 |
|
Straciłeś mój szacunek, moje zaufanie, wszystko to co najważniejsze. Bo fakt, że Cię nadal kocham nie ma tu nic do rzeczy.
|
|
 |
|
i co, i siedzę, i wyję, i siedzę, i wyję, bo on, bo chciałam, bo myślałam, bo miałam nadzieję, i chuj.
|
|
 |
|
Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy.
|
|
 |
|
Bardzo ciężko.
Ale walczę.
|
|
 |
|
nienawidzę siebie. za każdym razem.. zawsze tak samo. /rozkminajto
|
|
 |
|
chciałabym czasem pierdolnąć tym wszystkim .. zasnąć .. i obudzić się przy kimś, komu będzie na mnie zależeć. /rozkminajto
|
|
 |
|
Rozpierdoliłeś nas. Rozjebałeś mnie. Popierdoliłeś nasze życia i spierdoliłeś naszą miłość. Wyjebałeś moje serca. Wypierdoliłeś mnie ze swojego świata. Wypieprzyłeś nasze plany, spieprzyłeś wszystko. Brawo, debilu. | longing_kills
|
|
 |
|
nienawidzę miłości, bo zawsze robi mnie w chuja. /rozkminajto
|
|
 |
|
"Spotykam Ciebie znów, patrzysz na mnie i widzisz,
że czuję to co ty albo któreś z nas się myli.
Palę papierosa i patrzę w Twoje oczy
myśląc, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy" . /pezet, mój miszczunio
|
|
 |
|
Kilka dni, dokładnie pięć, a apogeum szczęścia osiągnę rzucając się Tobie na szyję, otwierając Ci drzwi. Te rozstania i powroty, jednak mają coś w sobie, mogę tęsknić wiedząc, że wrócisz i spędzimy najlepszy weekend w życiu. Mam dla i na kogo czekać, dla kogo układać włosy i prasować dżinsy. Mam Ciebie - mogę wszystko.
|
|
 |
|
- Obraziłaś się?
- Nie.
- Bardzo?
- Tak.
|
|
 |
|
Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.
|
|
|
|