głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuckinglifexd

Nie pomożesz mi  bo sama nie wiem co mi jest.

notcorrect dodano: 18 luty 2012

Nie pomożesz mi, bo sama nie wiem co mi jest.

ważna jest obecność  a twojej Mi zabrakło.

yezoo dodano: 18 luty 2012

ważna jest obecność, a twojej Mi zabrakło.

http:  www.formspring.me kochnaaa  pytajcie      yezoo

yezoo dodano: 18 luty 2012

http://www.formspring.me/kochnaaa pytajcie ;) [ yezoo ]

mistrz    trzymaj się    teksty yezoo dodał komentarz: mistrz ;) trzymaj się ;* do wpisu 18 luty 2012
Więc chodź  jeśli już samotne dni Ci zbrzydły.

notcorrect dodano: 18 luty 2012

Więc chodź, jeśli już samotne dni Ci zbrzydły.

I czasami po prostu czuję  że nie należę do tego świata.

notcorrect dodano: 18 luty 2012

I czasami po prostu czuję, że nie należę do tego świata.

Widzę Twój uśmiech  czuje nie jest prawdziwy  też się uśmiecham  ale nie jestem szczęśliwa.

notcorrect dodano: 18 luty 2012

Widzę Twój uśmiech, czuje nie jest prawdziwy, też się uśmiecham, ale nie jestem szczęśliwa.

U każdego w życiu przychodzi taki moment kiedy brakuję ci tak cholernie tej jednej najważniejszej osoby że jesteś w stanie szukać jej nawet w szafie.

notcorrect dodano: 18 luty 2012

U każdego w życiu przychodzi taki moment kiedy brakuję ci tak cholernie tej jednej najważniejszej osoby że jesteś w stanie szukać jej nawet w szafie.

Miłość jest dawaniem  nie braniem  naprawianiem  nie niszczeniem  zaufaniem  nigdy zwodzeniem  cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem każdej radości i każdego smutku  dzisiaj i zawsze.

notcorrect dodano: 18 luty 2012

Miłość jest dawaniem, nie braniem, naprawianiem, nie niszczeniem, zaufaniem, nigdy zwodzeniem, cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem każdej radości i każdego smutku, dzisiaj i zawsze.

Ciężko szczęście dogonić i tak los  charakter szkoli.

notcorrect dodano: 17 luty 2012

Ciężko szczęście dogonić i tak los, charakter szkoli.

Czekamy na coś bezustannie  gdy nie jasne są szczegóły.  Serce mówi wyraźnie  to rozum czasem jest głupi.

notcorrect dodano: 17 luty 2012

Czekamy na coś bezustannie, gdy nie jasne są szczegóły. Serce mówi wyraźnie, to rozum czasem jest głupi.

Jego obecność strasznie zmieniła Moje zachowanie. przy Nim stałam się bardziej uprzejma  sympatyczna i co więcej  pomocna. nauczył Mnie życia  a przede wszystkim miłości. pokazał  jak wiele znaczy bycie przy kimś i trwanie  nawet gdy to nie jest potrzebne. był sensem Moich wszelkich działań i czułam Go w każdym uderzeniu serca. więc przeanalizuj sobie to wszystko i pomyśl  dlaczego właśnie teraz bije ode Mnie nienawiścią.   yezoo

yezoo dodano: 17 luty 2012

Jego obecność strasznie zmieniła Moje zachowanie. przy Nim stałam się bardziej uprzejma, sympatyczna i co więcej, pomocna. nauczył Mnie życia, a przede wszystkim miłości. pokazał, jak wiele znaczy bycie przy kimś i trwanie, nawet gdy to nie jest potrzebne. był sensem Moich wszelkich działań i czułam Go w każdym uderzeniu serca. więc przeanalizuj sobie to wszystko i pomyśl, dlaczego właśnie teraz bije ode Mnie nienawiścią. [ yezoo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć