głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika glupiabonaiwna

teraz czuję  że ty jesteś wszystkim za czym tęsknię. Znaczyłeś. znaczysz. znaczyć będziesz. nigdy nie próbuj w to wątpić. każdy ma chwile  że by to wszystko jebnął. I patrzy w lustro jak łzy mu ciekną. i nie mam już siły i nie wiem co mam Ci powiedzieć  albo czego nie mówić. skąd mam wiedzieć jak się zachować ? chce Ci powiedzieć  że chce Cie tak bardzo jak nikogo nigdy  że nie mogę zasnąć  bo ciągle myślę. o Tobie o nas  o tym  że nic nie ma i chciałabym Cie zobaczyć  chciałabym żebyś był chociaż na chwilę. chciałabym mieć ciągle żywą nadzieje  znaleźć sens i spokój  nie pamiętac Cie  nie wspominać.. nie mam siły  chyba nigdy nikt nie odrzucił mnie tak zajebiście bardzo jak Ty. nawet w snach nie umiem być szczęśliwa.

siwaaa016 dodano: 4 kwietnia 2012

teraz czuję, że ty jesteś wszystkim za czym tęsknię. Znaczyłeś. znaczysz. znaczyć będziesz. nigdy nie próbuj w to wątpić. każdy ma chwile, że by to wszystko jebnął. I patrzy w lustro jak łzy mu ciekną. i nie mam już siły i nie wiem co mam Ci powiedzieć, albo czego nie mówić. skąd mam wiedzieć jak się zachować ? chce Ci powiedzieć, że chce Cie tak bardzo jak nikogo nigdy, że nie mogę zasnąć, bo ciągle myślę. o Tobie o nas, o tym, że nic nie ma i chciałabym Cie zobaczyć, chciałabym żebyś był chociaż na chwilę. chciałabym mieć ciągle żywą nadzieje, znaleźć sens i spokój, nie pamiętac Cie, nie wspominać.. nie mam siły, chyba nigdy nikt nie odrzucił mnie tak zajebiście bardzo jak Ty. nawet w snach nie umiem być szczęśliwa.

''Słyszałem  że świat jest piękny   rzekł niewidomy. Podobno   odpowiedział widzący.

siwaaa016 dodano: 4 kwietnia 2012

''Słyszałem, że świat jest piękny - rzekł niewidomy. Podobno - odpowiedział widzący."

i powiedz mi jak ja mam do chuja posklejać marzenia? Nie pierdol  nawet mnie wiesz  ile mam do stracenia..

siwaaa016 dodano: 4 kwietnia 2012

i powiedz mi jak ja mam do chuja posklejać marzenia? Nie pierdol, nawet mnie wiesz, ile mam do stracenia..

złamanie kiedyś się zrośnie lecz zawszę bd blizna ... teksty najaranazyciemxd dodał komentarz: złamanie kiedyś się zrośnie lecz zawszę bd blizna ... do wpisu 3 kwietnia 2012
przepraszam  że nie jestem jak Ona.  yezoo

siwaaa016 dodano: 3 kwietnia 2012

przepraszam, że nie jestem jak Ona./ yezoo

mimo milczenia . mimo wszystkich krzywych akcji . mimo zawodzenia się na sobie . mimo ciężkich chwil . mimo krzyku . mimo łez   pamiętaj   zawsze możesz na mnie liczyć.

jaraszmniekotek dodano: 3 kwietnia 2012

mimo milczenia . mimo wszystkich krzywych akcji . mimo zawodzenia się na sobie . mimo ciężkich chwil . mimo krzyku . mimo łez - pamiętaj , zawsze możesz na mnie liczyć.

nie płacz  jemu to zwisa.

jaraszmniekotek dodano: 3 kwietnia 2012

nie płacz, jemu to zwisa.

Zapomnij o przeszłości   ważne co teraz robisz..

jaraszmniekotek dodano: 3 kwietnia 2012

Zapomnij o przeszłości - ważne co teraz robisz..

' spójrz mi kurwa w oczy i powiedz że cię to nie rusza .

siwaaa016 dodano: 3 kwietnia 2012

' spójrz mi kurwa w oczy i powiedz że cię to nie rusza .

  kilka słów jest w stanie rozpierdolić komuś życie ? wiesz ?

siwaaa016 dodano: 3 kwietnia 2012

, kilka słów jest w stanie rozpierdolić komuś życie ? wiesz ?

A teraz spójrz mi w oczy i z największym przekonaniem powiedz  że masz na mnie wyjebane i nic nigdy z tego nie będzie

siwaaa016 dodano: 3 kwietnia 2012

A teraz spójrz mi w oczy i z największym przekonaniem powiedz, że masz na mnie wyjebane i nic nigdy z tego nie będzie

gdy nie warto wtedy najbardziej chcemy

siwaaa016 dodano: 3 kwietnia 2012

gdy nie warto wtedy najbardziej chcemy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć