głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika emolinek

jeśli lubisz wszystkich to znaczy że wszyscy są tobie obojętni.

niemamczasu dodano: 9 października 2013

jeśli lubisz wszystkich to znaczy,że wszyscy są tobie obojętni.

czas kiedyś nie istniał  czas wymyślił człowiek.

niemamczasu dodano: 9 października 2013

czas kiedyś nie istniał, czas wymyślił człowiek.

zaczaruj czas.

niemamczasu dodano: 9 października 2013

zaczaruj czas.

kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał..

niemamczasu dodano: 9 października 2013

kochaj mnie namiętnie tak,jakby świat się skończyć miał..

był festyn spadających gwiazd..

niemamczasu dodano: 9 października 2013

był festyn spadających gwiazd..

więcej do powiedzenie ma ten kto stoi jak posąg.

niemamczasu dodano: 9 października 2013

więcej do powiedzenie ma ten,kto stoi jak posąg.

to czas Bożego gniewu.

niemamczasu dodano: 9 października 2013

to czas Bożego gniewu.

okej. to nara teksty slonbogiem dodał komentarz: okej. to nara do wpisu 9 października 2013
Jak nie piszę to piję.   slonbogiem + paluch taak

slonbogiem dodano: 9 października 2013

Jak nie piszę to piję. / slonbogiem + paluch_taak

Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk  na ten znak: jesteś dla mnie ważna.  Agnieszka Osiecka

czarnycharakter dodano: 9 października 2013

Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: jesteś dla mnie ważna. /Agnieszka Osiecka

Może już dzisiaj spotkałeś człowieka  z którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę  która wydawała Ci się być przyjacielem  a potem bez skrupułów zostawiła Cię samego z dnia na dzień. Niektóre zdarzenia i osoby nas zainspirują  zaciekawią  a inne zgorszą i sprawią  że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewne  nigdy nie należy tego żałować  bo każda osoba wnosi coś unikalnego i niepowtarzalnego do naszego życia.

schooki dodano: 9 października 2013

Może już dzisiaj spotkałeś człowieka, z którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę, która wydawała Ci się być przyjacielem, a potem bez skrupułów zostawiła Cię samego z dnia na dzień. Niektóre zdarzenia i osoby nas zainspirują, zaciekawią, a inne zgorszą i sprawią, że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewne, nigdy nie należy tego żałować, bo każda osoba wnosi coś unikalnego i niepowtarzalnego do naszego życia.
Autor cytatu: patteek

Wiesz  w życiu nic nie jest oczywiste. Sami wszystko komplikujemy. Milczymy  kiedy moglibyśmy wyjaśnić  a w momentach  kiedy trzeba się zamknąć  lubimy powiedzieć o jedno słowo za dużo  które tak cholernie rani. Puszczamy dłonie tych  których kochamy z nadzieją  że czyjeś pokochamy bardziej i dopiero wtedy zaczynamy rozumieć  że oto przekreśliłam najpiękniejszą miłość mojego życia. Rzadko kiedy jesteśmy na czas  bo ciągle myślimy  że jeszcze przyjdzie lepsza pora  że jeszcze będzie szansa  że jutro  pojutrze  a potem to już za rok. Odkładamy coś na potem  bo teraz snujemy marzenia  które i tak odłożymy na kiedyś tam. Tacy właśnie jesteśmy. Sami sobie wszystko jebiemy  a potem mamy pretensje. Żyjemy na potem  a potem nie mamy czasu na życie. esperer

schooki dodano: 9 października 2013

Wiesz, w życiu nic nie jest oczywiste. Sami wszystko komplikujemy. Milczymy, kiedy moglibyśmy wyjaśnić, a w momentach, kiedy trzeba się zamknąć, lubimy powiedzieć o jedno słowo za dużo, które tak cholernie rani. Puszczamy dłonie tych, których kochamy z nadzieją, że czyjeś pokochamy bardziej i dopiero wtedy zaczynamy rozumieć, że oto przekreśliłam najpiękniejszą miłość mojego życia. Rzadko kiedy jesteśmy na czas, bo ciągle myślimy, że jeszcze przyjdzie lepsza pora, że jeszcze będzie szansa, że jutro, pojutrze, a potem to już za rok. Odkładamy coś na potem, bo teraz snujemy marzenia, które i tak odłożymy na kiedyś tam. Tacy właśnie jesteśmy. Sami sobie wszystko jebiemy, a potem mamy pretensje. Żyjemy na potem, a potem nie mamy czasu na życie./esperer
Autor cytatu: esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć