głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dzyndzelek

miłość to najsmerfniejsze coś na świecie.

ansomia dodano: 1 godzinę temu

miłość to najsmerfniejsze coś na świecie.

chciałabym móc wylogować się z tego życia. i móc zacząć od nowa. założyć nowe konto. zmienić się. edytować. byłoby bajecznie. bo nie powtórzyłabym już tych błędów.

ansomia dodano: 1 godzinę temu

chciałabym móc wylogować się z tego życia. i móc zacząć od nowa. założyć nowe konto. zmienić się. edytować. byłoby bajecznie. bo nie powtórzyłabym już tych błędów.

na święta dałabym ci kartkę z napisem: ta kartka jest taka sama jak ty pusta .

ansomia dodano: 1 godzinę temu

na święta dałabym ci kartkę z napisem: "ta kartka jest taka sama jak ty, pusta".

ostatnio to mi się nawet klnąć odechciało ogarniasz?

ansomia dodano: 1 godzinę temu

ostatnio to mi się nawet klnąć odechciało, ogarniasz?

uważaj bo jak marzysz to zamykasz oczy a wtedy rzeczywistość łatwo ciosem cię zaskoczy.

ansomia dodano: 1 godzinę temu

uważaj, bo jak marzysz to zamykasz oczy, a wtedy rzeczywistość łatwo ciosem cię zaskoczy.

Wiesz o co mi chodzi? O to że czasem trzeba umieć przyjść do kogoś i tak zwyczajnie po ludzku porozmawiać. Wydaje się to być tak proste że aż śmieszne prawda? Przecież znasz kogoś od kilkunastu lat żyliście ze sobą ramię w ramię robiliście wspólnie tak wiele rzeczy a teraz co wypadałoby usiąść i porozmawiać bo coś w międzyczasie poszło nie tak bo pojawił się ktoś coś i wszystko runęło? Więc jak teraz rozmawiać? Przecież się znacie kurde znacie się na wylot a nie potraficie usiąść naprzeciwko siebie i najzwyczajniej w świecie powiedzieć „przepraszam”? Czy duma jest warta tych zmarnowanych dni miesięcy lat które już straciliście tocząc ze sobą pianę? Powiedz mi czy to jest tego warte? Czy nie żałujesz?  yezoo

yezoo dodano: 5 godzin temu

Wiesz o co mi chodzi? O to, że czasem trzeba umieć przyjść do kogoś i tak zwyczajnie po ludzku porozmawiać. Wydaje się to być tak proste, że aż śmieszne, prawda? Przecież znasz kogoś od kilkunastu lat, żyliście ze sobą ramię w ramię, robiliście wspólnie tak wiele rzeczy, a teraz co, wypadałoby usiąść i porozmawiać, bo coś w międzyczasie poszło nie tak, bo pojawił się ktoś, coś i wszystko runęło? Więc jak teraz rozmawiać? Przecież się znacie, kurde, znacie się na wylot, a nie potraficie usiąść naprzeciwko siebie i najzwyczajniej w świecie powiedzieć „przepraszam”? Czy duma jest warta tych zmarnowanych dni, miesięcy, lat, które już straciliście tocząc ze sobą pianę? Powiedz mi, czy to jest tego warte? Czy nie żałujesz? [ yezoo ]

Moja głowa to najlepsze miejsce na popis dla bólu. Skubany właśnie tam czuje się swobodnie. Za swój pokaz owacje dostaje. Od serca komór od płuc i od oddechu. Od spojrzeń moich nawet od słuchu. W artykule czytałam: można w tęsknocie afirmacje odnaleźć. Ja nie widzę nic poza bojaźliwym dłoni i warg smutnym drganiem. just love.

just_love dodano: wczoraj o 23:31

Moja głowa to najlepsze miejsce na popis dla bólu. Skubany właśnie tam czuje się swobodnie. Za swój pokaz owacje dostaje. Od serca komór, od płuc i od oddechu. Od spojrzeń moich nawet, od słuchu. W artykule czytałam: można w tęsknocie afirmacje odnaleźć. Ja nie widzę nic, poza bojaźliwym dłoni i warg smutnym drganiem. /just_love.

to dziwne. większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas spróbować jeszcze raz a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

ansomia dodano: wczoraj o 23:15

to dziwne. większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas, spróbować jeszcze raz, a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

 co mam zrobić żeby dziewczyna się do mnie odezwała?  rzuć w nią kamieniem na pewno się odezwie.

ansomia dodano: wczoraj o 23:14

- co mam zrobić, żeby dziewczyna się do mnie odezwała? - rzuć w nią kamieniem, na pewno się odezwie.

spokojnie poczekam. miłość nie zając nie spierdoli.

ansomia dodano: wczoraj o 23:14

spokojnie, poczekam. miłość nie zając, nie spierdoli.

a widzisz? ułożyłam sobie wszystko na nowo w jak najlepszy porządek. i znowu wbrew wcześniejszym obietnicom musiałeś dodać swoje trzy grosze.

ansomia dodano: wczoraj o 23:13

a widzisz? ułożyłam sobie wszystko na nowo, w jak najlepszy porządek. i znowu, wbrew wcześniejszym obietnicom, musiałeś dodać swoje trzy grosze.

no powiedz że traktuję cię jak zabawkę! wykrzycz to! no przecież sam mnie tego nauczyłeś!

ansomia dodano: wczoraj o 23:13

no powiedz, że traktuję cię jak zabawkę! wykrzycz to! no przecież sam mnie tego nauczyłeś!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV