głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika erotomanka

Patrząc mi w oczy  zobaczysz lustro  które odbija fałszywe szczęście świata.

eeiiuzalezniasz dodano: 1 października 2012

Patrząc mi w oczy, zobaczysz lustro, które odbija fałszywe szczęście świata.

Jesteśmy jak studium kontrastów: twardość i miękkość  blond i czerń  szaleństwo i spokój   a jednak tak dopasowani  że kiedy jednego zabraknie  drugie nie będzie już do końca sobą.

eeiiuzalezniasz dodano: 1 października 2012

Jesteśmy jak studium kontrastów: twardość i miękkość, blond i czerń, szaleństwo i spokój - a jednak tak dopasowani, że kiedy jednego zabraknie, drugie nie będzie już do końca sobą.

Nigdy w życiu nikt tak mnie nie upokorzył.Przenigdy.

eeiiuzalezniasz dodano: 1 października 2012

Nigdy w życiu nikt tak mnie nie upokorzył.Przenigdy.

W chwili desperacji trzeba się chwytać wszystkiego.Opierając się na założeniu że cień szansy jest lepszy od jej braku.

eeiiuzalezniasz dodano: 1 października 2012

W chwili desperacji,trzeba się chwytać wszystkiego.Opierając się na założeniu,że cień szansy jest lepszy od jej braku.

  PIERDOLĘ CAŁY ŚWIAT  NAWET  JAK NIENAWIDZI MNIE

psycholandiaaa dodano: 1 października 2012

" PIERDOLĘ CAŁY ŚWIAT, NAWET JAK NIENAWIDZI MNIE "

VNM teksty psycholandiaaa dodał komentarz: VNM do wpisu 1 października 2012
no raczej xd teksty psycholandiaaa dodał komentarz: no raczej xd do wpisu 1 października 2012
Ludzie potrafią być strasznie ograniczeni poprzez pochopne opinie i rozpowiadane kłamstwa.

psycholandiaaa dodano: 1 października 2012

Ludzie potrafią być strasznie ograniczeni poprzez pochopne opinie i rozpowiadane kłamstwa.

Namieszałeś w mojej głowie.  Jednym gestem  jednym słowem.  Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów.  Wystarczy mi  że jesteś tu.

psycholandiaaa dodano: 1 października 2012

Namieszałeś w mojej głowie. Jednym gestem, jednym słowem. Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów. Wystarczy mi, że jesteś tu.

będę siedzieć i organizować zbieg okoliczności. tylko i wyłącznie po to  żebyś nachylił się nade mną i szepnął  że jestem tą na którą czekałeś.   abstracion

psycholandiaaa dodano: 1 października 2012

będę siedzieć i organizować zbieg okoliczności. tylko i wyłącznie po to, żebyś nachylił się nade mną i szepnął, że jestem tą na którą czekałeś. / abstracion

Większość ludzi spędza życie na metodycznym  żmudnym  pilnym  niezmordowanym przygotowywaniu się do szczęścia. Ci ludzie planują sobie  że będą szczęśliwi  w tym celu podróżują i trudzą się  z pracowitością mrówki i drapieżnością tygrysa kolekcjonują rekwizyty szczęścia.   A gdy okazuje się  że życie minęło  dowiadują się  że nie wystarczy gromadzić wszelkie rekwizyty szczęścia. Bo czyniąc to  trzeba też być szczęśliwym. A o tym właśnie zapomnieli.

psycholandiaaa dodano: 30 września 2012

Większość ludzi spędza życie na metodycznym, żmudnym, pilnym, niezmordowanym przygotowywaniu się do szczęścia. Ci ludzie planują sobie, że będą szczęśliwi, w tym celu podróżują i trudzą się, z pracowitością mrówki i drapieżnością tygrysa kolekcjonują rekwizyty szczęścia. A gdy okazuje się, że życie minęło, dowiadują się, że nie wystarczy gromadzić wszelkie rekwizyty szczęścia. Bo czyniąc to, trzeba też być szczęśliwym. A o tym właśnie zapomnieli.

mocne słowa : teksty psycholandiaaa dodał komentarz: mocne słowa : do wpisu 29 września 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć