głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fiorellcia

Now.. I know

pelassia dodano: 24 stycznia 2017

Now.. I know

Tak z rana przy porannej kawie.. mam ochotę Ci przypierdolić

pelassia dodano: 17 sierpnia 2016

Tak z rana, przy porannej kawie.. mam ochotę Ci przypierdolić

czary mary i przekleństwa ...

pelassia dodano: 16 sierpnia 2016

czary mary i przekleństwa ...

resztki dawnej świetności

dagigood dodano: 29 maja 2013

resztki dawnej świetności

Jak wygląda świat kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo kruszy się w palcach rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie każda myśl przygląda się sobie każde uczucie zaczyna się i nie kończy i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe uzależnia. Być tam gdzie się nie jest mieć to czego się nie posiada dotykać kogoś kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie – to znaczy że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie?

dagigood dodano: 29 maja 2013

Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie – to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie?

Całość jest wspanialsza niż suma części.

dagigood dodano: 28 maja 2013

Całość jest wspanialsza niż suma części.

jestem bo gdy jest coś i coś wtedy oba są.

dagigood dodano: 27 maja 2013

jestem, bo gdy jest coś i coś, wtedy oba są.

Droga do uzdrowienia biegnie przez uczucia a nigdy przez umysł bowiem umysł nie przepuszcza słów.

dagigood dodano: 27 maja 2013

Droga do uzdrowienia biegnie przez uczucia, a nigdy przez umysł, bowiem umysł nie przepuszcza słów.

Ktoś musi cieszyć się życiem. teksty dagigood dodał komentarz: Ktoś musi cieszyć się życiem. do wpisu 26 maja 2013
Someone has to enjoy life.

dagigood dodano: 25 maja 2013

Someone has to enjoy life.

“Common sense is not so common.”

dagigood dodano: 25 maja 2013

“Common sense is not so common.”

Urodziłeś się z potencjałem. Urodziłeś się z dobroci i zaufania. Urodziłeś się z ideałów i marzeń. Urodziłeś się z wielkości. Urodziłeś się ze skrzydłami. Nie są przeznaczone do indeksowania więc nie! Masz skrzydła nauczyć się z nich korzystać i latać. teksty dagigood dodał komentarz: Urodziłeś się z potencjałem. Urodziłeś się z dobroci i zaufania. Urodziłeś się z ideałów i marzeń. Urodziłeś się z wielkości. Urodziłeś się ze skrzydłami. Nie są przeznaczone do indeksowania, więc nie! Masz skrzydła, nauczyć się z nich korzystać i latać. do wpisu 25 maja 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV