 |
|
Każdy ma inną definicję szczęścia. Dla mnie to tylko jedno słowo - Twoje imię !
|
|
 |
|
Wszyscy uważamy, że po wszelkich sporach i kłótniach się rozdzielimy. Ale prawda jest taka, że kto kocha - wybaczy.
|
|
 |
|
to tu czuć. wszędzie, począwszy od stóp, skończywszy na opuszkach palców u rąk. to przeszywa każdy włos, każdy mięsień, serce pompuje to wraz z krwią. ta tęsknota i jej namacalne ślady. otulanie się kołdrą, które ani trochę nie ogrzewa, swędzenie w klatce piersiowej i ten niesmak z każdym zaczerpniętym do płuc oddechem.
|
|
 |
|
kto stworzył to w ten sposób, dlaczego? czemu powierzyli tak istotny projekt komuś, kto wykona go tak krucho? wszystko się chwieje. wrzucili każdego z nas do tego świata - podatnych na uczucia, pragnących ich mimo świadomości tego, jak niszczą. to on, Bóg, stworzył tą podobno idealną parę, kobietę i mężczyznę. do miłości, a tymczasem leżymy w innych łóżkach, z kilkoma łzami pod lewą powieką i przeszkadza nam nawet własne 36,6 stopni Celsjusza, bo nie miesza się z tym drugim, poprzez splot nóg pod kocem.
|
|
 |
|
And if the world would end tomorrow
We don't care tonight is the night ♥
|
|
 |
|
pomyśl co byś zrobił jak by jutro czar prysnął skończył się świat i szlak trafił wszystko
|
|
 |
|
You think I can’t get hurt like you
You motherfucker
|
|
 |
|
hej :)
Wreszcie poczułam prawdziwą wiosenną pogodę. W końcu zrobiło się ciepło na dworze,słońce wyszło zza chmur i promienie słońca grzeją,mmm. Pogoda zagościła, mam nadzieję,że na długi czas.
|
|
 |
|
“powiedz prosze, ze bedzie dobrze .. ze mimo wszystko ulozy sie i bedziemy tkwic w szczesciu juz na zawsze,ok ?”
|
|
 |
|
kocham,wielbie i ubóstwiam Cię, kochanie
|
|
 |
|
“Najważniejsze to znaleźć swoje miejsce
Ale pośród tych
Którzy dają szczęście” BANSUJ
|
|
|
|