głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuckyouux33

http:  www.youtube.com watch?v=c7d8LUJ8Ejk

choohe dodano: 18 maja 2012

wspomnienia to namiastka tego  co zostało Nam po przeszłości.   yezoo

choohe dodano: 17 maja 2012

wspomnienia to namiastka tego, co zostało Nam po przeszłości. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

marzyciele nie mogą być domownikami ponieważ nie da się mieć marzeń tylko w jednym miejscu .

kochananamalowana dodano: 17 maja 2012

marzyciele nie mogą być domownikami ponieważ nie da się mieć marzeń tylko w jednym miejscu .

było ciemno  wiał mocny wiatr  szumiąc głośno za zamkniętymi oknami  zagłuszał nawet bębnienie deszczu  i jedynie od czasu do czasu głuchy grzmot przerywał monotonne dźwięki. temperatura spadała niżej i niżej. gorąca herbata parowała przed jej twarzą  a płomień świecy ogrzewał ją swym blaskiem. wiedziała  że to nie ostatni z takich wieczorów  gdy nie ma nawet do kogo otworzyć ust. odwróciła głowę w stronę śpiącego na łóżku kota.   wiesz ? nikt nigdy nie powinien być sam. nie o to chodzi że po prostu sam  ale samotny. to taka kolosalna różnica... a przecież ja prawie nigdy nie jestem sama. tylko tych którym ufam  jakoś brak.   szepnęła ni to do siebie ni do niego i przymknęła powieki. przy kolejnym oddechu  zdała sobie sprawę  że już nie ma o co walczyć. nieswiadomosc

nieswiadomosc dodano: 17 maja 2012

było ciemno, wiał mocny wiatr, szumiąc głośno za zamkniętymi oknami, zagłuszał nawet bębnienie deszczu, i jedynie od czasu do czasu głuchy grzmot przerywał monotonne dźwięki. temperatura spadała niżej i niżej. gorąca herbata parowała przed jej twarzą, a płomień świecy ogrzewał ją swym blaskiem. wiedziała, że to nie ostatni z takich wieczorów, gdy nie ma nawet do kogo otworzyć ust. odwróciła głowę w stronę śpiącego na łóżku kota. - wiesz ? nikt nigdy nie powinien być sam. nie o to chodzi że po prostu sam, ale samotny. to taka kolosalna różnica... a przecież ja prawie nigdy nie jestem sama. tylko tych którym ufam, jakoś brak. - szepnęła ni to do siebie ni do niego i przymknęła powieki. przy kolejnym oddechu, zdała sobie sprawę, że już nie ma o co walczyć./nieswiadomosc

nienawidzę kiedy to moje zdrowie a nie ja decyduje o tym co zrobię w życiu .

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

nienawidzę kiedy to moje zdrowie a nie ja decyduje o tym co zrobię w życiu .

Coś się kończy  coś się zaczyna to tylko życie .

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

Coś się kończy coś się zaczyna to tylko życie .

nakręcona pozytywnie przez życie nie zdaje sobie jeszcze sprawy jak bardzo ją rozczaruje .

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

nakręcona pozytywnie przez życie nie zdaje sobie jeszcze sprawy jak bardzo ją rozczaruje .

I czasem tak jest   że coś co zaplanowano już dawno i powinno się udać nie ma sensu nie daje rady wypalić

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

I czasem tak jest , że coś co zaplanowano już dawno i powinno się udać nie ma sensu nie daje rady wypalić /

To   że to skończyłeś na początku mnie zaskoczyło   potem oczywiście były łzy ale w sumie to napędziło mnie  pozytywnie bardziej niż cokolwiek w życiu .

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

To , że to skończyłeś na początku mnie zaskoczyło , potem oczywiście były łzy ale w sumie to napędziło mnie pozytywnie bardziej niż cokolwiek w życiu .

Stoję na moście w wielkiej ulewie patrzę na przejeżdżające samochody na przepływające łódki ze łzami w oczach spoglądam w przeszłość i z wielkim uśmiechem myślę o przyszłości .nie boję się   że się rozczaruje bo czym można się rozczarować skoro nic się nie ma . ..

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

Stoję na moście w wielkiej ulewie patrzę na przejeżdżające samochody na przepływające łódki ze łzami w oczach spoglądam w przeszłość i z wielkim uśmiechem myślę o przyszłości .nie boję się , że się rozczaruje bo czym można się rozczarować skoro nic się nie ma . ..

Pomimo wszystko tak będzie lepiej nie umielibyśmy chyba znosić się na co dzień przez dalszą część życia.

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

Pomimo wszystko tak będzie lepiej nie umielibyśmy chyba znosić się na co dzień przez dalszą część życia.

To   że nie jesteśmy razem i nie odzywamy się do siebie nie oznacza   że o sobie zapomnieliśmy .

kochananamalowana dodano: 16 maja 2012

To , że nie jesteśmy razem i nie odzywamy się do siebie nie oznacza , że o sobie zapomnieliśmy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć