głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gangstaoner

Pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem ci ze jestem nieśmiała  że się boję  analizuję i za dużo myślę. Nie mam odwagi podejść bliżej. Stoję gdzieś po daleko z półuśmiechem na ustach.

ciamciaramciaa dodano: 15 października 2012

Pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem ci ze jestem nieśmiała, że się boję, analizuję i za dużo myślę. Nie mam odwagi podejść bliżej. Stoję gdzieś po daleko z półuśmiechem na ustach.

Kilometry nie są dobrą wymówką na zakończenie znajomości. Bo gdy Ci zależy na kimś  starasz się  niezależnie od tego co was dzieli. Bo przecież najważniejsze jest to co Was łączy  prawda?   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 15 października 2012

Kilometry nie są dobrą wymówką na zakończenie znajomości. Bo gdy Ci zależy na kimś, starasz się, niezależnie od tego co was dzieli. Bo przecież najważniejsze jest to co Was łączy, prawda? [ ciamciaa ♥ ]

i gdy nadchodzą wieczory takie jak ten  gdy wszyscy inni są szczęśliwi gdzieś  a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia..

ciamciaramciaa dodano: 15 października 2012

i gdy nadchodzą wieczory takie jak ten, gdy wszyscy inni są szczęśliwi gdzieś, a Ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia..

I co mam Ci napisać? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo tęsknię za czasami  gdy udawałam obrażoną  a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak potrafiłeś? Że żałuję tego  co się stało  że.. że Cię kocham?   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 15 października 2012

I co mam Ci napisać? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo tęsknię za czasami, gdy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak potrafiłeś? Że żałuję tego, co się stało, że.. że Cię kocham? [ ciamciaa ♥ ]

To  czego najbardziej chciała w tym momencie  dniu  miesiącu. Zapomnieć go. raz na zawsze. Wymazać go z pamięci  zresetować swój mózg by wszystkie wspomnienia związane z nim opuściły ją. Owszem starała się i nadal się stara nie myśleć o nim w kółko. Już usunęła ze swojego komputera wszystkie zdjęcia z nim. Spaliła również te  które zawsze nosiła przy sobie. Dało jej to ulgę tylko na moment  ale wspomnienia o nim powróciły ze zdwojoną siłą. Zasiedlił się w jej głowie jak zły chochlik. To on był jedyną przyczyną jej częstych wybuchów płaczów. Już próbowała go zapomnieć. Raz prawie się udało  ale niestety powróciło. Jak bumerang. Jak cholerny bumerang.! Dobrze wie  że to nie ma i nigdy sensu nie miało. Po co się oszukuje.? Ależ nie  nie oszukuje się. To jest silniejsze od niej samej  wspomnienia o nim są silniejsze od niej. I nie jest w stanie już nic zrobić  i nie jest w stanie całkowicie przestać go kochać  mimo  że tak bardzo go niema ..

ciamciaramciaa dodano: 15 października 2012

To, czego najbardziej chciała w tym momencie, dniu, miesiącu. Zapomnieć go. raz na zawsze. Wymazać go z pamięci, zresetować swój mózg by wszystkie wspomnienia związane z nim opuściły ją. Owszem starała się i nadal się stara nie myśleć o nim w kółko. Już usunęła ze swojego komputera wszystkie zdjęcia z nim. Spaliła również te, które zawsze nosiła przy sobie. Dało jej to ulgę tylko na moment, ale wspomnienia o nim powróciły ze zdwojoną siłą. Zasiedlił się w jej głowie jak zły chochlik. To on był jedyną przyczyną jej częstych wybuchów płaczów. Już próbowała go zapomnieć. Raz prawie się udało, ale niestety powróciło. Jak bumerang. Jak cholerny bumerang.! Dobrze wie, że to nie ma i nigdy sensu nie miało. Po co się oszukuje.? Ależ nie, nie oszukuje się. To jest silniejsze od niej samej, wspomnienia o nim są silniejsze od niej. I nie jest w stanie już nic zrobić, i nie jest w stanie całkowicie przestać go kochać, mimo, że tak bardzo go niema ..

Zrozumiałam  że to co było kiedyś  nie ma szans wrócić już nigdy więcej.  Zrozumiałam  że pomimo wszystko warto walczyć o to  czego potrzebujemy  co kochamy   bo gdy choć raz się poddamy odkładając przy tym wszystko to   bez czego tak na prawdę już nigdy nie będziemy w stanie żyć normalnie  stracimy to na zawsze. Zrozumiałam  że w życiu bywają upadki  przez które każdy z nas skreśla z życia to co ma   ale wiecie co? Każdy z nas popełnia błędy  których mimo to nie będę żałować nigdy   które może zostawiają w sercu czy na nim głębokie blizny  które nie znikną nigdy   ale.. dziś zostawmy je za sobą  zostawmy je gdzieś daleko   i żyjmy tym co mamy  tymi których mamy.   Endoftime.

endoftime dodano: 13 października 2012

Zrozumiałam, że to co było kiedyś, nie ma szans wrócić już nigdy więcej. Zrozumiałam, że pomimo wszystko warto walczyć o to, czego potrzebujemy, co kochamy, bo gdy choć raz się poddamy odkładając przy tym wszystko to, bez czego tak na prawdę już nigdy nie będziemy w stanie żyć normalnie, stracimy to na zawsze. Zrozumiałam, że w życiu bywają upadki, przez które każdy z nas skreśla z życia to co ma, ale wiecie co? Każdy z nas popełnia błędy, których mimo to nie będę żałować nigdy, które może zostawiają w sercu czy na nim głębokie blizny, które nie znikną nigdy, ale.. dziś zostawmy je za sobą, zostawmy je gdzieś daleko, i żyjmy tym co mamy, tymi których mamy. / Endoftime.

Jestem jaka jestem i to mi Bóg wybacza

niesap dodano: 13 października 2012

Jestem jaka jestem i to mi Bóg wybacza

Wszystko mi wolno   Ale nie wszystko przynosi korzyść   Wszystko mi wolno   Ale ja niczemu nie oddam się w niewolę

niesap dodano: 13 października 2012

Wszystko mi wolno, Ale nie wszystko przynosi korzyść, Wszystko mi wolno, Ale ja niczemu nie oddam się w niewolę

Ogłaszam nowy pryzmat   Ogłaszam nowe zasady   Ogłaszam nowe spojrzenie   Na wszystkie damsko męskie sprawy

niesap dodano: 13 października 2012

Ogłaszam nowy pryzmat, Ogłaszam nowe zasady, Ogłaszam nowe spojrzenie, Na wszystkie damsko-męskie sprawy

Zakodowano  że miłość wyraża ściśle seks

niesap dodano: 13 października 2012

Zakodowano, że miłość wyraża ściśle seks

Powiedziano  że czystość to jest blef

niesap dodano: 13 października 2012

Powiedziano, że czystość to jest blef

Tylko weź się nie zatrać w tym wszystkim za bardzo

niesap dodano: 13 października 2012

Tylko weź się nie zatrać w tym wszystkim za bardzo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć