 |
Jak to się nie da, wszystko się da! Prawdopodobnie jedynie parasola w dupie nie idzie otworzyć.
|
|
 |
Trochę wina, żeby zapomnieć. Kilka papierosów, żeby zrozumieć. Paczka chusteczek, żeby wypłakać i nowa miłość, żeby być szczęśliwą.
|
|
 |
Rodzice demotywują najbardziej, bo wiedzą o nas najwięcej. Nie noszę sukienek, bo mama i tak powtarza, że wyglądam jak chłopiec. Blizny na nogach, rękach, szerokie ramiona.. Często siedzę z szeroko rozstawionymi nogami, bo jak za czasów dzieciaka powtarzał mi brat - "tak siadają prawdziwi mężczyźni", a ja mała, głupia, chciałam być taka jak on. Jedyną rzeczą, podczas której ojciec unosił się dumą, był mój pierwszy raz za kierownicą. Babcia tępi mnie za luźne spodnie, a jednocześnie cieszy się, że jem tak dużo, jak brat. Matce brakuje córki, w której ojciec odnalazł 'kawałek' syna.
|
|
 |
A gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi, różowe szpile i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne mogłabym Cię mieć.
|
|
 |
Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok niewielu zapiera dech w piersiach. W paru podoba mi się och niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. Jednak kochać mogę tylko jednego i nie wiadomo czemu ale padło na Ciebie. /disable.
|
|
 |
"Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez"
|
|
 |
Masz mnie ! Twój jeden pierdolony gest, jeden uśmiech wystarczył, żebym nie mogła sie skupić przez następnych kilka lekcji !
|
|
 |
Naucz moje serce bić dla kogo innego .
|
|
 |
- Przyśpiesza pracę serca i oddychanie, podnosi ciśnienie krwi. Jesteś moją adrenaliną kotku
|
|
 |
“ Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz ogromu cierpienia, lecz z drugiej także ulga. Razem ze łzami wypływa cierpienie, by zrobić miejsce na nową, kolejną falę bólu. Inaczej ból przestałby się w nim mieścić. ”
|
|
 |
Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.
|
|
 |
pamiętam te chwile, w których serce mocniej bije.
|
|
|
|