głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ganxter1234

jesteś wszystkim

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

jesteś wszystkim

nigdy nie pozwól  żeby skończyło się to co jest teraz.

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

nigdy nie pozwól, żeby skończyło się to co jest teraz.

He's mine.

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

He's mine.

co zrobisz  jeśli powiem  że tęsknię?

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

co zrobisz, jeśli powiem, że tęsknię?

nie obiecuj  że nie znikniesz.

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

nie obiecuj, że nie znikniesz.

jeszcze będziesz coś chciał.

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

jeszcze będziesz coś chciał.

palec pod budkę  bo za minutę zakręcamy wódkę.

zozolandia dodano: 24 czerwca 2012

palec pod budkę, bo za minutę zakręcamy wódkę.

zelqqa  żeby dodało Ci punkty ktoś musi się zarejestrować  nie wystarczy kliknąć   . teksty abstracion dodał komentarz: zelqqa, żeby dodało Ci punkty ktoś musi się zarejestrować, nie wystarczy kliknąć ;). do wpisu 20 czerwca 2012
pragnęła jego serca  on był w stanie podarować jej mięsień. ale ulokowany nieco niżej.

abstracion dodano: 20 czerwca 2012

pragnęła jego serca, on był w stanie podarować jej mięsień. ale ulokowany nieco niżej.

stała za nim  delikatnie muskając jego muskularne plecy ustami. obrócił się napięcie patrząc jej w oczy. serce zaczęło wirować jak pralka  kochała go. właśnie wtedy wziął ją za dłonie i przyparł do ściany. przestraszona nachyliła się do pocałunku  ale jemu nie było to w głowie. zaczął ją rozbierać  a ona cała dykącząca łudziła się  że zaraz przestanie. nie zrobił tego. zaczęła mu się wyrywać z rąk  nawet nie próbując krzyczeć. nie chciała  żeby uznał że go odrzuca. przecież pragnęła go jak nikogo innego.  mimo tego była przeciwna staniu nago  temu kiedy rzucił ją na łóżko. nie miała szans wyrwać się z jego silnych objęć. robił z nią co chciał  a ona tylko cicho łkała  pytając przestraszona 'kochasz mnie?' co parę sekund  starając się nie zważać na to co z nią robi. wbrew jej woli. idąc za rękę z jej naiwnością  której mógł podziękować albo przybić piątkę w podziękowaniu.

abstracion dodano: 20 czerwca 2012

stała za nim, delikatnie muskając jego muskularne plecy ustami. obrócił się napięcie patrząc jej w oczy. serce zaczęło wirować jak pralka, kochała go. właśnie wtedy wziął ją za dłonie i przyparł do ściany. przestraszona nachyliła się do pocałunku, ale jemu nie było to w głowie. zaczął ją rozbierać, a ona cała dykącząca łudziła się, że zaraz przestanie. nie zrobił tego. zaczęła mu się wyrywać z rąk, nawet nie próbując krzyczeć. nie chciała, żeby uznał że go odrzuca. przecież pragnęła go jak nikogo innego. mimo tego była przeciwna staniu nago, temu kiedy rzucił ją na łóżko. nie miała szans wyrwać się z jego silnych objęć. robił z nią co chciał, a ona tylko cicho łkała, pytając przestraszona 'kochasz mnie?' co parę sekund, starając się nie zważać na to co z nią robi. wbrew jej woli. idąc za rękę z jej naiwnością, której mógł podziękować albo przybić piątkę w podziękowaniu.

nie potrafię sobie poradzić z tęsknotą  która rozpierdala mnie od środka..

dlawieluinna dodano: 18 czerwca 2012

nie potrafię sobie poradzić z tęsknotą, która rozpierdala mnie od środka..
Autor cytatu: zajaraany

Dobre momenty jak fotografie chowam w swej głowie  jak w starej szafie.      Sidney Polak

dlawieluinna dodano: 18 czerwca 2012

Dobre momenty jak fotografie chowam w swej głowie, jak w starej szafie. // Sidney Polak

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć