głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika forever_in_my_heart_xoxo

Prawdziwa kobieta potrafi wszystko zrobić sama  ale prawdziwy mężczyzna jej na to nigdy nie pozwoli.

jachcenajamaice dodano: 31 stycznia 2013

Prawdziwa kobieta potrafi wszystko zrobić sama, ale prawdziwy mężczyzna jej na to nigdy nie pozwoli.

nie potrafię z ciebie zrezygnować  przepraszam

voguone dodano: 30 stycznia 2013

nie potrafię z ciebie zrezygnować, przepraszam

  Znowu z nim jesteś? Córeczko przecież wiesz  że skoro zranił cię już kilka razy to zrobi to znowu.   Tak wiem mamo  ale po pierwsze nie potrafiłam mu powiedzieć nie gdy zapytał czy jest dla nas jeszcze jakaś szansa  po drugie chcę chociaż przez krótką chwilę znów być z nim szczęśliwa.   bym szakalaka

jachcenajamaice dodano: 30 stycznia 2013

- Znowu z nim jesteś? Córeczko przecież wiesz, że skoro zranił cię już kilka razy to zrobi to znowu. - Tak wiem mamo, ale po pierwsze nie potrafiłam mu powiedzieć nie gdy zapytał czy jest dla nas jeszcze jakaś szansa, po drugie chcę chociaż przez krótką chwilę znów być z nim szczęśliwa. [bym_szakalaka_]

Zerwaliście  a on się czasem odzywa? Odpisz mu  tego wymaga kultura  ale nie wchodź w większą konwersację z nim. Bo po co. Zerwaliście widocznie żałuje  ale wybacz było minęło a że docenił jak stracił to widocznie jego sprawa.

jachcenajamaice dodano: 30 stycznia 2013

Zerwaliście, a on się czasem odzywa? Odpisz mu, tego wymaga kultura, ale nie wchodź w większą konwersację z nim. Bo po co. Zerwaliście widocznie żałuje, ale wybacz było minęło a że docenił jak stracił to widocznie jego sprawa.

z początku dobrze  bo z początku nie pękasz  aż przy dźwiękach mijających lat za szybami  zacząłem zastanawiać się nad tym co stało się z nami i czemu nie zarzucasz mnie tymi planami więcej  a głowa ciąży mi już prawie tak jak ręce.

voguone dodano: 29 stycznia 2013

z początku dobrze, bo z początku nie pękasz, aż przy dźwiękach mijających lat za szybami, zacząłem zastanawiać się nad tym co stało się z nami i czemu nie zarzucasz mnie tymi planami więcej, a głowa ciąży mi już prawie tak jak ręce.

podobno miałeś na mnie plan  tak mi opowiadałeś kiedyś  wtedy jeszcze ze mną gadałeś  wtedy. a ja jak kretyn wierzyłem w twoje szepty i byłem gotów oddać im się bez reszty.

voguone dodano: 29 stycznia 2013

podobno miałeś na mnie plan, tak mi opowiadałeś kiedyś, wtedy jeszcze ze mną gadałeś, wtedy. a ja jak kretyn wierzyłem w twoje szepty i byłem gotów oddać im się bez reszty.

znowu czuje twój zapach na ustach  gdy patrzę jej w oczy  choć to kolejna z nocy kiedy nie ma cie obok  mam na wyciągnięcie ręki szczęście  cel widzę częściej  daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z tobą

voguone dodano: 29 stycznia 2013

znowu czuje twój zapach na ustach, gdy patrzę jej w oczy, choć to kolejna z nocy kiedy nie ma cie obok, mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z tobą

so am i wrong or up my way in the sky cause i can never deny these feelings  how can i ever stop when i don't want to give up

voguone dodano: 29 stycznia 2013

so am i wrong or up my way in the sky cause i can never deny these feelings, how can i ever stop when i don't want to give up

Wódka nie naprawi Ci serca.

jachcenajamaice dodano: 29 stycznia 2013

Wódka nie naprawi Ci serca.

Bo związek to nie tylko status na Facebooku.

jachcenajamaice dodano: 29 stycznia 2013

Bo związek to nie tylko status na Facebooku.

Małaś kiedyś tak  że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z Nim kojarzą? Że czytałaś sms y zachowane z sierpnia  że wszędzie szukałaś Jego zapachu  Jego spojrzenia i Jego głosu? Miałaś tak  że za każdym razem  gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu? Miałaś tak  że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym  że masz wyjebane? Miałaś kiedyś tak  że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku.

ineedyoukurva dodano: 28 stycznia 2013

Małaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z Nim kojarzą? Że czytałaś sms-y zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś Jego zapachu, Jego spojrzenia i Jego głosu? Miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu? Miałaś tak, że oszukiwałaś cały świat i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? Miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? Tylko czułaś takie okropne uczucie w środku.

Czasem słowa nic nie znaczą

ineedyoukurva dodano: 28 stycznia 2013

Czasem słowa nic nie znaczą

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć