głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fiufiu.x3

Życie jest zabawne prawda? Kiedy już myślisz że wszystko sobie poukładałeś kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym że nareszcie wiesz w którym kierunku zmierzasz ścieżki stają się kręte drogowskazy znikają wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata północ staje się południem wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić...

mikela dodano: przedwczoraj o 15:34

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić...

Wiem że zrobisz to z litości ale proszę przytul mnie.

mikela dodano: 2 dni temu

Wiem, że zrobisz to z litości ale proszę, przytul mnie.

 Nie wiem dlaczego wszystko się tak dziwnie układa. Powiedziała mi dzisiaj kilka rzeczy które bardzo mi się nie spodobały. Ale co miała powiedzieć? Wydaje mi się że jej jest równie cieżko jak mi. A w zasadzie wydaje mi się że jest jej ciężej. Podziwiam ją. Radzi sobie sama ze wszystkim. Radzi sobie mimo że uważa inaczej. Jest świetna. Zachowała normalność i radość pomimo że życie jej nie ułatwia niczego. Radość. Czasami mam wrażenie że nie jest jej do śmiechu. A w sumie jestem tego pewien. I doprowadza mnie do szału że nie chcę pomocy. Jest nieufna. To zrozumiałe. Ja nie mogę jej wiele zaoferować chociaż stanąłbym na głowie ze wszystkim. Może jeszcze się do mnie przekona? Może zaufa? Bardzo bym tego chciał. Bardzo bym chciał mieć więcej odwagi aby powiedzieć jej wszystko. Chciałbym oddać jej siebie. Kurwa...wiele bym chciał a nie mam nic. A może mam wszystko a chciałbym mieć nic? Wiem jedno. Wiem że kocham.

mikela dodano: 2 dni temu

"Nie wiem dlaczego wszystko się tak dziwnie układa. Powiedziała mi dzisiaj kilka rzeczy które bardzo mi się nie spodobały. Ale co miała powiedzieć? Wydaje mi się że jej jest równie cieżko jak mi. A w zasadzie wydaje mi się że jest jej ciężej. Podziwiam ją. Radzi sobie sama ze wszystkim. Radzi sobie mimo że uważa inaczej. Jest świetna. Zachowała normalność i radość pomimo że życie jej nie ułatwia niczego. Radość. Czasami mam wrażenie że nie jest jej do śmiechu. A w sumie jestem tego pewien. I doprowadza mnie do szału że nie chcę pomocy. Jest nieufna. To zrozumiałe. Ja nie mogę jej wiele zaoferować chociaż stanąłbym na głowie ze wszystkim. Może jeszcze się do mnie przekona? Może zaufa? Bardzo bym tego chciał. Bardzo bym chciał mieć więcej odwagi aby powiedzieć jej wszystko. Chciałbym oddać jej siebie. Kurwa...wiele bym chciał a nie mam nic. A może mam wszystko a chciałbym mieć nic? Wiem jedno. Wiem że kocham."

Wiecie co jest gorsze od płakania w samotności? Pusta przestrzeń po rozstaniu z ukochaną osobą. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w gwiazdy wiesz że nie jesteś w stanie nic zrobić i ogarnia Cię to straszne poczucie bezsilności które niszczy Cię od środka. A Ty nie robisz nic tylko siedzisz i wpatrujesz się w pusta przestrzeń. Po prostu się przyglądasz. Jak Twoje własne życie umyka Ci między palcami. A szczęście które miałeś na wyciągnięcie ręki oddala się od Ciebie.

mikela dodano: 4 dni temu

Wiecie co jest gorsze od płakania w samotności? Pusta przestrzeń po rozstaniu z ukochaną osobą. Taka chwila, kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w gwiazdy, wiesz, że nie jesteś w stanie nic zrobić i ogarnia Cię to straszne poczucie bezsilności, które niszczy Cię od środka. A Ty nie robisz nic, tylko siedzisz i wpatrujesz się w pusta przestrzeń. Po prostu się przyglądasz. Jak Twoje własne życie umyka Ci między palcami. A szczęście, które miałeś na wyciągnięcie ręki oddala się od Ciebie.

Wierzę w to że kiedyś się spotkamy. Usiądziemy nad brzegiem morza i nadrobimy stracony czas. Spojrzymy w swoje oczy i odnajdziemy zaginione szczęście a nasze serca znów zaczną bić w tym samym rytmie.

mikela dodano: 4 dni temu

Wierzę w to, że kiedyś się spotkamy. Usiądziemy nad brzegiem morza i nadrobimy stracony czas. Spojrzymy w swoje oczy i odnajdziemy zaginione szczęście, a nasze serca znów zaczną bić w tym samym rytmie.

Chciałabym wrócić do tamtych chwil nacieszyć się tobą na zapas nagrać dźwięk twoich słów gdy mówisz że kochasz. Poczuć ten smak szczęścia i złapać oddech na zapas.

mikela dodano: 4 dni temu

Chciałabym wrócić do tamtych chwil, nacieszyć się tobą na zapas, nagrać dźwięk twoich słów gdy mówisz że kochasz. Poczuć ten smak szczęścia i złapać oddech na zapas.

Znikniesz z mojego życia wraz z ostatnią świeczka na moim grobie.

mikela dodano: 4 dni temu

Znikniesz z mojego życia wraz z ostatnią świeczka na moim grobie.

Niczego nie poznaję. Są jakieś dźwięki kolory kształty zapachy ale nic nie ma sensu. Nic nie układa się w spójny ciąg. Jest jakiś świat kompletny bogaty wyglądający sensownie ale błąkam się po nim nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Wszystko ma konsystencję oprócz mnie. Ja gdzieś zniknęłam.

mikela dodano: 4 dni temu

Niczego nie poznaję. Są jakieś dźwięki, kolory, kształty, zapachy, ale nic nie ma sensu. Nic nie układa się w spójny ciąg. Jest jakiś świat, kompletny, bogaty, wyglądający sensownie, ale błąkam się po nim, nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Wszystko ma konsystencję oprócz mnie. Ja gdzieś zniknęłam.

jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz.

mikela dodano: 4 dni temu

jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz.

wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz to nie pierdol że mnie rozumiesz.

mikela dodano: 4 dni temu

wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

i potrafię przeleżeć cały dzień w łóżku ogarnięta obsesyjnymi myślami o facecie z którym w marzeniach dzielę życie.

mikela dodano: 4 dni temu

i potrafię przeleżeć cały dzień w łóżku, ogarnięta obsesyjnymi myślami o facecie, z którym w marzeniach dzielę życie.

i wciąż się zastanawiam.. czemu Bóg pozwolił nam się poznać skoro nie pozwala być razem?

mikela dodano: 4 dni temu

i wciąż się zastanawiam.. czemu Bóg pozwolił nam się poznać, skoro nie pozwala być razem?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV