głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuckiinperfect

nawet głupi zarobek   z fajnym towarzystwem powoduje  że wakacje  stają się ciekawsze.

zozolandia dodano: 18 lipca 2011

nawet głupi zarobek , z fajnym towarzystwem powoduje, że wakacje stają się ciekawsze.

no pewnie  zbieranie wiśni jest zajebiste! :D teksty zozolandia dodał komentarz: no pewnie, zbieranie wiśni jest zajebiste! :D do wpisu 18 lipca 2011
Podobno nic nie dzieje się przypadkiem. Podobno Bóg stawiając na naszej drodze życia jakąś osobę ma w tym konkretny i określony cel. Zastanawiam się dlaczego zderzył nasze dwa światy... I nie znajduję wytłumaczenia. Chciał żebym nikomu już nigdy nie zaufała?

newyorkmycity dodano: 18 lipca 2011

Podobno nic nie dzieje się przypadkiem. Podobno Bóg stawiając na naszej drodze życia jakąś osobę ma w tym konkretny i określony cel. Zastanawiam się dlaczego zderzył nasze dwa światy... I nie znajduję wytłumaczenia. Chciał żebym nikomu już nigdy nie zaufała?

i mogłąbym tam umrzeć na miejscu a on by nie zauważył .

nokluska dodano: 18 lipca 2011

i mogłąbym tam umrzeć na miejscu a on by nie zauważył .

Punkt 1. Kochaj mnie. Punkt 2. Nie zostawiaj. Punkt 3. Jestem nieśmiała  ale kocham Cię. Punkt 4. Jeżeli uważasz  że nic do mnie nie czujesz patrz punkt 1. Jeżeli chcesz mnie zostawić patrz punkt 2. Jeżeli uważasz  że nie okazuje Ci uczuć patrz punkt 3.

newyorkmycity dodano: 17 lipca 2011

Punkt 1. Kochaj mnie. Punkt 2. Nie zostawiaj. Punkt 3. Jestem nieśmiała, ale kocham Cię. Punkt 4. Jeżeli uważasz, że nic do mnie nie czujesz patrz punkt 1. Jeżeli chcesz mnie zostawić patrz punkt 2. Jeżeli uważasz, że nie okazuje Ci uczuć patrz punkt 3.

jak masz odpisać 'aha' 'mhm' 'yhm' to kurwa lepiej już nie odpisuj.

whatthefack dodano: 17 lipca 2011

jak masz odpisać 'aha' 'mhm' 'yhm' to kurwa lepiej już nie odpisuj.
Autor cytatu: congratulations

 co mi zrobisz jak mnie znajdziesz?  dam Ci buziaka.  jestem w szafie w moim pokoju!

whatthefack dodano: 17 lipca 2011

-co mi zrobisz jak mnie znajdziesz? -dam Ci buziaka. -jestem w szafie w moim pokoju!
Autor cytatu: congratulations

welcome to st tropez    mam jako sms   3 i love yt. teksty zozolandia dodał komentarz: welcome to st tropez - mam jako sms < 3 i love yt. do wpisu 17 lipca 2011
uwielbiam spontany. spontany są najlepsze.

zozolandia dodano: 17 lipca 2011

uwielbiam spontany. spontany są najlepsze.

wczoraj tak przy zbieraniu wiśni gadałam do dziewczyn  a obcy ludzie  którzy też tam zbierali  potem tak dziwnie na mnie patrzyli O o teksty zozolandia dodał komentarz: wczoraj tak przy zbieraniu wiśni gadałam do dziewczyn, a obcy ludzie, którzy też tam zbierali, potem tak dziwnie na mnie patrzyli O,o do wpisu 17 lipca 2011
ostatnio idę sobie jedną z warszawskich ulic  a tu Maciej Zakościelny się pyta czy idę z nim na randkę  a ja na to : co ty stary  idę na wiśnie.

zozolandia dodano: 17 lipca 2011

ostatnio idę sobie jedną z warszawskich ulic, a tu Maciej Zakościelny się pyta czy idę z nim na randkę, a ja na to : co ty stary, idę na wiśnie.

no to martusiowata jedzie na wakacje. wracam za 2 tyg  jeżeli nie bd mieć dostępu do internetu. życzcie mi dużo słońca i zero nudy ! trzymajcie się.

martusiowata dodano: 17 lipca 2011

no to martusiowata jedzie na wakacje. wracam za 2 tyg, jeżeli nie bd mieć dostępu do internetu. życzcie mi dużo słońca i zero nudy ! trzymajcie się. ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć