głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika foreveryou

  chcesz się przytulić?   spojrzała na nią smutnymi oczami.    nie...   powiedziała cicho  a jej głos był niczym na wyczerpaniu  lekko chrypiący.    chcesz żeby Cię przytulić?   spytała po raz wtóry nie spuszczając wzroku  a jej głos nadal spokojny.     nie...   jej głos jeszcze bardziej cichy i tłamszony przez łzy spływające do gardła.     to Cię przytulę.   jak powiedziała tak też zrobiła  bo czasem trzeba zrobić coś na co ktoś nie ma ochoty by potem poczuł się lepiej.

koffi dodano: 22 października 2011

- chcesz się przytulić? - spojrzała na nią smutnymi oczami. - nie... - powiedziała cicho, a jej głos był niczym na wyczerpaniu, lekko chrypiący. - chcesz żeby Cię przytulić? - spytała po raz wtóry nie spuszczając wzroku, a jej głos nadal spokojny. - nie... - jej głos jeszcze bardziej cichy i tłamszony przez łzy spływające do gardła. - to Cię przytulę. - jak powiedziała tak też zrobiła, bo czasem trzeba zrobić coś na co ktoś nie ma ochoty by potem poczuł się lepiej.

mam dość czarnych poniedziałków  złowieszczych wtorków  śród i czwartków bez większego sensu by zapłakiwać się weekendami.

koffi dodano: 22 października 2011

mam dość czarnych poniedziałków, złowieszczych wtorków, śród i czwartków bez większego sensu by zapłakiwać się weekendami.

i nagle po raz wtóry cholerna bezsilność  łzy napływające do oczu co pięć minut  kolejne rozczarowanie i kolejna zima przed nami...

koffi dodano: 22 października 2011

i nagle po raz wtóry cholerna bezsilność, łzy napływające do oczu co pięć minut, kolejne rozczarowanie i kolejna zima przed nami...

w około śmierć  nauka  bolące serce i na nowo śmierć  nauka gdzieś odlegle czuć bolące serce...

koffi dodano: 22 października 2011

w około śmierć, nauka, bolące serce i na nowo śmierć, nauka gdzieś odlegle czuć bolące serce...

Szukałam Twych dłoni u innych  i oczu Twoich  ze spojrzeniem litościwym   takim jak w momentach gdy nie śmieję się z słów Twoich  i patrzysz tak i wzrokiem mówisz:   jak możesz nie rozumieć  że nie kocham?

koffi dodano: 22 października 2011

Szukałam Twych dłoni u innych i oczu Twoich, ze spojrzeniem litościwym, takim jak w momentach gdy nie śmieję się z słów Twoich i patrzysz tak i wzrokiem mówisz: "jak możesz nie rozumieć, że nie kocham?"

Czuję  że kiedyś nadejdzie taki dzień   gdy w końcu wybuchnę i powiem wszystko to   co chciałam powiedziec do tej pory  a wtedy  okaże się  kto pomimo to  naprawdę mnie kocha.

koffi dodano: 21 października 2011

Czuję, że kiedyś nadejdzie taki dzień, gdy w końcu wybuchnę i powiem wszystko to, co chciałam powiedziec do tej pory, a wtedy okaże się, kto pomimo to naprawdę mnie kocha.

tęsknie za facetem  który nawet nie był mój i nigdy mój nie będzie.

koffi dodano: 20 października 2011

tęsknie za facetem, który nawet nie był mój i nigdy mój nie będzie.

nie wiesz jak to boli  nie masz pojęcia jak czuję się człowiek którego ranisz .

koffi dodano: 20 października 2011

nie wiesz jak to boli, nie masz pojęcia jak czuję się człowiek którego ranisz .

i dotarło do niej: On mnie kurwa nienawidzi.

koffi dodano: 20 października 2011

i dotarło do niej: On mnie kurwa nienawidzi.

Tęsknota to zdecydowanie najgorsze uczucie  na świecie.

koffi dodano: 20 października 2011

Tęsknota to zdecydowanie najgorsze uczucie na świecie.

Wyraźne latanie za mężczyzną to dyshonor  a nawet zgoła hańba. Latająca kobieta wszelką godność traci.   Latać niewyraźnie w ostateczności można  ale należy czynić to tak  żeby nikt się nie połapał    a już najmniej sam zainteresowany.

koffi dodano: 20 października 2011

Wyraźne latanie za mężczyzną to dyshonor, a nawet zgoła hańba. Latająca kobieta wszelką godność traci. Latać niewyraźnie w ostateczności można, ale należy czynić to tak, żeby nikt się nie połapał, a już najmniej sam zainteresowany.

jestem niską zielonooką blondynką  która ma więcej wad niż zalet  która oddałaby wszystko żeby wrócić do przeszłości  żeby naprawić każdy swój błąd i drugi raz go już nie popełnić. a wiesz jaki błąd? mój największy. a największym błędem w moim życiu byłeś Ty. każda wspólna chwila to był błąd  każdy uścisk  spotkanie  rozmowa  spojrzenie sobie w oczy. wszystko było błędem.

kashiya dodano: 18 października 2011

jestem niską zielonooką blondynką, która ma więcej wad niż zalet, która oddałaby wszystko żeby wrócić do przeszłości, żeby naprawić każdy swój błąd i drugi raz go już nie popełnić. a wiesz jaki błąd? mój największy. a największym błędem w moim życiu byłeś Ty. każda wspólna chwila to był błąd, każdy uścisk, spotkanie, rozmowa, spojrzenie sobie w oczy. wszystko było błędem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć