głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fabulousprincess

Zapomnisz o nim i nie będziesz wspominać go już co noc. Nie będziesz czekać aż wyświetlacz telefonu się podświetli i zobaczysz kopertę z jego imieniem. Słysząc kiedyś  waszą  piosenkę w radiu nie przełączysz jej  właściwie  to nic wtedy nie zrobisz bo nawet nie zwrócisz uwagi. Będziesz zdolna do tego by usunąć wszystkie wiadomości i jego numer  który z biegiem czasu i tak ulotni Ci się z głowy. Leżąc wieczorem w łóżku nawet przez chwilę nie pomyślisz o nim  brzmi nierealnie prawda? Ale tak właśnie będzie  jeśli teraz dasz sobie spokój. Musisz zrozumieć  że tacy ludzie jak on nigdy się nie zmienią i to nie chłopak w którym kiedyś się zakochałaś  on zniknął i nie wróci. Możesz cierpieć dalej ale pamiętaj  że jeśli skończysz to jak najszybciej to będziesz coraz bliżej szczęścia  które czeka Cię po uwolnieniu się od jego osoby.

namalowanaksiezniczka dodano: 14 lipca 2013

Zapomnisz o nim i nie będziesz wspominać go już co noc. Nie będziesz czekać aż wyświetlacz telefonu się podświetli i zobaczysz kopertę z jego imieniem. Słysząc kiedyś "waszą" piosenkę w radiu nie przełączysz jej, właściwie, to nic wtedy nie zrobisz bo nawet nie zwrócisz uwagi. Będziesz zdolna do tego by usunąć wszystkie wiadomości i jego numer, który z biegiem czasu i tak ulotni Ci się z głowy. Leżąc wieczorem w łóżku nawet przez chwilę nie pomyślisz o nim, brzmi nierealnie prawda? Ale tak właśnie będzie, jeśli teraz dasz sobie spokój. Musisz zrozumieć, że tacy ludzie jak on nigdy się nie zmienią i to nie chłopak w którym kiedyś się zakochałaś, on zniknął i nie wróci. Możesz cierpieć dalej ale pamiętaj, że jeśli skończysz to jak najszybciej to będziesz coraz bliżej szczęścia, które czeka Cię po uwolnieniu się od jego osoby.
Autor cytatu: whistle

jeżeli nigdy nie spróbujesz czekolady  w życiu nie najdzie Cię na nią ochota. jeżeli nigdy nie będziesz dla niego ważna  Twoje serce nie zdechnie jak mucha na parapecie  kiedy nagle przestaniesz być.

abstracion dodano: 13 lipca 2013

jeżeli nigdy nie spróbujesz czekolady, w życiu nie najdzie Cię na nią ochota. jeżeli nigdy nie będziesz dla niego ważna, Twoje serce nie zdechnie jak mucha na parapecie, kiedy nagle przestaniesz być.

nie miało dla mnie znaczenia to  że nadal miałam na sobie piżamę  ani to  że mój rozmazany makijaż nadawał mi wygląd klauna. szłam przed siebie. do windy  gdzie na jednym z pięter wsiadł sąsiad z przerażeniem spojrzawszy na mnie  miałam wrażenie że dzwoni na pogotowie psychiatryczne  kiedy niechybnie obrócił się i zaczął stukać w klawiaturę telefonu zakrywając cały aparat. wysiadłam. lało jak z cebra  ale co to dla mnie. szłam  nie widząc niczego przed sobą  z trudnością otwierałam oczy zważając na litry wlewającego się deszczu w moje oczy. światła  to to. stanęłam  ale każde z aut nieudolnie mnie wymijało trąbiąc jak na frustratkę  którą rzeczywiście mnie sprawiłeś. więc położyłam się. jak zawsze  wtedy kiedy wbijałeś mi w serce kolejną szpilkę a ja chowałam się pod łożkiem zanosząc płaczem. tym razem wbileś mi nóż. tym razem położyłam się na ulicy. tym razem  nawet nie zdążyłam zapłakać.

abstracion dodano: 13 lipca 2013

nie miało dla mnie znaczenia to, że nadal miałam na sobie piżamę, ani to, że mój rozmazany makijaż nadawał mi wygląd klauna. szłam przed siebie. do windy, gdzie na jednym z pięter wsiadł sąsiad z przerażeniem spojrzawszy na mnie, miałam wrażenie że dzwoni na pogotowie psychiatryczne, kiedy niechybnie obrócił się i zaczął stukać w klawiaturę telefonu zakrywając cały aparat. wysiadłam. lało jak z cebra, ale co to dla mnie. szłam, nie widząc niczego przed sobą, z trudnością otwierałam oczy zważając na litry wlewającego się deszczu w moje oczy. światła, to to. stanęłam, ale każde z aut nieudolnie mnie wymijało trąbiąc jak na frustratkę, którą rzeczywiście mnie sprawiłeś. więc położyłam się. jak zawsze, wtedy kiedy wbijałeś mi w serce kolejną szpilkę a ja chowałam się pod łożkiem zanosząc płaczem. tym razem wbileś mi nóż. tym razem położyłam się na ulicy. tym razem, nawet nie zdążyłam zapłakać.

nie umiem żyć z nim  nie umiem żyć bez niego.

abstracion dodano: 13 lipca 2013

nie umiem żyć z nim, nie umiem żyć bez niego.

genialne.. teksty maniia dodał komentarz: genialne.. do wpisu 11 lipca 2013
standard  przyszedł lipiec a wraz z nim odeszła sobie moja pasja do pisania tutaj. gnije w zbiorowej mogile..   M.

maniia dodano: 11 lipca 2013

standard, przyszedł lipiec a wraz z nim odeszła sobie moja pasja do pisania tutaj. gnije w zbiorowej mogile.. - M.

siadasz do biurka nad czystą kartka papieru przy której leży czarne pióro. chcesz pisać  zacząć coś od nowa. starasz się  próbujesz  układasz coś w głowie ale kompletnie nie możesz nic przelać na papier. po prostu wypalasz się  twój talent przygasł  nierozwijane pasje i talenty gasną jak knoty świec. mijają trzy godziny. kartka wciąż pusta. wstajesz od biurka  poddajesz się  zbaczasz z wyznaczonej ci drogi  wkraczasz w coś nowego  nieodkrytego z uczuciem niedopałka w sercu. uczuciem  które przypomina ci o tym  że znów zbyt łatwo się poddajesz  że nie potrafisz walczyć.. to uczucie przypomina ci  jakim słabym człowiekiem jesteś  jak bardzo nie potrafisz walczyć o samorealizację..   maniia.

maniia dodano: 11 lipca 2013

siadasz do biurka nad czystą kartka papieru przy której leży czarne pióro. chcesz pisać, zacząć coś od nowa. starasz się, próbujesz, układasz coś w głowie ale kompletnie nie możesz nic przelać na papier. po prostu wypalasz się, twój talent przygasł, nierozwijane pasje i talenty gasną jak knoty świec. mijają trzy godziny. kartka wciąż pusta. wstajesz od biurka, poddajesz się, zbaczasz z wyznaczonej ci drogi, wkraczasz w coś nowego, nieodkrytego z uczuciem niedopałka w sercu. uczuciem, które przypomina ci o tym, że znów zbyt łatwo się poddajesz, że nie potrafisz walczyć.. to uczucie przypomina ci, jakim słabym człowiekiem jesteś, jak bardzo nie potrafisz walczyć o samorealizację.. / maniia.

to trzeba mieć tupet dopiero.. ledwo co wkracza w tajniki Moblo a już całkowicie słusznie jest znienawidzona przez całe społeczeństwo. ogarnij się mała i wymyślaj bardziej kreatywne nicki. LOL. teksty maniia dodał komentarz: to trzeba mieć tupet dopiero.. ledwo co wkracza w tajniki Moblo a już całkowicie słusznie jest znienawidzona przez całe społeczeństwo. ogarnij się mała i wymyślaj bardziej kreatywne nicki. LOL. do wpisu 11 lipca 2013
są ludzie  którzy milczą  najczęściej w towarzystwie. nic nie mówią  tylko patrzą  słuchają i analizują. potrafią wyłapać najistotniejsze szczegóły. posiadają ogromną amunicję wiedzy tylko przez to  że milczą.

zozolandia dodano: 10 lipca 2013

są ludzie, którzy milczą, najczęściej w towarzystwie. nic nie mówią, tylko patrzą, słuchają i analizują. potrafią wyłapać najistotniejsze szczegóły. posiadają ogromną amunicję wiedzy tylko przez to, że milczą.

przestań ciągle gadać   chcę  żeby te wakacje były jak najlepsze  tylko zacznij działać.

zozolandia dodano: 10 lipca 2013

przestań ciągle gadać " chcę, żeby te wakacje były jak najlepsze" tylko zacznij działać.

On nawet nie wie ile szczęścia mam w oczach gdy go widzę i o nim słyszę.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 10 lipca 2013

On nawet nie wie ile szczęścia mam w oczach gdy go widzę i o nim słyszę. / jamaica.

''Ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro  bo straciłem ją szybciej niż matkę. Więc nie mów  że mnie kochasz na zawsze i zaśnij. Jutro okłamiesz mnie po raz ostatni.''

jachcenajamaice dodano: 9 lipca 2013

''Ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro, bo straciłem ją szybciej niż matkę. Więc nie mów, że mnie kochasz na zawsze i zaśnij. Jutro okłamiesz mnie po raz ostatni.''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć