głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gorzkanadzieja

 Co noc wpatruję się w ekran telefonu  mając nadzieję  że stęskniony napiszesz na dobranoc.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

`Co noc wpatruję się w ekran telefonu, mając nadzieję, że stęskniony napiszesz na dobranoc.

Doszłam do wniosku  że jest po co nie mieć na sobie bielizny i nosić czerwoną szminkę w torebce.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

Doszłam do wniosku, że jest po co nie mieć na sobie bielizny i nosić czerwoną szminkę w torebce.

Trzy zapałki kolejno zapalone w nocy. Pierwsza żeby zobaczyć całą Twoją twarz. Druga żeby zobaczyć Twe oczy. Ostatnia by zobaczyć Twe usta I całkowity mrok by się wszystkiego nauczyć na pamięć Kiedy

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

Trzy zapałki kolejno zapalone w nocy. Pierwsza żeby zobaczyć całą Twoją twarz. Druga żeby zobaczyć Twe oczy. Ostatnia by zobaczyć Twe usta I całkowity mrok by się wszystkiego nauczyć na pamięć Kiedy

Rzucił mnie  bo tamta wtedy siadając mu na kolanach  szepnęła na prawe ucho  pieprz mnie .

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

Rzucił mnie, bo tamta wtedy siadając mu na kolanach, szepnęła na prawe ucho "pieprz mnie".

Klaps na goły tyłek   postrach małych dziewczynek  staje się przyjemnością gdy dorosną.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

Klaps na goły tyłek - postrach małych dziewczynek, staje się przyjemnością gdy dorosną.

I wszystko inne  Już teraz jest  Każdy Twój dotyk  Twój każdy gest  Gdy noc zapada  Wymyka się  Ty nie pozwalasz  Popychasz mnie  Upadam lekko  I boję się  I cicho proszę  Zostaw mnie  Zagryzam wargi  Gdy lecą łzy  Nie mam już siebie  Już nie mam nic

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

I wszystko inne Już teraz jest Każdy Twój dotyk Twój każdy gest Gdy noc zapada Wymyka się Ty nie pozwalasz Popychasz mnie Upadam lekko I boję się I cicho proszę Zostaw mnie Zagryzam wargi Gdy lecą łzy Nie mam już siebie Już nie mam nic

 …  zwykle odwracamy wzrok  tolerujemy wszystko  nawet wybaczamy raz za razem  ale nigdy nie zapominamy. I jeśli to trwa nadal  wcześniej czy później coś w nas pęka.    …    A kiedy już do tego dojdzie  jest po wszystkim.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

[…] zwykle odwracamy wzrok, tolerujemy wszystko, nawet wybaczamy raz za razem, ale nigdy nie zapominamy. I jeśli to trwa nadal, wcześniej czy później coś w nas pęka. - […] - A kiedy już do tego dojdzie, jest po wszystkim.

Pluszowy miś  to twój konkurent. Macie wiele wspólnego: Obaj jesteście do ściskania  do gniecenia  do serca  do targania. Tylko  że miś jest zawsze przy mnie. 1:0 dla misia.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

Pluszowy miś, to twój konkurent. Macie wiele wspólnego: Obaj jesteście do ściskania, do gniecenia, do serca, do targania. Tylko, że miś jest zawsze przy mnie. 1:0 dla misia.

proponuję Ci życie u mojego boku  ze wszystkimi jego atrybutami.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

proponuję Ci życie u mojego boku, ze wszystkimi jego atrybutami.

czasami bywają tak bardzo złe dni  że chce się przestać istnieć przynajmniej na moment. wszystko co zrobimy wychodzi nam gorzej niż zwykle. bo przewrócimy kubek z poranną kawą zalewając notatki które robiliśmy pół nocy  bo zgubimy klucze  bo ostatni autobus właśnie nam ucieknie. bo wszystkie rzeczy  które staraliśmy się zrobić dobrze wyszły źle. tak bywają takie dni.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

czasami bywają tak bardzo złe dni, że chce się przestać istnieć przynajmniej na moment. wszystko co zrobimy wychodzi nam gorzej niż zwykle. bo przewrócimy kubek z poranną kawą zalewając notatki które robiliśmy pół nocy, bo zgubimy klucze, bo ostatni autobus właśnie nam ucieknie. bo wszystkie rzeczy, które staraliśmy się zrobić dobrze wyszły źle. tak bywają takie dni.

w świecie za dużych rękawiczek i niewygodnych foteli  gdzie niebo można zerwać jak tapetę ze ściany wszechświata  nie pozostaje ci nic innego  jak zadzwonić do Boga i zgłosić reklamację.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

w świecie za dużych rękawiczek i niewygodnych foteli, gdzie niebo można zerwać jak tapetę ze ściany wszechświata, nie pozostaje ci nic innego, jak zadzwonić do Boga i zgłosić reklamację.

Czy dobrze zrobiłam?Teraz mam wątpliwości    Pewnie zaś okażę się jakimś idiotom.

zakochanatita dodano: 18 stycznia 2010

Czy dobrze zrobiłam?Teraz mam wątpliwości ;/ Pewnie zaś okażę się jakimś idiotom.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć