głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fucktycznie.gaandzia

Będę miał do kogo się przytulać i chuj  gdyż zapierdalam po kota który jakoś tam został nazwany  jest zajebisty  skacze jak pojebany  ale będzie chodził po domu   bynajmniej ktoś.

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Będę miał do kogo się przytulać i chuj, gdyż zapierdalam po kota który jakoś tam został nazwany, jest zajebisty, skacze jak pojebany, ale będzie chodził po domu - bynajmniej ktoś.

Bo ciecie wiecie  że ta muza sprawą ważną?

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Bo ciecie wiecie, że ta muza sprawą ważną?

Co na rap ma chore jazdy. :

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Co na rap ma chore jazdy. :)

Tak  jestem ćpunem.

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Tak, jestem ćpunem.

Z reguły jestem szczery  ale czasem kłamię  choć gdy piszę  mówię prawdę  którą poznasz na pamięć.     Poznałem patologię  choć dzieciństwo miałem fajne.

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Z reguły jestem szczery, ale czasem kłamię, choć gdy piszę, mówię prawdę, którą poznasz na pamięć. Poznałem patologię, choć dzieciństwo miałem fajne.

Czasem jaram  lubię pić  grać na grubo  potem uspokaja mnie gitara albo czułość  wierzę w niemożliwe  cokolwiek mi ludzie mówią.

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Czasem jaram, lubię pić, grać na grubo, potem uspokaja mnie gitara albo czułość, wierzę w niemożliwe, cokolwiek mi ludzie mówią.

Udowadniam jej co dnia  że ją kocham  nie na niby  choć ona ciągle twierdzi że dla związku nie ma siły.

fuckyouiaminfamous dodano: 26 lipca 2011

Udowadniam jej co dnia, że ją kocham, nie na niby, choć ona ciągle twierdzi że dla związku nie ma siły.

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. na amen  jest od tak.Kocha cię pomimo i wbrew.Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać.Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech.Siedzi z Tobą chodź wcale o niczym nie gadacie ale liczy się to że jesteście razem.Nie słyszysz go ale wiesz ze jest obok.I choćby coś się teraz stało   poszedłby i oddał za Ciebie życie.Nie zastanawiałby się wcale Ty zrobiłbyś to samo.I on to wie doskonale   bo przyjaciel jest na amen.

tymborkowoszalone dodano: 26 lipca 2011

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. na amen, jest od tak.Kocha cię pomimo i wbrew.Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać.Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech.Siedzi z Tobą,chodź wcale o niczym nie gadacie,ale liczy się to że jesteście razem.Nie słyszysz go,ale wiesz ze jest obok.I choćby coś się teraz stało , poszedłby i oddał za Ciebie życie.Nie zastanawiałby się wcale,Ty zrobiłbyś to samo.I on to wie doskonale , bo przyjaciel jest na amen.

Czekam...Może... Kiedyś... I Ty.. poczujesz do mnie to samo.Wiem  że nie stanie się to jutro  Ani pojutrze.. Ale pamiętaj... Jestes pierwssza osoba ktora tak naprawde pokochałam...

tymborkowoszalone dodano: 26 lipca 2011

Czekam...Może... Kiedyś... I Ty.. poczujesz do mnie to samo.Wiem, że nie stanie się to jutro, Ani pojutrze.. Ale pamiętaj... Jestes pierwssza osoba ktora tak naprawde pokochałam...

z tęsknoty robi się różne niezrównoważone rzeczy. z tęsknoty można wyszorować szczoteczką do zębów podłogi w całym domu. ulubione płatki zamiast mlekiem  zalać sokiem pomarańczowym. z tęsknoty można wyhaftować serduszka na każdej z poszewek  jaką posiada się w mieszkaniu. można policzyć dni w kalendarzu  doskonale wiedząc  że zazwyczaj jest ich 365. można przelać wodę w wannie. z tęsknoty można łkać jak mały szczeniak  oddany do schroniska przez swojego właściciela. jednak tęsknota bez świadomości  że druga osoba tęskni równie mocno jest bezsensowna  niczym oddychanie bez udziału powietrza.

tymborkowoszalone dodano: 26 lipca 2011

z tęsknoty robi się różne niezrównoważone rzeczy. z tęsknoty można wyszorować szczoteczką do zębów podłogi w całym domu. ulubione płatki zamiast mlekiem, zalać sokiem pomarańczowym. z tęsknoty można wyhaftować serduszka na każdej z poszewek, jaką posiada się w mieszkaniu. można policzyć dni w kalendarzu, doskonale wiedząc, że zazwyczaj jest ich 365. można przelać wodę w wannie. z tęsknoty można łkać jak mały szczeniak, oddany do schroniska przez swojego właściciela. jednak tęsknota bez świadomości, że druga osoba tęskni równie mocno jest bezsensowna, niczym oddychanie bez udziału powietrza.

teraz już uświadomiłam sobie  że nic z tego nie będzie  że nie ma takiej opcji  bo przecież nie zmusze cie do miłości  że jest to tak prawdopodobne jak to  że kurwa będe z Johnym Deepem. .. ale nadal wypełnia mnie dziwne uczucie  nie wiem co to jest  ale czuje sie tak samo już od roku  nadal cie kocham i nie chce zapomnieć !

tymborkowoszalone dodano: 26 lipca 2011

teraz już uświadomiłam sobie, że nic z tego nie będzie, że nie ma takiej opcji, bo przecież nie zmusze cie do miłości, że jest to tak prawdopodobne jak to, że kurwa będe z Johnym Deepem. .. ale nadal wypełnia mnie dziwne uczucie, nie wiem co to jest, ale czuje sie tak samo już od roku, nadal cie kocham i nie chce zapomnieć !

i mimo tego  że mnie olałeś ja jak głupia ciągle cie kocham.Po prostu mnie zabij. Będziesz miał z tego satysfakcję ?

tymborkowoszalone dodano: 26 lipca 2011

i mimo tego, że mnie olałeś ja jak głupia ciągle cie kocham.Po prostu mnie zabij. Będziesz miał z tego satysfakcję ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć