głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika giveyourheartabreakx

Daj mi ciepło  otul szeptem Twojego ciała  pozostaw swoje linie papilarne na każdej komórce mojego ciała i kochaj  kochaj tak  że każdy oddech będzie naszą wspólną przyszłością.

skejter dodano: 31 sierpnia 2013

Daj mi ciepło, otul szeptem Twojego ciała, pozostaw swoje linie papilarne na każdej komórce mojego ciała i kochaj, kochaj tak, że każdy oddech będzie naszą wspólną przyszłością.

A gdybym miała Cię stracić  straciłabym wszystko.

niekoffana dodano: 31 sierpnia 2013

A gdybym miała Cię stracić, straciłabym wszystko.

Każdy mężczyzna w różny sposób nazywa swoje pragnienia. W gruncie rzeczy naprawdę potrzebuje tylko kobiety.

niekoffana dodano: 30 sierpnia 2013

Każdy mężczyzna w różny sposób nazywa swoje pragnienia. W gruncie rzeczy naprawdę potrzebuje tylko kobiety.

Chodzę po mieszkaniu i bluzgam sam do siebie.   Kurwa. Idź w pizdu.  Kurwa.

niekoffana dodano: 30 sierpnia 2013

Chodzę po mieszkaniu i bluzgam sam do siebie. Kurwa. Idź w pizdu. Kurwa.

naprawdę fajnie  że ludzie  z którymi związane są twoje najlepsze wspomnienia  i którym kiedyś powiedziałabyś wszystko  są na tyle zajęci swoimi sprawami  chłopakiem  nowymi znajomymi  pracą itd  że nie mają czasu. więc ogólnie: do dupy. pozdrawiam.

niekoffana dodano: 30 sierpnia 2013

naprawdę fajnie, że ludzie, z którymi związane są twoje najlepsze wspomnienia, i którym kiedyś powiedziałabyś wszystko, są na tyle zajęci swoimi sprawami- chłopakiem, nowymi znajomymi, pracą itd, że nie mają czasu. więc ogólnie: do dupy. pozdrawiam.

Gdy zobaczyłam Go po raz pierwszy  od razu wiedziałam  że nigdy nie będzie mi obojętny. Od tej pory wiedziałam  że On zawsze będzie na pierwszym miejscu. Wtedy byłam pewna  że muszę zrobić wszystko by Go poznać  by chociaż na chwile zaistnieć w Jego życiu.

wielkanicosc dodano: 30 sierpnia 2013

Gdy zobaczyłam Go po raz pierwszy, od razu wiedziałam, że nigdy nie będzie mi obojętny. Od tej pory wiedziałam, że On zawsze będzie na pierwszym miejscu. Wtedy byłam pewna, że muszę zrobić wszystko by Go poznać, by chociaż na chwile zaistnieć w Jego życiu.

 Nie mogąc dogodzić wszystkim dogadzaj tym  którzy na to zasługują.

wielkanicosc dodano: 30 sierpnia 2013

"Nie mogąc dogodzić wszystkim,dogadzaj tym, którzy na to zasługują."

Prawdziwi przyjaciel nie odwraca się od Ciebie  gdy inni się odwracają. Dziękuje Natala

wielkanicosc dodano: 30 sierpnia 2013

Prawdziwi przyjaciel nie odwraca się od Ciebie, gdy inni się odwracają. Dziękuje Natala ;*

nie mogę pojąć ludzi którzy potrafią z dnia na dzień zapomnieć o kimś kto dawał im radość każdego dnia.

wielkanicosc dodano: 30 sierpnia 2013

nie mogę pojąć ludzi którzy potrafią z dnia na dzień zapomnieć o kimś kto dawał im radość każdego dnia.

 Możesz być pewny  że serio Cię traktuję  jestem  bo kocham i Cię potrzebuję. Nie boję się choć nasze życie to próba  bo jesteś aniołem  który nade mną czuwa.   przerobione  chada

rozkminajto dodano: 30 sierpnia 2013

"Możesz być pewny, że serio Cię traktuję, jestem, bo kocham i Cię potrzebuję. Nie boję się choć nasze życie to próba, bo jesteś aniołem, który nade mną czuwa." /przerobione, chada

BĘDĘ CI SIĘ PLĄTAĆ W MYŚLACH  AŻ OSZALEJESZ NA MOIM PUNKCIE.

niekoffana dodano: 30 sierpnia 2013

BĘDĘ CI SIĘ PLĄTAĆ W MYŚLACH, AŻ OSZALEJESZ NA MOIM PUNKCIE.

  Twoje oczy mówią wszystko  a serce kłamie  wiem że życzysz mi żebym poszedł na dno jak kamień.

niekoffana dodano: 30 sierpnia 2013

" Twoje oczy mówią wszystko, a serce kłamie, wiem że życzysz mi żebym poszedł na dno jak kamień. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć