 |
|
Ta agresja dla wielu ludzi jest karmą, a wpierdol to nauka, którą dostaniesz za darmo. Więc zastanów się czy warto udawać bohatera, bo niejeden pseudo-kozak już kły z gleby zbierał. / Słoń ♥ .
|
|
 |
|
Lojalność wobec ludzi - niepisany regulamin. / Słoń ♥ .
|
|
 |
|
Ja nie od dziś gram, od zawsze w zgodzie z prawdą. Ty powiesz on nie zasłużył, ja powiem zasłużył już dawno. / Kaczor ♥ .
|
|
 |
|
nie mam już ochoty kolejny raz
zaczynać i znów konczyć na niczym. / ?
|
|
 |
|
Pozwole Ci odejść choć ciągle krzyczę żebyś został.
|
|
 |
|
Jak ludzi, których łączyło wszystko, może zacząć wszystko dzielić? / fbl .
|
|
 |
|
nigdy nie zrozumiem, jak można darzyć kogoś tak wielką miłością. deklarować, że to wszystko będzie trwało wiecznie. obiecywać, że zawsze będzie się obok. dawać słowo, że nigdy nie zasmakuje się innych ust. obdarowywać swoją miłość bezgranicznie i bezpodstawnie. mówić o przyszłości i pieczętować piękne wspomnienia. spełniać marzenia, a co lepsze, być głównym z nich. nie wiem, jak można rozpalić serce, a później na kiwnięcie ręką poprosić, aby uczucie zgasło. [ yezoo ]
|
|
 |
|
nie chcę kłótni, chcę jeszcze wiele z Tobą przeżyć. nie wyobrażam sobie, że mogłoby Nas nie być. | Tałi
|
|
 |
|
Jadę na trzeźwo, piorę jak Perwol te wszystkie brudy. I masz pewność, że jestem perłą, tu, gdzie podróby. / Vixen ♥ .
|
|
 |
|
Mam pomysł, otworzę stację, by puszczać tylko mnie. Nazwę ją rozkurwiamwszystkichjednymwersem.fm. / VNM ♥ .
|
|
 |
|
Ile wersów musisz znać by raz spojrzeć na siebie ? Ile grzechów kusi nas by świat spełnił marzenie ? / O.S.T.R ♥ .
|
|
|
|