głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika emocjonalna_kaleka

Siedzę przed komputerem   pijąc kawę   to już trzecia dzisiaj . myślę nad tym   co takiego On widzi w tej swojej nowej lasce . czym mu zaimponowała : swoim wielkim dekoltem   czy może krótką spódniczką ? zastanawiam się czemu kiedyś wybrał akurat mnie . w końcu jestem zupełnie inna od Jego obecnych dziewczyn . wspominam . wspominam wszystkie chwilę spędzone z Nim . począwszy od pierwszego spotk...ania   skończywszy na ostatnim . parę minut później   nie wiadomo dlaczego   pojawiają się łzy . w sercu czuję delikatne ukłucia . przyznaję się przed sobą   że nadal Go kocham   a łzy znowu zalewają moje policzki . w desperacji wyklinam miłość od kurw dających złudną nadzieję . po godzinie płaczu   krzyków i przekleństw kończy się jak zwykle na tym samym : na obietnicy   że nigdy więcej się nie zakocham .

38sekund dodano: 11 listopada 2011

Siedzę przed komputerem , pijąc kawę - to już trzecia dzisiaj . myślę nad tym , co takiego On widzi w tej swojej nowej lasce . czym mu zaimponowała : swoim wielkim dekoltem , czy może krótką spódniczką ? zastanawiam się czemu kiedyś wybrał akurat mnie . w końcu jestem zupełnie inna od Jego obecnych dziewczyn . wspominam . wspominam wszystkie chwilę spędzone z Nim . począwszy od pierwszego spotk...ania , skończywszy na ostatnim . parę minut później , nie wiadomo dlaczego , pojawiają się łzy . w sercu czuję delikatne ukłucia . przyznaję się przed sobą , że nadal Go kocham , a łzy znowu zalewają moje policzki . w desperacji wyklinam miłość od kurw dających złudną nadzieję . po godzinie płaczu , krzyków i przekleństw kończy się jak zwykle na tym samym : na obietnicy - że nigdy więcej się nie zakocham .

ona nie zna się na psychologii  ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek  ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę  która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy  ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty  ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom  ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać  lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości  ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda  ale gdy spada gwiazda   myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami  ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

pstryk  kolejna fajka. tak ksiezniczko  kobiecość bije od ciebie na kilometr. ale to swoją drogą  rzecz w tym  że zamiast marnować czas  ruszyłabyś się i ogarnęła życie. wszystko się pieroli  a ty najzwyczajniej masz to w dupie. juz kompletnie przestało ci zależeć. rozumiem  że jest ci cięzko  bo nie masz jego u swojego boku  ale wiedziałaś  że to kiedyś nastąpi. miałaś całe 4 miesiące na pogodzenie się z tym. wiedziałaś  że wyjeżdżasz.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

pstryk, kolejna fajka. tak ksiezniczko, kobiecość bije od ciebie na kilometr. ale to swoją drogą, rzecz w tym, że zamiast marnować czas, ruszyłabyś się i ogarnęła życie. wszystko się pieroli, a ty najzwyczajniej masz to w dupie. juz kompletnie przestało ci zależeć. rozumiem, że jest ci cięzko, bo nie masz jego u swojego boku, ale wiedziałaś, że to kiedyś nastąpi. miałaś całe 4 miesiące na pogodzenie się z tym. wiedziałaś, że wyjeżdżasz.

  Doceń to co powiem Ci dziś  żaden z facetów na calutkim świecie nie usłyszał ode mnie takich słów. Milczał. Czułam łzy  które władały mymi tęczówkami  kaleczyły źrenice  me dłonie drżały mimowolnie  a usta szeptały monolog. Kocham Cię. Nigdy nie czułam tak silnego uczucia. Pierwsza miłość jest nieporównywalna do tej drugiej. Wydaje mi się  że każda kolejna jest silniejsza. Czekałam na Ciebie  mimo cierpień  strachu. Boję się porażki. Wiesz z czym to się wiąże? Z utratą Ciebie Aniołku. Bez Twojego uśmiechu nie wytrzymam.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

- Doceń to co powiem Ci dziś, żaden z facetów na calutkim świecie nie usłyszał ode mnie takich słów. Milczał. Czułam łzy, które władały mymi tęczówkami, kaleczyły źrenice, me dłonie drżały mimowolnie, a usta szeptały monolog. Kocham Cię. Nigdy nie czułam tak silnego uczucia. Pierwsza miłość jest nieporównywalna do tej drugiej. Wydaje mi się, że każda kolejna jest silniejsza. Czekałam na Ciebie, mimo cierpień, strachu. Boję się porażki. Wiesz z czym to się wiąże? Z utratą Ciebie Aniołku. Bez Twojego uśmiechu nie wytrzymam.

postanowiłam   że zaczynam od nowa . zamknęłam oczy   zacisnęłam pięści i ruszyłam przed siebie . do worka pod tytułem ' szczęście ' włożyłam wspaniałego chłopaka i cudownych przyjaciół   których zdążyłam obdarzyć niesamowitą miłością już pierwszego dnia .

38sekund dodano: 11 listopada 2011

postanowiłam , że zaczynam od nowa . zamknęłam oczy , zacisnęłam pięści i ruszyłam przed siebie . do worka pod tytułem ' szczęście ' włożyłam wspaniałego chłopaka i cudownych przyjaciół , których zdążyłam obdarzyć niesamowitą miłością już pierwszego dnia .

to Ona nauczyła mnie   że warto wierzyć w siebie. to Ona dawała mi dobre rady. to Ona się ze mną śmiała . to Ona ze mną płakała. to Ona potrafiła mnie ogarnąć  gdy źle robiłam. to Ona jest moim maluktim stworzonkiem  ale z ogormnym serduchem.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

to Ona nauczyła mnie , że warto wierzyć w siebie. to Ona dawała mi dobre rady. to Ona się ze mną śmiała . to Ona ze mną płakała. to Ona potrafiła mnie ogarnąć, gdy źle robiłam. to Ona jest moim maluktim stworzonkiem, ale z ogormnym serduchem.

Jest osobą  która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy  i najzwyczajniej w świecie  słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem  i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem  bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady  a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji  z mocniejszym podmuchem wiatru.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

Jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy  wykrzycz  że nic nie znaczę. wykrzycz  że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę  jeżeli mi udowodnisz  że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę  tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

szczęśliwym jest się wtedy  gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego  że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki porannej herbaty. kiedy splątane słuchawki nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady  bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki porannej herbaty. kiedy splątane słuchawki nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady, bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

może dla Ciebie to dziwne  ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy  puścić piosenki dające mi do myślenia  rozmyślać. Możesz twierdzić  że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej. Ale mi to pomaga. w myślach tylko ten cały syf  który co chwile zagłusza muzyka.Lubię  to.Cholernie mocno lubię  odpocząć od świata  i zostać sama z moimi problemami.

38sekund dodano: 11 listopada 2011

może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia, rozmyślać. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej. Ale mi to pomaga. w myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka.Lubię, to.Cholernie mocno lubię, odpocząć od świata, i zostać sama z moimi problemami.

zabawmy się. ja powiem  że żyję cicho krwawiąc  a Ty rozszyfruj co siedzi w moim umyśle i pozbądź się tego  to mnie niszczy.. rapoholiiik

rapoholiiik dodano: 11 listopada 2011

zabawmy się. ja powiem, że żyję cicho krwawiąc, a Ty rozszyfruj co siedzi w moim umyśle i pozbądź się tego, to mnie niszczy../rapoholiiik

To że mi Ciebie tak po prostu brakuje jest irracjonalne  ponieważ nie da się tego sensownie wytłumaczyć. rapoholiiik

rapoholiiik dodano: 11 listopada 2011

To że mi Ciebie tak po prostu brakuje jest irracjonalne, ponieważ nie da się tego sensownie wytłumaczyć./rapoholiiik

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć