głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eteromaniaczkach30ch3

Pomogę Ci się pozbierać kiedy upadniesz.  I ze wszystkich rzeczy  których dokonałem  Myślę  że kocham Cię teraz lepiej..

siemakochamcie dodano: 3 stycznia 2015

Pomogę Ci się pozbierać kiedy upadniesz. I ze wszystkich rzeczy, których dokonałem Myślę, że kocham Cię teraz lepiej..

'Chcę wszystkiego co nie jest moje.  Chcę jego  ale  my  nie ma racji bytu...'

siemakochamcie dodano: 3 stycznia 2015

'Chcę wszystkiego co nie jest moje. Chcę jego, ale "my" nie ma racji bytu...'

'Nie mów 'może'  jeśli chcesz powiedzieć 'nie'.

zozolandia dodano: 30 grudnia 2014

'Nie mów 'może', jeśli chcesz powiedzieć 'nie'.

czemu tak jest  że to ja ciągle się muszę starać o innych?

zozolandia dodano: 30 grudnia 2014

czemu tak jest, że to ja ciągle się muszę starać o innych?

znajdź dla mnie czas.

zozolandia dodano: 30 grudnia 2014

znajdź dla mnie czas.

I śmiejesz się do mnie i czuję  że wszystko   Co było przedtem już nie istnieje  I myślę  że jesteśmy stworzeni dla siebie

siemakochamcie dodano: 30 grudnia 2014

I śmiejesz się do mnie i czuję, że wszystko Co było przedtem już nie istnieje I myślę, że jesteśmy stworzeni dla siebie

pomyślałeś choć raz jak ona się czuła  gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania  bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak mocno bolało gdy gnoiłeś ją za każdym razem  gdy wyszła z koleżanką na miasto nie mówiąc Ci o tym ? jak słone musiały być łzy   które połykała licząc na to   że się zmienisz ? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień  gdy potrzebowała mieć świadomość   że zwyczajnie jesteś   a Ty miałeś ją w dupie wyjebaneemam

lucyfertoprzymniemalepiwo dodano: 27 grudnia 2014

pomyślałeś choć raz jak ona się czuła, gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania, bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak mocno bolało gdy gnoiłeś ją za każdym razem, gdy wyszła z koleżanką na miasto nie mówiąc Ci o tym ? jak słone musiały być łzy , które połykała licząc na to , że się zmienisz ? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość , że zwyczajnie jesteś - a Ty miałeś ją w dupie/wyjebaneemam

 Słuchaj  są na świecie czarne koty  prawda?  No jasne że są  czemu ma ich nie być?  A są takie koty  czarne oczywiście  wielkości około metra?  Pewnie są  jakieś wypasione albo coś takiego.  A takie półtora metra  czarne?  No nie wiem  może gdzieś jakieś pojedyncze egzemplarze. Ale to chyba niemożliwe.  A czarne koty dwumetrowe?  Nie. Takich to nie ma na pewno.  No to pięknie. Przejechałem księdza... plastikowyswiat

lucyfertoprzymniemalepiwo dodano: 27 grudnia 2014

-Słuchaj, są na świecie czarne koty, prawda? -No jasne że są, czemu ma ich nie być? -A są takie koty, czarne oczywiście, wielkości około metra? -Pewnie są, jakieś wypasione albo coś takiego. -A takie półtora metra, czarne? -No nie wiem, może gdzieś jakieś pojedyncze egzemplarze. Ale to chyba niemożliwe. -A czarne koty dwumetrowe? -Nie. Takich to nie ma na pewno. -No to pięknie. Przejechałem księdza.../plastikowyswiat

Pójdę z Tobą gdzie chcesz  byle z Tobą.

jachcenajamaice dodano: 23 grudnia 2014

Pójdę z Tobą gdzie chcesz, byle z Tobą.

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka  ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

jachcenajamaice dodano: 23 grudnia 2014

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować  czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć  co trwa  a co przeminęło. I czasami ustalić  czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

jachcenajamaice dodano: 23 grudnia 2014

Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.

 …  im dłużej panuję cisza  tym trudniej ją przerwać.

jachcenajamaice dodano: 23 grudnia 2014

[…] im dłużej panuję cisza, tym trudniej ją przerwać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć