głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika elfik87

I dziś  kiedy o drugiej w nocy obudziłam Cię żeby powiedzieć  że cię kocham  uświadomiłam sobie  że szaleję na Twoim punkcie

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

I dziś, kiedy o drugiej w nocy obudziłam Cię żeby powiedzieć, że cię kocham, uświadomiłam sobie, że szaleję na Twoim punkcie ;**

 widziałeś tą dziewczynę? zawsze na czarno.! a dziś nawet rajstopy kolorowe ubrała.! co z nią?  podobno się zakochała. D

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

-widziałeś tą dziewczynę? zawsze na czarno.! a dziś nawet rajstopy kolorowe ubrała.! co z nią? -podobno się zakochała.;D

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć  trzymając w ręku telefon  ciągle odblokowując klawiaturę   a nóż może jest sms  może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny  szukasz kogoś w tłumie ludzi  choć wiesz że tam  go nie ma.. żyjesz nadzieją  że może.. może dziś  może właśnie w tym tłumie.. że może.. Ach miałeś tak? Bagatelizujesz wszysttkie inne sprawy  tylko dla tej jednej  chociaż doskonale wiesz że jest ona pozbawiona sensu.... Miałeś tak? No właśnie  nie miałeś tak  więc proszę nie mów mi  że rozumiesz.

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nóż,może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz,że tam, go nie ma.. żyjesz nadzieją, że może.. może dziś, może właśnie w tym tłumie.. że może.. Ach,miałeś tak? Bagatelizujesz wszysttkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz,że jest ona pozbawiona sensu.... Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz.

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno lub rzucić nim o ścianę. Lepiej myśleć  że nie dzwonisz z powodu zepsutego telefonu niż  że o mnie zapominasz .

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno lub rzucić nim o ścianę. Lepiej myśleć, że nie dzwonisz z powodu zepsutego telefonu niż, że o mnie zapominasz .

myślisz że tak łatwo się odkochać? Że wystarczy kogoś innego poznać? Że złe cechy wypisać? Naiwna jesteś  wiesz... To nie przejdzie tak łatwo. A może Ty nie chcesz żeby przechodziła co? Przyznaj się... Ty Go chcesz nadal kochać  prawda? Nadal Ci na Nim cholernie zależy... Och  nie oszukuj się Przecież widzisz że On ma Cię gdzieś  Nic Go już z Toba nie łączy. I nie łudź się  że kiedyś pusci sygnał  czy ze może o urodzianach będzie pamiętał. Ha  On celowo tego nie zrobi  celowo zapomni... Przejrzyj na oczy w końcu! To tak cholernie trudne  ale musisz być silna...wiem i bede..

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

myślisz,że tak łatwo się odkochać? Że wystarczy kogoś innego poznać? Że złe cechy wypisać? Naiwna jesteś, wiesz... To nie przejdzie tak łatwo. A może Ty nie chcesz żeby przechodziła,co? Przyznaj się... Ty Go chcesz nadal kochać, prawda? Nadal Ci na Nim cholernie zależy... Och, nie oszukuj się Przecież widzisz,że On ma Cię gdzieś, Nic Go już z Toba nie łączy. I nie łudź się, że kiedyś pusci sygnał, czy,ze może o urodzianach będzie pamiętał. Ha, On celowo tego nie zrobi, celowo zapomni... Przejrzyj na oczy w końcu! To tak cholernie trudne, ale musisz być silna...wiem i bede..

  dlaczego sama do Niego nie zadzwonisz .?  bo pomyśli   że mi zależy.

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

- dlaczego sama do Niego nie zadzwonisz .? -bo pomyśli , że mi zależy.

  ... Jedyne czego chciała to mieć kogoś  kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem i nic więcej...tylko żeby popatrzył jej w oczy i powiedział:'jesteś jedyną  jesteś tą której szukałem... ...

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

"[...]Jedyne czego chciała to mieć kogoś, kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem i nic więcej...tylko żeby popatrzył jej w oczy i powiedział:'jesteś jedyną, jesteś tą której szukałem...[...]"

A Ona Sama Do Siebie Uśmiechała Się Tak Bez Powodu!

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

A Ona Sama Do Siebie Uśmiechała Się Tak Bez Powodu! ;]

To przecież tylko internet. Otworzyła Gadu Gadu  i  Archiwum  w którym przechowywała wszystkie wiadomości od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał : Czy jesteś pewny  że chcesz usunąć te wiadomości ?  tak nie . Siedziała chwilę nieruchomo  wpatrując się w ekran . Idiotyczne pytanie !   pomyślała z wściekłością. Nagle poczuła się tak   jakby od jej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła na ' tak ' . Nic się nie wydarzyło . Świat istniał dalej . Widownia odetchęła z ulgą.

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

To przecież tylko internet. Otworzyła Gadu-Gadu, i "Archiwum" w którym przechowywała wszystkie wiadomości od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał : Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te wiadomości ? (tak/nie). Siedziała chwilę nieruchomo, wpatrując się w ekran . Idiotyczne pytanie ! - pomyślała z wściekłością. Nagle poczuła się tak , jakby od jej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła na ' tak ' . Nic się nie wydarzyło . Świat istniał dalej . Widownia odetchęła z ulgą.

 Jego oczy.   co z nimi ?   z nimi? z nimi związane każde moje marzenie  każdy sen. Bo tylko On ma takie oczy oczy koloru czystego szmaragdu. Kocham je. Rozpływam się

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

-Jego oczy. - co z nimi ? - z nimi? z nimi związane każde moje marzenie ,każdy sen. Bo tylko On ma takie oczy oczy koloru czystego szmaragdu. Kocham je. Rozpływam się

Czasami brakuję mi Twojego zdjęcia na tapecie i spojrzenia jakbym była ostatnią dziewczyną na świecie..

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

Czasami brakuję mi Twojego zdjęcia na tapecie i spojrzenia jakbym była ostatnią dziewczyną na świecie..

może właśnie dlatego to tak boli . bo nigdy tak naprawdę Ciebie nie miałam   a na dodatek Cię straciłam .

zakochanawnim dodano: 19 października 2009

może właśnie dlatego to tak boli . bo nigdy tak naprawdę Ciebie nie miałam , a na dodatek Cię straciłam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć