głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika edmaa

w niektórych miejscach jest aż duszno od wspomnień...

congratulations dodano: 8 lipca 2012

w niektórych miejscach jest aż duszno od wspomnień...

jakiś czas temu światło zgasło znów nie mogę zasnąć..

congratulations dodano: 8 lipca 2012

jakiś czas temu światło zgasło znów nie mogę zasnąć..

to siedzi w nas jak szósty zmysł  nic z tym nie zrobisz  wiesz  musiałbyś sie chyba gdzie indziej urodzić.

congratulations dodano: 8 lipca 2012

to siedzi w nas jak szósty zmysł, nic z tym nie zrobisz, wiesz, musiałbyś sie chyba gdzie indziej urodzić.

bo lepiej pokazać wszystkim  że cała ta sytuacja mnie bawi  niż totalnie rozpierdala.

congratulations dodano: 8 lipca 2012

bo lepiej pokazać wszystkim, że cała ta sytuacja mnie bawi, niż totalnie rozpierdala.

kiedyś będziesz żałował  ale to przyjdzie z czasem  zrozumiesz ile naprawdę straciłeś  ile mogłeś mieć  ale tego nie doceniłeś.

congratulations dodano: 8 lipca 2012

kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem, zrozumiesz ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.

po raz tam któryś mnie skrzywdzisz  a ja znowu wmówię sobie że nie chciałeś źle.

congratulations dodano: 8 lipca 2012

po raz tam któryś mnie skrzywdzisz, a ja znowu wmówię sobie że nie chciałeś źle.

ta sama tradycja  troche inne czasy.

congratulations dodano: 8 lipca 2012

ta sama tradycja, troche inne czasy.

Siadam  wyciągam szluga  biorę bucha za tych  którym już nie ufam.

congratulations dodano: 8 lipca 2012

Siadam, wyciągam szluga, biorę bucha za tych, którym już nie ufam.

Jesteś człowiekiem  który jest koniecznie potrzebny mi do życia. Bez Ciebie snułam się jak cień. Nie uśmiechałam się  bo nikt tak jak Ty nie potrafi wywołać uśmiechu na mojej twarzy. Dla nikogo poza Tobą nie zarywam nocy tylko po to  żeby porozmawiać. Jesteś dla mnie jak tlen  bez Ciebie nie dawałam rady. Dziękuję  że jesteś ♥

fejsbuk dodano: 8 lipca 2012

Jesteś człowiekiem, który jest koniecznie potrzebny mi do życia. Bez Ciebie snułam się jak cień. Nie uśmiechałam się, bo nikt tak jak Ty nie potrafi wywołać uśmiechu na mojej twarzy. Dla nikogo poza Tobą nie zarywam nocy tylko po to, żeby porozmawiać. Jesteś dla mnie jak tlen, bez Ciebie nie dawałam rady. Dziękuję, że jesteś ♥

Zakochuje się w innych  owszem  intrygują  pociągają mnie na moment  ale wiesz  prędzej czy później odkrywam w nich coś  co tak bardzo różni ich od Niego i wszystko mija.

niecalkiemludzka dodano: 7 lipca 2012

Zakochuje się w innych, owszem, intrygują, pociągają mnie na moment, ale wiesz, prędzej czy później odkrywam w nich coś, co tak bardzo różni ich od Niego i wszystko mija.

Esperer wyjeżdża na wakacje  więc wpisów nie będzie przez jakieś dwa tygodnie. Już za Wami tęsknię  buziaki. ♥ trzymajcie się cieplutko.

esperer dodano: 7 lipca 2012

Esperer wyjeżdża na wakacje, więc wpisów nie będzie przez jakieś dwa tygodnie. Już za Wami tęsknię, buziaki. ♥ trzymajcie się cieplutko.

Myślę  że mam to już za sobą  myślę  że odpowiednio wcześnie pozamykałam rozdziały które i tak zakończyłyby się fatalnie  myślę  że czas na coś lepszego  myślę  że będzie teraz jakoś dobrze ze mną  z tym wszystkim.

niecalkiemludzka dodano: 6 lipca 2012

Myślę, że mam to już za sobą, myślę, że odpowiednio wcześnie pozamykałam rozdziały które i tak zakończyłyby się fatalnie, myślę, że czas na coś lepszego, myślę, że będzie teraz jakoś dobrze ze mną, z tym wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć