głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ejmalyy

'Dla kogoś  jesteś wszystkim.'

heroooine dodano: 15 grudnia 2011

'Dla kogoś, jesteś wszystkim.'

 Chcesz znać prawdę?  Nie.  Czemu?  Bo wystarczyło mi to  że nazwałeś mnie dziwką  reszta mnie nie obchodzi. Żegnam.

heroooine dodano: 15 grudnia 2011

-Chcesz znać prawdę? -Nie. -Czemu? -Bo wystarczyło mi to, że nazwałeś mnie dziwką, reszta mnie nie obchodzi. Żegnam.

 Ale miałam piękny sen.  Pewnie ja w nim byłem.  A wiesz  że tak?  Co robiłem?  Wpadłeś pod pociąg.

heroooine dodano: 15 grudnia 2011

-Ale miałam piękny sen. -Pewnie ja w nim byłem. -A wiesz, że tak? -Co robiłem? -Wpadłeś pod pociąg.

I te głupie buziaczki w opisach  które mają wywołać we mnie zazdrość. Wiesz  co u mnie wywołują? Napad śmiechu.

heroooine dodano: 15 grudnia 2011

I te głupie buziaczki w opisach, które mają wywołać we mnie zazdrość. Wiesz, co u mnie wywołują? Napad śmiechu.

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodzę  ale cóż  wiem co myślę  nie na wszystko się zgodzę.   Eldo

heroooine dodano: 15 grudnia 2011

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodzę, ale cóż, wiem co myślę, nie na wszystko się zgodzę. ~Eldo

Zastanów się dwa razy  zanim powiesz słowo  kocham .

heroooine dodano: 15 grudnia 2011

Zastanów się dwa razy, zanim powiesz słowo "kocham".

musnął moje wargi.   a Twoje serce  jest do wzięcia?   zapytał z uśmiechem na ustach mocniej ściskając moją dłoń. czekając na odpowiedź  wplótł swoje palce pomiędzy moje. przybliżył się jeszcze bardziej.   w sumie to nie jest. już je sprawnie zdobyłeś.

definicjamiloscii dodano: 14 grudnia 2011

musnął moje wargi. - a Twoje serce, jest do wzięcia? - zapytał z uśmiechem na ustach mocniej ściskając moją dłoń. czekając na odpowiedź, wplótł swoje palce pomiędzy moje. przybliżył się jeszcze bardziej. - w sumie to nie jest. już je sprawnie zdobyłeś.

taak teksty heroooine dodał komentarz: taak do wpisu 14 grudnia 2011
A ona uśmiechnęła się tylko po to  by on poczuł że jest przegrany.

heroooine dodano: 14 grudnia 2011

A ona uśmiechnęła się tylko po to, by on poczuł że jest przegrany.

1. Potrzebuję czasu dla siebie. 2. Muszę to przemyśleć. 2. Nic nie piłem. 4. To tylko koleżanka.   Klasyczne kłamstwa facetów.

heroooine dodano: 14 grudnia 2011

1. Potrzebuję czasu dla siebie. 2. Muszę to przemyśleć. 2. Nic nie piłem. 4. To tylko koleżanka. - Klasyczne kłamstwa facetów.

Jeżeli trzeci dzień z rzędu nic Ci się nie chce to znaczy  że to już środa.

heroooine dodano: 14 grudnia 2011

Jeżeli trzeci dzień z rzędu nic Ci się nie chce to znaczy, że to już środa.

Musisz iść. Wbrew przeciwnościom tego świata. Idź nawet jak nie masz już do kogo wracać.

heroooine dodano: 14 grudnia 2011

Musisz iść. Wbrew przeciwnościom tego świata. Idź nawet jak nie masz już do kogo wracać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć