głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuck_loove_

Nie muszę mieć wszystkiego  by być szczęśliwą. Wystarczy  że Ty będziesz przy mnie. Dla mnie właśnie Ty jesteś wszystkim.

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

Nie muszę mieć wszystkiego, by być szczęśliwą. Wystarczy, że Ty będziesz przy mnie. Dla mnie właśnie Ty jesteś wszystkim.

Nie umiemy już rozmawiać tak jak przedtem  to tylko pojedyncze słowa bez znaczenia. Każde z nas próbuje zacząć temat  ale wszystko na nic. To bez sensu. Bezskutecznie.

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

Nie umiemy już rozmawiać tak jak przedtem, to tylko pojedyncze słowa bez znaczenia. Każde z nas próbuje zacząć temat, ale wszystko na nic. To bez sensu. Bezskutecznie.

I znów wracamy do czasu  kiedy najważniejszy jest dźwięk smsa  bo przecież tylko na to czekam. Codziennie.

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

I znów wracamy do czasu, kiedy najważniejszy jest dźwięk smsa, bo przecież tylko na to czekam. Codziennie.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz  nie krzyczysz  nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to  co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć  o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już  czy ktoś odejdzie  albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś  sama przyznaj.

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć, o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

I to żałosne uczucie  kiedy widzisz Go  a nie możesz do Niego podejść  przytulić  powiedzieć  że kochasz  że tęsknisz  bo za bardzo się boisz  boisz się tego  że znowu Cię odrzuci  że Cię wyśmieje.

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

I to żałosne uczucie, kiedy widzisz Go, a nie możesz do Niego podejść, przytulić, powiedzieć, że kochasz, że tęsknisz, bo za bardzo się boisz, boisz się tego, że znowu Cię odrzuci, że Cię wyśmieje.

Może za kilka lat miniemy się na chodniku  a nawet nie będziemy wiedzieć  a może będzie tak  że się do siebie uśmiechniemy  spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej  jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak  że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście  którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak  że poznamy się na nowo kiedyś  gdzieś i pokochamy. Może...

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może...

Cholernie żałuję tego  że Cię znam. Tak bardzo chciałabym byś był mi obojętny. Bym przechodziła obok Ciebie bez mrugnięcia okiem  nawet nie znając Twojego imienia. Byś nie miał żadnego udziału w moim życiu.

szpady.melodia dodano: 26 czerwca 2013

Cholernie żałuję tego, że Cię znam. Tak bardzo chciałabym byś był mi obojętny. Bym przechodziła obok Ciebie bez mrugnięcia okiem, nawet nie znając Twojego imienia. Byś nie miał żadnego udziału w moim życiu.

kochające oczy widzą inaczej.

szpady.melodia dodano: 25 czerwca 2013

kochające oczy widzą inaczej.

Paradoksalne  że najbardziej chcemy zawsze wtedy  gdy najmniej warto.

szpady.melodia dodano: 25 czerwca 2013

Paradoksalne, że najbardziej chcemy zawsze wtedy, gdy najmniej warto.

chciałabym sie jutro obudzić i nie pamiętać o tobie zapomnieć przestać kochac cie przestać mysleć o tym wszystkim

szpady.melodia dodano: 25 czerwca 2013

chciałabym sie jutro obudzić i nie pamiętać o tobie,zapomnieć,przestać kochac cie,przestać mysleć o tym wszystkim

Na początku było mi źle ale wiedziałam  że muszę to zrobić i nawet największe uczucie nie ma tutaj znaczenia. Musiałam zakończyć tą znajomość  chorą miłość i uzależnienie do Ciebie. Walczyłam sama z sobą by nie odpisać Ci na wiadomość  nie zadzwonić i nie usłyszeć Twojego głosu w słuchawce bo najzwyczajniej tęskniłam za tym jak słodko zdrabniałeś moje imię  kłóciłeś się  że kochasz bardziej ode mnie. Ale musiałam przestać patrzeć przez okulary zamalowane miłością a spojrzeć w przyszłość. Dziś? Nie jest dobrze ale lepiej  nadal mi Ciebie brakuje ale chyba już nie tęsknie. Czuje się wolna  zdolna do wszystkiego jeśli tylko tego chcę  nie będąca dla kogoś tylko na moment.

i.need.you dodano: 25 czerwca 2013

Na początku było mi źle ale wiedziałam, że muszę to zrobić i nawet największe uczucie nie ma tutaj znaczenia. Musiałam zakończyć tą znajomość, chorą miłość i uzależnienie do Ciebie. Walczyłam sama z sobą by nie odpisać Ci na wiadomość, nie zadzwonić i nie usłyszeć Twojego głosu w słuchawce bo najzwyczajniej tęskniłam za tym jak słodko zdrabniałeś moje imię, kłóciłeś się, że kochasz bardziej ode mnie. Ale musiałam przestać patrzeć przez okulary zamalowane miłością a spojrzeć w przyszłość. Dziś? Nie jest dobrze ale lepiej, nadal mi Ciebie brakuje ale chyba już nie tęsknie. Czuje się wolna, zdolna do wszystkiego jeśli tylko tego chcę, nie będąca dla kogoś tylko na moment.
Autor cytatu: whistle

Musisz wiedzieć kiedy trzeba nadal walczyć  a kiedy lepiej jest odpuścić.

szpady.melodia dodano: 24 czerwca 2013

Musisz wiedzieć kiedy trzeba nadal walczyć, a kiedy lepiej jest odpuścić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć