 |
|
jesteś zerem, dobrze wiesz.
|
|
 |
|
uciekłam z religii , więc wiem co to adrenalina , dziwko ;D
|
|
 |
|
Pierdole was. Ale uśmiechajmy się do siebie. To takie sympatyczne.
|
|
 |
|
Mam ochote siąść w kącie pokoju, zakryć szczelnie dłońmi twarz i trwać tak dopóki to wszystko mnie nie ominie.
|
|
 |
|
Tylkooo nie poniedziałeeek .. ! ;(
|
|
 |
|
Lubię swoje łóżko, ale wolałabym być w Twoim.
|
|
 |
|
a ten kawał znasz. ? przychodzi facet i mówi prawdę .
|
|
 |
|
Chciałabym być obojętna, na błędy które popełniasz.. / Jula
|
|
 |
|
Chciałabym znowu do Ciebie zadzwonić, i po prostu powiedzieć ,, Mój Szkarbek"
Ale przecież nie zadzwonię, teraz może tak zrobić Twój blond pustak ..
|
|
 |
|
wychodzimy na miasto, śmiejemy się, wygłupiamy, krzyczymy, jesteśmy wredne, bijemy się, siadamy na środku chodnika, naśmiewamy się z ludzi, śpiewamy piosenki, wspominamy najgłupsze historie, przytulamy się, przyjaźnimy się. |?
|
|
 |
|
Mamo przepraszam - że zamiast spódniczek , wolę Baggy. Zamiast różowego auta , i wożenia się nim po mieście , wolę crossa i ' błotne przygody '. Że zamiast medycyny wolę prawo. Że zamiast wypicia ' melissy ' , wolę rozwalić sobie rękę o mór , na rozładowanie emocji. Że kiedy ktoś mnie uderzy powinnam siedziec cicho , albo odrazu się schować , to odrazu kontraatakuje. Mamo przepraszam .. nigdy nie obiecywałam że będę idealna.
|
|
 |
|
Ja się od niego nie uzależniłam . Ja tylko zdążyłam już pokochać wszystkie jego wady i zakochać się w jego każdej niedoskonałości ..
|
|
|
|