 |
Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko.
|
|
 |
Często kocha się "z przerwami". To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, "że można wytrzymać" i w ogóle myśli się mocno o czym innym
|
|
 |
Nie proszę Cię o nic. Nie wiem, jak to powiedzieć. Czuję się, jakbyś mnie zbudziła ze snu i okazało się, że jesteś snem, który śniłem..
|
|
 |
Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pomimo tego, że oblubienica skrywała pod welonem twarz modliszki, jesteś w stanie trwać przy niej do końca i cierpliwie piłować jej ząbki w imię przysięgi, którą złożyłeś przed ołtarzem, czy wyrzucasz obrączkę i wiejesz gdzie pieprz rośnie, nie oglądając się za siebie.
|
|
 |
Życzę ci szczęścia. Wiesz, to taki stan, w którym masz ochotę latać pomimo trosk dnia codziennego.
|
|
 |
Przecież jestem tak banalna, że aż typowa, nic się nie dzieje, jestem nigdzie i wszędzie, zawsze i nigdzie. Kiedyś byłam bardziej, tak mi się przynajmniej wydawało, a teraz jestem mniej. Teraz tylko trwam, nie wierząc i nie oczekując.”
|
|
 |
Wszystko co było dawno
utopiło się w łzach.
|
|
 |
do WAKACJI pozostało 29 dni 8 godzin 43 min ♥ < siiiikam > / buziaczek.and.cukiereczek
|
|
 |
Pamiętam nadal Twój dotyk, twój zapach, twój smak. Pamiętam Cię nadal. Ale już nie żałuję, już nie noszę w sobie żalu, już tyle nie myślę. To nie to samo, odeszłam za twoją zgodą - odeszłam bezpowrotnie. / buziaczek.and.cukiereczek
|
|
 |
|
Rozłąka sprawia, że serce kocha bardziej.
|
|
 |
|
wiesz co jest poniżające? poniżające jest kochać człowieka, który ma Cię za nic.
|
|
 |
chyba nie wiesz, w jakim stanie jest moje serce, gdy przechodzisz obok. | v.ronnie ♥
|
|
|
|