew   to dzieci śmiech. Słońca zachody i wschody.  Więc nie patrz w dal  bo szczęście jest już obok nas.  W zwyczajnym dniu  w zapachu domu  wśród chmur   w ciszy traw. Szczęście to przelotny gość  przebłysk  słonecznej pogody. I dużo wie  kto pojął  że szczęście  to garść pełna wody.

kasiulka_181 dodano: 27 sierpnia 2012

Tak łatwo z rąk wymyka się. Ucieka wciąż, znika we mgle. A ty chcesz na własność mieć. Chcesz zamknąć na klucz. Przed światem schować. Skryć jak skarb, swój prywatny skarb. Niemożliwe. Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni. Tym więcej chcesz im więcej masz. Wymyślasz proch, chcesz sięgnąć gwiazd. Lecz to nie to, to nie tak. Ciągle czegoś nam brak do szczęścia, wciąż nam brak, tak zachłannie brak. Otwórz oczy. Szczęście to ta chwila co trwa, niepewna swojej urody. To zieleń drzew, to dzieci śmiech. Słońca zachody i wschody. Więc nie patrz w dal, bo szczęście jest już obok nas. W zwyczajnym dniu, w zapachu domu, wśród chmur, w ciszy traw. Szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody. I dużo wie, kto pojął, że szczęście to garść pełna wody.

'Więc gdzie podziała się ta ogromna radość życia  która miała nam towarzyszyć do końca naszych dni? Gdzie podziały się beztroskie marzenia  które miały nam udowadniać  że życie jest piękne? Gdzie podziała się miłość  która miała być nieograniczonym źródłem szczęścia? Gdzie jest przyjaźń  która miała nam pomagać wstawać po każdym upadku? Albo może inaczej.. gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla mnie? '

kasiulka_181 dodano: 27 sierpnia 2012

'Więc gdzie podziała się ta ogromna radość życia, która miała nam towarzyszyć do końca naszych dni? Gdzie podziały się beztroskie marzenia, które miały nam udowadniać, że życie jest piękne? Gdzie podziała się miłość, która miała być nieograniczonym źródłem szczęścia? Gdzie jest przyjaźń, która miała nam pomagać wstawać po każdym upadku? Albo może inaczej.. gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla mnie? '

'Ty nie czujesz nic  a człowiek pozbawiony uczuć przestaje być człowiekiem.'

kasiulka_181 dodano: 27 sierpnia 2012

'Ty nie czujesz nic, a człowiek pozbawiony uczuć przestaje być człowiekiem.'

http:  ask.fm breathemee pytajcie!!! :P

kasiulka_181 dodano: 27 sierpnia 2012

 Kiedyś będziemy miały własny piękny dom zobaczysz ale wiesz żeby mieć piękny dom trza mieć kasę  a żeby mieć kasę trza robić  a żeby robić trza się uczyć  a żeby się uczyć trzeba mieć spokój a żeby mieć spokój trza mieć normalna rodzinę  a żeby mieć normalną rodzinę trza się nie urodzić  a żeby się nie urodzić nie można uprawiać seksu a żeby nie uprawiać seksu to...no i tego nie wiem ♥  kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 26 sierpnia 2012

-Kiedyś będziemy miały własny piękny dom,zobaczysz,ale wiesz żeby mieć piękny dom trza mieć kasę ,a żeby mieć kasę trza robić, a żeby robić trza się uczyć, a żeby się uczyć trzeba mieć spokój,a żeby mieć spokój trza mieć normalna rodzinę ,a żeby mieć normalną rodzinę trza się nie urodzić, a żeby się nie urodzić nie można uprawiać seksu,a żeby nie uprawiać seksu to...no i tego nie wiem[♥]|kissmebabyx3

Gdzie są teraz twoi przyjaciele forever  skarbie?

kissmebabyx3 dodano: 26 sierpnia 2012

Gdzie są teraz twoi przyjaciele forever, skarbie?

żarty na bok  ja Cię kocham.

kasiulka_181 dodano: 26 sierpnia 2012

żarty na bok, ja Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć