głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika friendsnika

Chcę przytulić Cię serdecznie   i w uścisku tym trwać wiecznie    bicia serca słuchać Twego...   aż do końca życia mego...

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Chcę przytulić Cię serdecznie i w uścisku tym trwać wiecznie, bicia serca słuchać Twego... aż do końca życia mego...

Ciągle jestem sama   Wciąż tylko rozpacz i łzy   Czy życie jest warte tego wszystkiego   Gdy ciągle daleko jesteś TY?

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Ciągle jestem sama, Wciąż tylko rozpacz i łzy, Czy życie jest warte tego wszystkiego, Gdy ciągle daleko jesteś TY?

Czyż to nie piękne że jesteśmy razem??   Dla mnie to takie ważne...   Bardzo Cię kocham...   już bardziej nie można!!!   Codziennie... do końca życia tylko z Tobą!!

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Czyż to nie piękne że jesteśmy razem?? Dla mnie to takie ważne... Bardzo Cię kocham... już bardziej nie można!!! Codziennie... do końca życia tylko z Tobą!!

Ciągle o Tobie marzę   Jesteś wątkiem mych snów.  Chcę być wiecznie z Tobą   Słuchać wciąż Twoich słów!

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Ciągle o Tobie marzę, Jesteś wątkiem mych snów. Chcę być wiecznie z Tobą, Słuchać wciąż Twoich słów!

Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być    Nawet kiedy będzie źle...   Chcę tu zostać bo bez Ciebie to   Nie mam siły by dalej żyć!

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Chcę tu zostać i zawsze z Tobą być, Nawet kiedy będzie źle... Chcę tu zostać bo bez Ciebie to Nie mam siły by dalej żyć!

Ciemnością noc zalała świat    miliony gwiazd na niebie. Ty   nosisz w sercu wiosny kwiat   ja w sercu   tylko Ciebie.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Ciemnością noc zalała świat, miliony gwiazd na niebie. Ty nosisz w sercu wiosny kwiat, ja w sercu - tylko Ciebie.

Choć bym miała zebrać piasek z pustyni   choćbym miała wyłuskać pestkę z dyni   choćbym miała zliczyć na niebie.  Ciebie chcę KOCHAĆ i tylko CIEBIE.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Choć bym miała zebrać piasek z pustyni, choćbym miała wyłuskać pestkę z dyni, choćbym miała zliczyć na niebie. Ciebie chcę KOCHAĆ i tylko CIEBIE.

Wszędzie szukali ludzie „wolności” oraz „szczęścia” gdzieś poza sobą  wyłącznie ze strachu  że przypomną im o własnej odpowiedzialności  o własnej ich drodze.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Wszędzie szukali ludzie „wolności” oraz „szczęścia” gdzieś poza sobą, wyłącznie ze strachu, że przypomną im o własnej odpowiedzialności, o własnej ich drodze.

Nie potrafię wyobrazić sobie Boga  który nagradza i karze istoty przez siebie stworzone  lub Boga obdarzonego wolną wolą na podobieństwo nas samych. Nie mogę również ani też nie chcę sobie wyobrazić  że człowiek trwa dalej po fizycznej śmierci  nadzieje tą pozostawiam ludziom słabego ducha  którzy żywią ją ze strachu lub niedorzecznego egoizmu.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Nie potrafię wyobrazić sobie Boga, który nagradza i karze istoty przez siebie stworzone, lub Boga obdarzonego wolną wolą na podobieństwo nas samych. Nie mogę również ani też nie chcę sobie wyobrazić, że człowiek trwa dalej po fizycznej śmierci; nadzieje tą pozostawiam ludziom słabego ducha, którzy żywią ją ze strachu lub niedorzecznego egoizmu.

Moralność człowieka zależy od zdolności współodczuwania z innymi ludźmi  wykształcenia oraz więzi i potrzeb społecznych  żadna religia nie jest do tego potrzebna. Człowiek byłby zaiste żałosną istotą  gdyby kierował się w życiu wyłącznie strachem przed karą i nadzieją na nagrodę po śmierci.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Moralność człowieka zależy od zdolności współodczuwania z innymi ludźmi, wykształcenia oraz więzi i potrzeb społecznych; żadna religia nie jest do tego potrzebna. Człowiek byłby zaiste żałosną istotą, gdyby kierował się w życiu wyłącznie strachem przed karą i nadzieją na nagrodę po śmierci.

Była strasznie tchórzliwa i śmiertelnie bała się mężczyzn  toteż właśnie ze strachu i zmieszania stale trafiała z jednych męskich objęć w drugie.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Była strasznie tchórzliwa i śmiertelnie bała się mężczyzn, toteż właśnie ze strachu i zmieszania stale trafiała z jednych męskich objęć w drugie.

Powiedzieć „ja”   to sprawa poważna  „moje”   jeszcze poważniejsza  bo świadczy o upadku naprawdę zbyt głębokim  o zwiększeniu się naszej niewoli w świecie.

romantyczna13girl dodano: 19 września 2011

Powiedzieć „ja” - to sprawa poważna, „moje” - jeszcze poważniejsza, bo świadczy o upadku naprawdę zbyt głębokim, o zwiększeniu się naszej niewoli w świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć