 |
|
dar rozczarowywania innych.
|
|
 |
|
- czy Ty jesteś w stanie przyznać się do jakiej kolwiek słabości!?
-tak, kocham Cię.
|
|
 |
|
jaki sens ma życie, jeśli się nie bawisz?
|
|
 |
|
-a jakby on chciał tylko jednego?
-Mógłby to mieć. Raz za razem..
-Ale czy nie uważasz,że takiemu mężczyźnie nie można zaufać?
-żadnemu mężczyźnie nie można ufać.
|
|
 |
|
Wino smakuje dobrze.Chyba za dobrze.Jest coś bardzo satysfakcjonującego w siedzeniu w barze i piciu wina w środku dnia,kiedy reszta świata pracuje. To jak wagary,prawda?
|
|
 |
|
Czy też nienawidzicie wyjawiania tajemnic pod wpływem alkoholu?Nardzo łatwo to zrobić,ale bardzo ciężko rano wstać i przypomnieć sobie,że powiedziało się dużo rzeczy ,których nie powinno się było mówić.
|
|
 |
|
Alkohol jest straszny,jeśli o to chodzi prawda?Jeden drink za dużo i wszystkie najskrytsze myśli należą do kogokolwiek.
|
|
 |
|
może my wszyscy jesteśmy po prostu zagybionymi duszami,szukającymi czegoś, co w ogóle nie istenieje?
|
|
 |
|
to czas, na popełnianie błędów.
|
|
 |
|
trudno czekać na coś co wiesz , że może nigdy nie nastąpić . ale jeszcze trudniej zrezygnować , gdy wiesz , że to wszystko czego pragniesz. grozisz_mi
|
|
 |
|
związek można porównać do ekscytacji Twojej mamy, kiedy stawiasz pierwsze kroki. najpierw niesamowicie się z tego cieszy, emanuje z niej euforia natomiast później gaśnie, a Twoje chodzenie jest dla niej tylko prymitywną czynnością. z nami jest podobnie. początki były ekscytujące, dzisiaj nasza relacja jest tylko rutynową funkcją. a uczucie gaśnie jak płomyk zapachowej świeczki, której cynamonowy zapach doprowadza niemal do mdłości./ grozisz_mi
|
|
 |
|
fakt,że mogliśmy zrobić zbyt wiele sprawiał, że wszystko wydawało się jeszcze bardziej podniecające i niezwykłe.
|
|
|
|