głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika givemethesign

A dzisiaj ? mam ochotę na zapomnienie.  retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 27 sierpnia 2011

A dzisiaj ? mam ochotę na zapomnienie. /retrospekcyjna

minął już prawie rok  odkąd wyprowadziłam się z Twoich ramion.  retrospeckyjna

retrospekcyjna dodano: 27 sierpnia 2011

minął już prawie rok, odkąd wyprowadziłam się z Twoich ramion. /retrospeckyjna

nie kocham Cię i jest mi z tym kurwa dobrze.  retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 27 sierpnia 2011

nie kocham Cię i jest mi z tym kurwa dobrze. /retrospekcyjna

 stalowa rura...fi6    chyba kurwa od odkrzacza . retrospekcyjna

retrospekcyjna dodano: 27 sierpnia 2011

-stalowa rura...fi6, - chyba kurwa od odkrzacza/. retrospekcyjna

wiem  że mnie lubisz . D     teksty retrospekcyjna dodał komentarz: wiem, że mnie lubisz .;D ;** do wpisu 27 sierpnia 2011
mam Cie kurwa  w dupie i chujj

retrospekcyjna dodano: 27 sierpnia 2011

mam Cie kurwa w dupie i chujj /

Dochodzi 14 a ja leże w łóżku chociaż muszę zejść pod klatkę i ogarnąć..

tromciolin dodano: 27 sierpnia 2011

Dochodzi 14 a ja leże w łóżku chociaż muszę zejść pod klatkę i ogarnąć..

i wszystko schodzi na psy. kluby które wpuszczały od 18 wpuszczają 13. Muzyka zmienia się bardziej. Co słowo jest przekleństwo. Swatami się sami i planujemy ślub latami. Palimy nie tylko papierosy  majk to jest codzienność dla większej części społeczeństwa. Staramy się ogarnąć  być silni po zerwaniu  chociaż i tak większość z nas wieczorami szlocha i nie może zapomnieć. Staramy się być wierni  wyrozumiali  zadowalać drugą osobę swoją osobą  ale to i tak nie wychodzi. Pocałunek na początku związku smakuje inaczej niż po roku czy dwóch. Rodzice zaczynają narzekać  że nie spełniamy ich oczekiwań  wymagają sprzątania  gotowania i bycia grzecznymi. A przyjaciele? W tych czasach są wyjątki. Możesz im powiedzieć wszystko co Cię boli i denerwuję. A następnego dnia całe miasto patrzy na Ciebie z nie dowierzaniem. Więcej młodzieży ma depresję  tabletki proszki ale w czym to pomoże? W trzymaniu w sobie tego co dręczy? Nie  to nie pomoże.

tromciolin dodano: 27 sierpnia 2011

i wszystko schodzi na psy. kluby które wpuszczały od 18 wpuszczają 13. Muzyka zmienia się bardziej. Co słowo jest przekleństwo. Swatami się sami i planujemy ślub latami. Palimy nie tylko papierosy, majk to jest codzienność dla większej części społeczeństwa. Staramy się ogarnąć, być silni po zerwaniu, chociaż i tak większość z nas wieczorami szlocha i nie może zapomnieć. Staramy się być wierni, wyrozumiali, zadowalać drugą osobę swoją osobą, ale to i tak nie wychodzi. Pocałunek na początku związku smakuje inaczej niż po roku czy dwóch. Rodzice zaczynają narzekać, że nie spełniamy ich oczekiwań, wymagają sprzątania, gotowania i bycia grzecznymi. A przyjaciele? W tych czasach są wyjątki. Możesz im powiedzieć wszystko co Cię boli i denerwuję. A następnego dnia całe miasto patrzy na Ciebie z nie dowierzaniem. Więcej młodzieży ma depresję, tabletki proszki ale w czym to pomoże? W trzymaniu w sobie tego co dręczy? Nie, to nie pomoże.

to 'coś' :  teksty retrospekcyjna dodał komentarz: to 'coś' :) do wpisu 27 sierpnia 2011
a ty jakim słowem zastąpiłbyś swoje życie ?

retrospekcyjna dodano: 26 sierpnia 2011

a ty jakim słowem zastąpiłbyś swoje życie ?

hehehe.  D teksty retrospekcyjna dodał komentarz: hehehe. ;D do wpisu 26 sierpnia 2011
Staram się wbić w klimat  mieć ten super chillout  a może lepiej weź ogarnij i w balet.   D

tromciolin dodano: 26 sierpnia 2011

Staram się wbić w klimat, mieć ten super chillout, a może lepiej weź ogarnij i w balet. ; D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć