głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eveelin

Nie umiem już z nikim rozmawiać tak  jak z nim. Mówić o tym  że mam pozdzieraną skórę na palcach od prania  na treningu było świetnie  ale dostałam 2 z chemii.. Wiem  że wszyscy inni mają to gdzieś  tylko on przejmował się każdą sekundą mojego życia..

big_love dodano: 22 luty 2013

Nie umiem już z nikim rozmawiać tak, jak z nim. Mówić o tym, że mam pozdzieraną skórę na palcach od prania, na treningu było świetnie, ale dostałam 2 z chemii.. Wiem, że wszyscy inni mają to gdzieś, tylko on przejmował się każdą sekundą mojego życia..

chciałabym by ktoś wziął w końcu moje serce do  naprawy   może nie tak dosłownie ale mógłby je trochę podreperować nowym  silnym  szczerym uczuciem i ewentualnie może nie chciałby już go nigdy zwracać .    Katy ♥

littlekate dodano: 22 luty 2013

chciałabym by ktoś wziął w końcu moje serce do "naprawy", może nie tak dosłownie ale mógłby je trochę podreperować nowym, silnym, szczerym uczuciem i ewentualnie może nie chciałby już go nigdy zwracać . / Katy ♥

Czuję się beznadziejnie.Tak samo czułam się wczoraj tak się czuję dziś i pewnie jutro też będę się tak czuć. Proszę Cię kimkolwiek i gdziekolwiek teraz jesteś zmień to ! .   Katy ♥

littlekate dodano: 22 luty 2013

Czuję się beznadziejnie.Tak samo czułam się wczoraj tak się czuję dziś i pewnie jutro też będę się tak czuć. Proszę Cię kimkolwiek i gdziekolwiek teraz jesteś zmień to ! . / Katy ♥

NIBY wszystko jest w porządku  ale to ´NIBY´ jest nieziemsko toksyczne i rozpierdala mnie od środka .   Katy ♥

littlekate dodano: 21 luty 2013

NIBY wszystko jest w porządku, ale to ´NIBY´ jest nieziemsko toksyczne i rozpierdala mnie od środka . / Katy ♥

Jedyne  co mi po nim zostało  to miliony wspomnień  kilka sms ów  rejestr połączeń  archiwum gg  facebook  wpisy na moblo i największa świętość  jego zdjęcie zrobione potajemnie na skype..

big_love dodano: 21 luty 2013

Jedyne, co mi po nim zostało, to miliony wspomnień, kilka sms-ów, rejestr połączeń, archiwum gg, facebook, wpisy na moblo i największa świętość, jego zdjęcie zrobione potajemnie na skype..

Już nie płaczę  nie krzyczę.. Teraz przyszedł czas na inne cierpienie  to wyrafinowane.. to  które dla ludzi z zewnątrz jest niedostrzegalne..

big_love dodano: 21 luty 2013

Już nie płaczę, nie krzyczę.. Teraz przyszedł czas na inne cierpienie, to wyrafinowane.. to, które dla ludzi z zewnątrz jest niedostrzegalne..

Po prostu tak mam  że nie spełniam ludzkich oczekiwań..

big_love dodano: 21 luty 2013

Po prostu tak mam, że nie spełniam ludzkich oczekiwań..

Tak  wtedy mogłam powiedzieć sobie ''tak  jest chujowo  ale mam jego  mam dla kogo walczyć  jakoś dam radę''.. a teraz  jedyne  co sobie mogę powiedzieć to: ''tak  jest chujowo i chuj.''

big_love dodano: 21 luty 2013

Tak, wtedy mogłam powiedzieć sobie ''tak, jest chujowo, ale mam jego, mam dla kogo walczyć, jakoś dam radę''.. a teraz, jedyne, co sobie mogę powiedzieć to: ''tak, jest chujowo i chuj.''

jedyne czego mi teraz tak naprawdę potrzeba to tej osoby która pomoże mi się ogarnać w nowym otoczeniu da wiele powodów do prawdziwego szczęścia   pokaże mi ze komuś naprawdę na mnie zależy i otworzy przede mną swoje serce ale nie tak na chwilę przelotnie  chciałabym już coś na dłuższą metę .   Katy ♥

littlekate dodano: 20 luty 2013

jedyne czego mi teraz tak naprawdę potrzeba to tej osoby która pomoże mi się ogarnać w nowym otoczeniu da wiele powodów do prawdziwego szczęścia , pokaże mi ze komuś naprawdę na mnie zależy i otworzy przede mną swoje serce ale nie tak na chwilę przelotnie, chciałabym już coś na dłuższą metę . / Katy ♥

Nawet gdybyś bardzo chciał to nie zapomnisz mojego imienia.!

dizi0476 dodano: 20 luty 2013

Nawet gdybyś bardzo chciał to nie zapomnisz mojego imienia.!

W jednym momencie cieszysz się wszystkim dookoła  cieszysz się życiem jak małe dziecko i wręcz jesteś pewien  że tego nie zepsuje już nic. A chwilę później siedzisz sam przy oknie  z kubkiem gorącej czekolady w dłoniach i nie wiesz co masz robić. Jest już dość późno  drzewa okrywa puch a ulice miasta są tak śnieżno białe. Mały dreszcz przeszywa ciało na wylot  a w myślach ginie wszystko co piękne. Wspomnienia uderzają ze zdwojoną siłą. Szarpią serce  zadając przy tym najokropniejszy ból ze wszystkich możliwych. Chcesz tamtej przeszłości  jednocześnie nienawidząc jej najbardziej na świecie  ale ona wraca. Wraca mieszając tylko w Tobie. Wraca niszcząc tylko Ciebie. Nie pozwól by to co było  zrujnowało Ci to co jeszcze może być. Proszę  przyrzeknij mi  że nigdy nie popełnisz tego samego błędu co ja.   Endoftime.

endoftime dodano: 19 luty 2013

W jednym momencie cieszysz się wszystkim dookoła, cieszysz się życiem jak małe dziecko i wręcz jesteś pewien, że tego nie zepsuje już nic. A chwilę później siedzisz sam przy oknie, z kubkiem gorącej czekolady w dłoniach i nie wiesz co masz robić. Jest już dość późno, drzewa okrywa puch a ulice miasta są tak śnieżno białe. Mały dreszcz przeszywa ciało na wylot, a w myślach ginie wszystko co piękne. Wspomnienia uderzają ze zdwojoną siłą. Szarpią serce, zadając przy tym najokropniejszy ból ze wszystkich możliwych. Chcesz tamtej przeszłości, jednocześnie nienawidząc jej najbardziej na świecie, ale ona wraca. Wraca mieszając tylko w Tobie. Wraca niszcząc tylko Ciebie. Nie pozwól by to co było, zrujnowało Ci to co jeszcze może być. Proszę, przyrzeknij mi, że nigdy nie popełnisz tego samego błędu co ja. / Endoftime.

...♥ teksty dizi0476 dodał komentarz: ...♥ do wpisu 19 luty 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć