głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuckingperfectx33

Jesteś jedynym powodem  dla którego rano wstaję i zapierdalam do szkoły.

nalajcizm dodano: 2 listopada 2013

Jesteś jedynym powodem, dla którego rano wstaję i zapierdalam do szkoły.

Opowiedz mi co o mnie myślisz  a ja powiem Ci jak bardzo mnie to nie obchodzi.

nalajcizm dodano: 2 listopada 2013

Opowiedz mi co o mnie myślisz, a ja powiem Ci jak bardzo mnie to nie obchodzi.

Mam w plecach tyle noży  że mogłabym zostać jeżem.

nalajcizm dodano: 2 listopada 2013

Mam w plecach tyle noży, że mogłabym zostać jeżem.

ohh ja pierdolę   naprawdę nie wiem   nie wiem jak to się stało ale jeszcze wczoraj   wczoraj było halloween i byłeś tam   Ty nikt inny i bylam tam z Tobą a potem  potem nawet Ty byles we mnie a ja nie czułam nic   nic rozumiesz bo ja nie nie rozumiem tego i chyba wymiekam i ohh dziś jest ten dzień a ja jestem pijana i naćpana i myślę o tamtym nie o Tobie i boże wybacz mi   patrzysz na mnie i pytasz dlaczego bo KURWA TAK nasuwa mi się namyśl ale tylko milczę bo boli mnie twoje spojrzenie i patrzę w lusterko   nienawidze tego samochodu   nienawidzę swojego odbicia w lustrze   nienawidzę siebie i Ciebie i nas i nienawidze tej milości do niego ktorą chcialabym obdarzyć Ciebie   zasługujesz na nią ale to takie skomplikowane bo nie jesteś nim   zależy mi na Tobie ale nie masz jego oczu   masz przećpane ale nie tak jak on   nie jesteś nim to zawsze będzie siedzialo w mojej chorej glowie   wybacz ale mimo wszystko ta egoistka we mnie i tak nie pozwoli Ci odejść   nacpanaaa

nacpanaaa dodano: 1 listopada 2013

ohh ja pierdolę , naprawdę nie wiem , nie wiem jak to się stało ale jeszcze wczoraj , wczoraj było halloween i byłeś tam , Ty nikt inny i bylam tam z Tobą a potem ,potem nawet Ty byles we mnie a ja nie czułam nic , nic rozumiesz bo ja nie nie rozumiem tego i chyba wymiekam i ohh dziś jest ten dzień a ja jestem pijana i naćpana i myślę o tamtym nie o Tobie i boże wybacz mi , patrzysz na mnie i pytasz dlaczego bo KURWA TAK nasuwa mi się namyśl ale tylko milczę bo boli mnie twoje spojrzenie i patrzę w lusterko , nienawidze tego samochodu , nienawidzę swojego odbicia w lustrze , nienawidzę siebie i Ciebie i nas i nienawidze tej milości do niego ktorą chcialabym obdarzyć Ciebie , zasługujesz na nią ale to takie skomplikowane bo nie jesteś nim , zależy mi na Tobie ale nie masz jego oczu , masz przećpane ale nie tak jak on , nie jesteś nim to zawsze będzie siedzialo w mojej chorej glowie , wybacz ale mimo wszystko ta egoistka we mnie i tak nie pozwoli Ci odejść / nacpanaaa

nigdy nie odpuszczaj

nalajcizm dodano: 1 listopada 2013

nigdy nie odpuszczaj

Kocham Cie  pomimo morderczych kłótni  zaciśniętych do czerwoności dłoni i miliona wylanych łez.

nalajcizm dodano: 1 listopada 2013

Kocham Cie, pomimo morderczych kłótni, zaciśniętych do czerwoności dłoni i miliona wylanych łez.

Największy błąd faceta jest wtedy  gdy przestaje walczyć o kobietę  bo uznaje  że zdobył ją ostatecznie.

nalajcizm dodano: 1 listopada 2013

Największy błąd faceta jest wtedy, gdy przestaje walczyć o kobietę, bo uznaje, że zdobył ją ostatecznie.

I wtedy powiem ci jak bardzo cie chce

nalajcizm dodano: 31 października 2013

I wtedy powiem ci jak bardzo cie chce

Świat bez Ciebie ? To nawet brzmi nierealnie.

nalajcizm dodano: 31 października 2013

Świat bez Ciebie ? To nawet brzmi nierealnie.

Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę?   Można. Ale szybko gubisz się między ‘wypierdalaj’  a ’ błagam  wróć.

nalajcizm dodano: 31 października 2013

Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę? - Można. Ale szybko gubisz się między ‘wypierdalaj’, a ’ błagam, wróć.

Przez cholerne nieporozumienie tak wiele można zniszczyć.

nalajcizm dodano: 31 października 2013

Przez cholerne nieporozumienie tak wiele można zniszczyć.

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się budzę i przygotowuję do szkoły  w autobusie  na każdej lekcji  w drodze do domu  przez całe popołudnie  kiedy odrabiam zadania  czytam  piszę  uczę się. Kiedy spaceruję i kręcę się bez sensu po pokoju. Myślę  aż do chwili kiedy zasnę  a potem śnię o Tobie do rana. I tylko to daje mi siłę do przeżycia kolejnego dnia  zrobienia kolejnego kroku naprzód i do tego  aby nigdy się nie poddawać. Całe moje życie kręci się wokół Ciebie  bo to Ty jesteś moim światem.

nalajcizm dodano: 31 października 2013

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się budzę i przygotowuję do szkoły, w autobusie, na każdej lekcji, w drodze do domu, przez całe popołudnie, kiedy odrabiam zadania, czytam, piszę, uczę się. Kiedy spaceruję i kręcę się bez sensu po pokoju. Myślę, aż do chwili kiedy zasnę, a potem śnię o Tobie do rana. I tylko to daje mi siłę do przeżycia kolejnego dnia, zrobienia kolejnego kroku naprzód i do tego, aby nigdy się nie poddawać. Całe moje życie kręci się wokół Ciebie, bo to Ty jesteś moim światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć