głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika evellynaa

Jeśli masz córkę to nade wszystko staraj się ją nauczyć  że dżem za muchą nie lata i na siłę mężczyzny się nie zatrzyma  a tylko się upokorzy.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Jeśli masz córkę to nade wszystko staraj się ją nauczyć, że dżem za muchą nie lata i na siłę mężczyzny się nie zatrzyma, a tylko się upokorzy.

Najcięższą rzeczą jest oglądanie kogoś kogo kochasz  kochającego kogoś innego.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Najcięższą rzeczą jest oglądanie kogoś kogo kochasz, kochającego kogoś innego.

Widzisz  z kobietami takimi jak my jest ten problem  że ani nie jesteśmy dziwkami  ani szarymi myszkami  i trudno znaleźć faceta  który to wytrzyma.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Widzisz, z kobietami takimi jak my jest ten problem, że ani nie jesteśmy dziwkami, ani szarymi myszkami, i trudno znaleźć faceta, który to wytrzyma.

Jak to nazwać  kiedy chce Ci się płakać  a nie możesz? Kiedy roznosi Cię gniew  ale jesteś spokojny? Kiedy smutek rozrywa Ci serce  a mimo to wciąż się uśmiechasz?

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Jak to nazwać, kiedy chce Ci się płakać, a nie możesz? Kiedy roznosi Cię gniew, ale jesteś spokojny? Kiedy smutek rozrywa Ci serce, a mimo to wciąż się uśmiechasz?

Muszę kupić sobie ładne kieliszki... Bo jak upierdolić się  to upierdolić się z klasą.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Muszę kupić sobie ładne kieliszki... Bo jak upierdolić się, to upierdolić się z klasą.

Tylko trzy rodzaje ludzi  powiedzą Ci prawdę: dzieci  osoby pijane  i każdy  kto jest na Ciebie wkurzony.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Tylko trzy rodzaje ludzi, powiedzą Ci prawdę: dzieci, osoby pijane, i każdy, kto jest na Ciebie wkurzony.

Podstawowa życiowa prawda jest dosyć prosta i bolesna   nie można mieć wszystkiego  czego pragniemy.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Podstawowa życiowa prawda jest dosyć prosta i bolesna - nie można mieć wszystkiego, czego pragniemy.

Wymiotuję nadmiarem rzeczywistości  który pierdoli moje marzenia jak napaleniec tanią dziwkę.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Wymiotuję nadmiarem rzeczywistości, który pierdoli moje marzenia jak napaleniec tanią dziwkę.

Miarą miłości nie jest to  ile jesteś w stanie dać dla drugiej osoby  lecz to  z czego jesteś w stanie dla niej zrezygnować.

kotkubujajsie dodano: 9 września 2014

Miarą miłości nie jest to, ile jesteś w stanie dać dla drugiej osoby, lecz to, z czego jesteś w stanie dla niej zrezygnować.

Nie było łatwo kolejny raz spojrzeć Ci w oczy  usiąść obok Ciebie i porozmawiać. Nie było mi łatwo przyjść tutaj dzisiaj   bałam się tego spotkania wiesz? Ciągle we mnie jeszcze siedzi to uczucie  ciągle jeszcze myślę jak kiedyś było nam dobrze. Rozczulam się i brakuję mi obecności  brakuję mi. Chciałabym móc pokochać na nowo  ponieść się emocjom i zaufać komuś tak jak Tobie. Ciągle myślę że jest jeszcze szansa  by mnie uratować że też mogę być szczęśliwa  że mogę dzielić z kimś szczęście.Wierzę że uda mi się znaleźć choć jeden pozytyw  w moim negatywnym nastawieniu. Chcę być szczęśliwa  chcę kochać  to jest ten czas  na zmiany na miłość na zrozumienie oraz wybaczenie Ci. Tak  już się nie gniewam  nie płaczę nie tęsknie  a teraz błagam odejdź  idź w swoją stronę daj mi żyć tak jak chcę  dobrze?   	  wartozycmarzeniami

no.lovee dodano: 8 września 2014

Nie było łatwo kolejny raz spojrzeć Ci w oczy, usiąść obok Ciebie i porozmawiać. Nie było mi łatwo przyjść tutaj dzisiaj - bałam się tego spotkania wiesz? Ciągle we mnie jeszcze siedzi to uczucie, ciągle jeszcze myślę jak kiedyś było nam dobrze. Rozczulam się i brakuję mi obecności, brakuję mi. Chciałabym móc pokochać na nowo, ponieść się emocjom i zaufać komuś tak jak Tobie. Ciągle myślę że jest jeszcze szansa, by mnie uratować że też mogę być szczęśliwa, że mogę dzielić z kimś szczęście.Wierzę że uda mi się znaleźć choć jeden pozytyw, w moim negatywnym nastawieniu. Chcę być szczęśliwa, chcę kochać- to jest ten czas, na zmiany na miłość na zrozumienie oraz wybaczenie Ci. Tak, już się nie gniewam, nie płaczę nie tęsknie- a teraz błagam odejdź, idź w swoją stronę daj mi żyć tak jak chcę, dobrze? / wartozycmarzeniami

Nie przyzwyczajaj się do mojego głosu   czy to w słuchawce  czy podczas zwykłej rozmowy. Nie dokładaj dla mnie dodatkowej poduszki co wieczór.Nie zaprzątaj sobie głowy zapamiętywaniem tego co lubię  a czego nie cierpię. Nie próbuj się dla mnie zmieniać. Nie zapamiętuj ani mnie  ani moich zwyczajów   ja po krótki czasie uciekam...znikam. Wybacz  nie mam w zwyczaju zostawać na dłużej...   https:  www.facebook.com pages Veriolla moblo 515711411908272   więcej

veriolla dodano: 7 września 2014

Nie przyzwyczajaj się do mojego głosu - czy to w słuchawce, czy podczas zwykłej rozmowy. Nie dokładaj dla mnie dodatkowej poduszki co wieczór.Nie zaprzątaj sobie głowy zapamiętywaniem tego co lubię, a czego nie cierpię. Nie próbuj się dla mnie zmieniać. Nie zapamiętuj ani mnie, ani moich zwyczajów - ja po krótki czasie uciekam...znikam. Wybacz, nie mam w zwyczaju zostawać na dłużej... / https://www.facebook.com/pages/Veriolla-moblo/515711411908272 - więcej ;)

Pusta przestrzeń przypomni ci o błędach  chciałeś ognia to z piekła ogień cię dosięga. I nie rozgrzeje serca jak prawdziwe emocje  bo znowu wyszło źle  a znowu chciałeś dobrze.

kotkubujajsie dodano: 7 września 2014

Pusta przestrzeń przypomni ci o błędach, chciałeś ognia to z piekła ogień cię dosięga. I nie rozgrzeje serca jak prawdziwe emocje, bo znowu wyszło źle, a znowu chciałeś dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć