głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ejogarniaszto

Na końcu jest zawsze dobrze

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Na końcu jest zawsze dobrze

Ukradł mi serce. Jeśli spotkasz go powiedz mu  że nie chcę go z powrotem..

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Ukradł mi serce. Jeśli spotkasz go powiedz mu, że nie chcę go z powrotem..

Najgorzej jest mieć marzenie i wiedzieć  że nigdy się nie spełni

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Najgorzej jest mieć marzenie i wiedzieć, że nigdy się nie spełni

Chcę znów uwierzyć  że warto walczyć o jutro  że warto żyć...

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Chcę znów uwierzyć, że warto walczyć o jutro, że warto żyć...

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia

Uwielbiam lato  gdy słońce świeci i grają w piłkę opaleni bruneci

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Uwielbiam lato, gdy słońce świeci i grają w piłkę opaleni bruneci

Człowiek umiera tylko wtedy  kiedy wszyscy o nim zapomną...

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Człowiek umiera tylko wtedy, kiedy wszyscy o nim zapomną...

Miłość ulotna  ale prawdziwa  kiedyś się kończy  a kiedyś zaczyna

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Miłość ulotna, ale prawdziwa, kiedyś się kończy, a kiedyś zaczyna

Celuj w księżyc  bo nawet gdy nie trafisz będziesz pomiędzy gwiazdami

okiemnieogarniesz dodano: 25 października 2011

Celuj w księżyc, bo nawet gdy nie trafisz będziesz pomiędzy gwiazdami

przeolbrzymi głaz  w moim gardle  uniemożliwiający mówienie. i niemoc  bezsilność na taką skalę  że nawet łzy nie chciały ze mnie wyjść siłą  sprzeciwiając się moim nakazom. 10 piętro. butelka  za oblanie naszej miłości. i upadek. Ciebie i złożonych mi obietnic. mój uprzedni krzyk  że miłość dodaje skrzydeł. zaprzysiężenie  że miłość uskrzydla. Twoja chęć pokazania mi  że się ze mną zgadzasz. a jedyną myślą jaka mną targa  jest chęć ponownego zabicia Cię miłością.

abstracion dodano: 20 października 2011

przeolbrzymi głaz, w moim gardle, uniemożliwiający mówienie. i niemoc, bezsilność na taką skalę, że nawet łzy nie chciały ze mnie wyjść siłą, sprzeciwiając się moim nakazom. 10 piętro. butelka, za oblanie naszej miłości. i upadek. Ciebie i złożonych mi obietnic. mój uprzedni krzyk, że miłość dodaje skrzydeł. zaprzysiężenie, że miłość uskrzydla. Twoja chęć pokazania mi, że się ze mną zgadzasz. a jedyną myślą jaka mną targa, jest chęć ponownego zabicia Cię miłością.

wpatrując się w smugi papierosowego dymu  widzę Twoje spojrzenie. przecież jest dosłownie wszędzie  a ja mimo wszystko powoli zapominam jak nerwowo skurczały się Twoje tęczówki  kiedy wypowiadałeś dwa niezwykle prymitywne słowa względem mnie. palę. podoba mi się połączenie Ciebie i powolnej śmierci. z każdą kolejną sekundą  nikotywnowego tańca w moich płucach  jestem corazj bliżej końca. papieros za papierosem. sekunda za sekundą. umieram. raz  dwa  trzy   jestem coraz bliżej Ciebie kochanie.

abstracion dodano: 20 października 2011

wpatrując się w smugi papierosowego dymu, widzę Twoje spojrzenie. przecież jest dosłownie wszędzie, a ja mimo wszystko powoli zapominam jak nerwowo skurczały się Twoje tęczówki, kiedy wypowiadałeś dwa,niezwykle prymitywne słowa względem mnie. palę. podoba mi się połączenie Ciebie i powolnej śmierci. z każdą kolejną sekundą, nikotywnowego tańca w moich płucach, jestem corazj bliżej końca. papieros za papierosem. sekunda za sekundą. umieram. raz, dwa, trzy - jestem coraz bliżej Ciebie kochanie.

To nie ludzie się zmieniają  tylko my ich lepiej poznajemy

okiemnieogarniesz dodano: 19 października 2011

To nie ludzie się zmieniają, tylko my ich lepiej poznajemy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć