 |
|
Mi sento come se stessi aspettando qualcosa che non accadrà.
|
|
 |
|
Per favore,esci dalla mia testa.
|
|
 |
|
Mi manchi, ma sto provando a non fregarmene più.
|
|
 |
|
jak wyobrażam sobie resztę mojego życia? będę codziennie jadła na obiad ziemię z trawką, zaprzyjaźnię się z robaczkami, a moje mieszkanie będzie miało wymiary 2x1 całe wypchane mięciutkimi różowymi poduszkami. dach z marmuru, tabliczka z informacją, kto tu zamieszkał... tam będę szczęśliwa.
|
|
 |
|
- no, Dominika. musisz się w końcu wziąć w garść. on o Tobie nie pamięta a Ty wciąż wspominasz, przy czym sama łamiesz sobie serce. powinnaś zapomnieć. nie wiem, wydaje mi się, że będzie Ci łatwiej niż innej dziewczynie. w końcu to był tylko jeden niewinny pocałunek, który zmienił ogólnie wszystko w Twoim życiu.. - mówiłam sama do siebie. lecz nie potrafiłam skorzystać z rad, które sama sobie udzieliłam.
|
|
 |
|
nawet nie wiesz jak cholernie zabolało mnie, gdy dowiedziałam się, że Twoje serce ma już swoją drugą połówkę. kurwa. siedzę teraz z chusteczkami i dołuję przy Happysadzie. ogarnij, to boli!
|
|
 |
|
idę spać z nadzieją na lepsze jutro. dobranoc.
|
|
 |
|
Nie boję sie samotności. Boję się tego, że nie będę potrafiła przyzwyczaić się do Twojej nieobecnosci
|
|
 |
|
gdybyś teraz napisał mi coś miłego, byłabym najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, uwierz .
|
|
 |
|
happysad - taką wodą być.
|
|
 |
|
nawet nie wiesz co się dzieje wieczorami w mojej popieprzonej główce, gdy nie ma Cię blisko.
|
|
|
|