głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fucckyoou

  KoOcham   za wszystko i za nic  tak po prostu bez granic :

pati19r20 dodano: 1 października 2011

` KoOcham - za wszystko i za nic, tak po prostu bez granic :*

ie jestem cholerną pesymistką  pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami  która wie  że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się  nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. Jestem dziewczyną którą wychowało życie.

pati19r20 dodano: 1 października 2011

ie jestem cholerną pesymistką, pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami, która wie, że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się, nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. Jestem dziewczyną którą wychowało życie.

są rzeczy  których nie zastąpisz. są ludzie  w których nie zwątpisz.

pati19r20 dodano: 1 października 2011

są rzeczy, których nie zastąpisz. są ludzie, w których nie zwątpisz.

uśmiechała się . bawiła się wszystkimi .. a tak naprawdę ? nie umiała zapomnieć o nim .

pati19r20 dodano: 1 października 2011

uśmiechała się . bawiła się wszystkimi .. a tak naprawdę ? nie umiała zapomnieć o nim .

Zrobiła to. Nie chciała żyć bez niego. Bez swego ukochanego. Wzięła do ręki nóż. Jednym cięciem na ręku przekreśliła wszystkie swoje plany. Wiedziała  że niedługo już nic ją nie zaboli. Wreszcie. Wraz z ciepłą  ciemna krwią spływała jej miłość. Wspomnienia. marzenia. Jej nadzieja  którą kiedyś żyła. W tych ostatnich chwilach była sama. Tylko w ręku trzymała jego zdjęcie. Przed oczami jego pełną radości twarz. Wiedziała  że niedługo spotkają się. W ich wspólnych snach. Krew spływała cicho  uwolniona z żył  po jej białej skórze. Nie mówiła nic. Wyruszała w swą ostatnią drogę. Ku śmierci. Zostawiła za sobą bagaż łez  bólu serca  samotnych nocy. Spojrzeń  w których było tylko współczucie. Wzięła ze sobą jedynie cząstkę uczucia do niego  by w razie  gdyby się nie spotkali  mieć go przy sobie  choć w maleńkiej cząstce. Na zawsze.

pati19r20 dodano: 1 października 2011

Zrobiła to. Nie chciała żyć bez niego. Bez swego ukochanego. Wzięła do ręki nóż. Jednym cięciem na ręku przekreśliła wszystkie swoje plany. Wiedziała, że niedługo już nic ją nie zaboli. Wreszcie. Wraz z ciepłą, ciemna krwią spływała jej miłość. Wspomnienia. marzenia. Jej nadzieja, którą kiedyś żyła. W tych ostatnich chwilach była sama. Tylko w ręku trzymała jego zdjęcie. Przed oczami jego pełną radości twarz. Wiedziała, że niedługo spotkają się. W ich wspólnych snach. Krew spływała cicho, uwolniona z żył, po jej białej skórze. Nie mówiła nic. Wyruszała w swą ostatnią drogę. Ku śmierci. Zostawiła za sobą bagaż łez, bólu serca, samotnych nocy. Spojrzeń, w których było tylko współczucie. Wzięła ze sobą jedynie cząstkę uczucia do niego, by w razie, gdyby się nie spotkali, mieć go przy sobie, choć w maleńkiej cząstce. Na zawsze.

  sit down   ej   słyszałeś ? ona nazwała Cię 'down' . ja bym się obraził  d

pati19r20 dodano: 29 września 2011

- sit down - ej , słyszałeś ? ona nazwała Cię 'down' . ja bym się obraził ;d

to dla Ciebie nauczyłam się grać w jebanego CS'a  pajacu.

pati19r20 dodano: 29 września 2011

to dla Ciebie nauczyłam się grać w jebanego CS'a, pajacu.

dla mnie największymi hardcorami na świecie są ludzie  którzy po rozstaniu i słowach 'zostańmy przyjaciółmi' naprawdę nimi są.

pati19r20 dodano: 29 września 2011

dla mnie największymi hardcorami na świecie są ludzie, którzy po rozstaniu i słowach 'zostańmy przyjaciółmi' naprawdę nimi są.

po śmierci chciałabym obejrzeć film z mojego życia .

pati19r20 dodano: 29 września 2011

po śmierci chciałabym obejrzeć film z mojego życia .

Nie łudź się. Nie płaczę po nocach po zerwaniu. Mam zajebistych kumpli  którzy potrafią sprawić  ze o Tobie nie myślę

pati19r20 dodano: 29 września 2011

Nie łudź się. Nie płaczę po nocach po zerwaniu. Mam zajebistych kumpli, którzy potrafią sprawić, ze o Tobie nie myślę

ważne  aby mieć kogoś takiego  kto cię kopnie w odpowiednim momencie w dupę  wyzwie cię  siądzie na psychikę. on to robi dlatego  żebyś sobie życia nie zmarnował i żebyś się otrząsnął. ten ktoś nazywa się 'przyjaciel'

pati19r20 dodano: 29 września 2011

ważne, aby mieć kogoś takiego, kto cię kopnie w odpowiednim momencie w dupę, wyzwie cię, siądzie na psychikę. on to robi dlatego, żebyś sobie życia nie zmarnował i żebyś się otrząsnął. ten ktoś nazywa się 'przyjaciel'

nie mam zamiaru mówić nikomu o swoich problemach   za dużo fałszywych ludzi wokół mnie.

pati19r20 dodano: 29 września 2011

nie mam zamiaru mówić nikomu o swoich problemach , za dużo fałszywych ludzi wokół mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć