głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika exciitiing

nie tylko facet może dać Ci szczęście.

zostanzemnamisiu dodano: 10 lipca 2013

nie tylko facet może dać Ci szczęście.

Nie pierdolnę Ci w ten fałszywy pysk jebana pało  mówią mi  nie ruszaj gówna to nie będzie śmierdziało . Kara za kurestwo  farmazonie Cię dosięgnie  w końcu ktoś się wkurwi i Ci ten kłamliwy ryj rozjebie.

extazy dodano: 9 lipca 2013

Nie pierdolnę Ci w ten fałszywy pysk jebana pało, mówią mi "nie ruszaj gówna to nie będzie śmierdziało". Kara za kurestwo, farmazonie Cię dosięgnie, w końcu ktoś się wkurwi i Ci ten kłamliwy ryj rozjebie.

Zasady od narodzin do zgonu   to jest proste  nie zdradza się kumpla jak przybija się z nim piątkę. Znam skurwysyna  który temu prawu przeczy  w oczy mówił  ziomuś  potem wjebał mi kosę w plecy.

extazy dodano: 9 lipca 2013

Zasady od narodzin do zgonu - to jest proste, nie zdradza się kumpla jak przybija się z nim piątkę. Znam skurwysyna, który temu prawu przeczy, w oczy mówił "ziomuś" potem wjebał mi kosę w plecy.

wtedy zrozumiałam  że nie jestem w jego planach.

zostanzemnamisiu dodano: 9 lipca 2013

wtedy zrozumiałam, że nie jestem w jego planach.

już nie potrafię wmawiać sobie  że jest dobrze.

zostanzemnamisiu dodano: 8 lipca 2013

już nie potrafię wmawiać sobie, że jest dobrze.

...patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela  który na tak długo opuścił Twe życie  ale nigdy nie opuścił Twego serca.

disable dodano: 8 lipca 2013

...patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił Twe życie, ale nigdy nie opuścił Twego serca.

Nie odzywasz się to się nie odzywaj. Tylko trzymaj się tego samego jak będziesz w potrzebie.  net

disable dodano: 7 lipca 2013

Nie odzywasz się to się nie odzywaj. Tylko trzymaj się tego samego jak będziesz w potrzebie. /net

nie mów że będzie dobrze.nie lubię kłamstwa.

tymbaarkowaaa dodano: 6 lipca 2013

nie mów że będzie dobrze.nie lubię kłamstwa.

Wszyscy musza być kimś  mi wystarczy być sobą.

chocolla dodano: 6 lipca 2013

Wszyscy musza być kimś, mi wystarczy być sobą.

Jest jeszcze jedna zaleta posiadania rezerwowych. Mało co tak rozsierdzi twojego byłego  jak myśl o tym  że twoje ciało już należy do innego.    Kominek.

chocolla dodano: 5 lipca 2013

Jest jeszcze jedna zaleta posiadania rezerwowych. Mało co tak rozsierdzi twojego byłego, jak myśl o tym, że twoje ciało już należy do innego. // Kominek.

  Nigdy nie da się poznać całej prawdy.   Mi wystarczy do szóstego miejsca po przecinku.

chocolla dodano: 5 lipca 2013

- Nigdy nie da się poznać całej prawdy. - Mi wystarczy do szóstego miejsca po przecinku.

słowa mi nie wystarczają.

zostanzemnamisiu dodano: 4 lipca 2013

słowa mi nie wystarczają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć