głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dzyndzelek

 Maybe it’s best you leave me alone.

legalove dodano: 4 godziny temu

"Maybe it’s best you leave me alone."

 Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą nie możesz czuć się komfortowo z innymi. Sidney J. Harris

legalove dodano: 4 godziny temu

"Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi." Sidney J. Harris

Zacznij w końcu myśleć o sobie bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo. Można przez całe życie. I podobno najważniejsze to uszczęśliwiać innych ale co z uczęśliwianiem siebie? Nie można zapominać o sobie. Warto walczyć. To jest kurewsko trudne ale jak już zrobisz pierwszy krok. Jak powiesz sobie: od dziś będę pamiętać o sobie i zaczniesz naprawdę pamiętać to uwierz wygrasz wszystko. I miłość i radość i siebie. Ty jesteś najważniejsza.

legalove dodano: 4 godziny temu

Zacznij w końcu myśleć o sobie, bo ile można? Jak długo można żyć dla kogoś innego? Spełniać czyjeś zachcianki, pomagać w realizacji cudzych marzeń? Można długo. Można przez całe życie. I podobno najważniejsze to uszczęśliwiać innych, ale co z uczęśliwianiem siebie? Nie można zapominać o sobie. Warto walczyć. To jest kurewsko trudne, ale jak już zrobisz pierwszy krok. Jak powiesz sobie: od dziś będę pamiętać o sobie i zaczniesz naprawdę pamiętać, to uwierz -wygrasz wszystko. I miłość, i radość i siebie. Ty jesteś najważniejsza.

 Za każdym razem gdy leżymy nie śpiąc każde uczucie którego doznaję  ale nadal za Tobą nie tęsknię. Dopiero gdy zatrzymam się by o tym pomyśleć.. Nienawidzę wszystkiego w Tobie. Dlaczego więc Cię kocham? Adam Gontier

legalove dodano: 4 godziny temu

"Za każdym razem, gdy leżymy, nie śpiąc, każde uczucie, którego doznaję - ale nadal za Tobą nie tęsknię. Dopiero, gdy zatrzymam się, by o tym pomyśleć.. Nienawidzę wszystkiego w Tobie. Dlaczego więc Cię kocham?" Adam Gontier

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie która mówi mi że jesteś i zawsze przy mnie będziesz gdy stanie się coś złego.

ansomia dodano: wczoraj o 13:35

wiesz czego mi brak? poczucia bezpieczeństwa. tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

najbardziej przygnębiające są te wieczory kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się czy tak na prawdę go kochasz czy to tylko złudzenie.

ansomia dodano: wczoraj o 13:35

najbardziej przygnębiające są te wieczory, kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz się, czy tak na prawdę go kochasz, czy to tylko złudzenie.

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne bezbronne ciało. jednym gestem sprawił że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

ansomia dodano: wczoraj o 13:34

usiadł przed nią i układając dłoń na jej policzku uśmiechał się delikatnie. wzrokiem przeszywał jej drobne, bezbronne ciało. jednym gestem sprawił, że ponownie go pokochała. bezgranicznie tak już na amen.

nie mam czasu na zastój nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

ansomia dodano: wczoraj o 13:34

nie mam czasu na zastój, nie mam czasu na jedzenie. ale mam w chuj czasu na siedzenie i palenie.

podwórko uczy zasad policja uczy biegać.

ansomia dodano: wczoraj o 13:33

podwórko uczy zasad, policja uczy biegać.

Pewnego dnia on zrozumie co stracił i zatęskni. Może to potrwać tylko chwilę a może pozostać z nim na dłużej. Niezależnie od tego na pewno przyjdzie ten moment. Prawdopodobnie teraz tego nie rozumie. Jeszcze tego nie wie jak mocno będzie tęsknił. Któregoś dnia to w niego uderzy. Wtedy kiedy najmniej się tego spodziewa. Przypomni mu o tym drobny szczegół. Przypomni sobie pierwszy raz kiedy pocałował. Pierwsze spotkanie. Będzie spoglądał wstecz na lata które minęły. Wtedy też przypomni sobie że to on to zakończył. To że on to zniszczył. I w tej chwili będzie żałował tego wszystkiego. Odejścia pożegnania i końca. Zobaczy swój błąd i poczuje żal.

legalove dodano: wczoraj o 12:01

Pewnego dnia on zrozumie, co stracił i zatęskni. Może to potrwać tylko chwilę, a może pozostać z nim na dłużej. Niezależnie od tego, na pewno przyjdzie ten moment. Prawdopodobnie teraz tego nie rozumie. Jeszcze tego nie wie, jak mocno będzie tęsknił. Któregoś dnia to w niego uderzy. Wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewa. Przypomni mu o tym drobny szczegół. Przypomni sobie pierwszy raz, kiedy pocałował. Pierwsze spotkanie. Będzie spoglądał wstecz na lata, które minęły. Wtedy też przypomni sobie, że to on to zakończył. To, że on to zniszczył. I w tej chwili będzie żałował tego wszystkiego. Odejścia, pożegnania i końca. Zobaczy swój błąd i poczuje żal.

 And all I ever wanted was for you to know everything I do I give my heart and soul.

legalove dodano: wczoraj o 11:56

"And all I ever wanted was for you to know, everything I do I give my heart and soul."

“ Czego mógłbym Ci dzisiaj życzyć? Chyba tylko tego wszystkiego czego Ci tak naprawdę brakuje. A o czym wiesz tylko Ty. A może zaczęłaś już rozmawiać z bliskimi na ten temat? W każdym razie życzę Ci uzupełnienia wszystkich braków. By poczuć się całością. ”

czillalt_love dodano: przedwczoraj o 23:30

“ Czego mógłbym Ci dzisiaj życzyć? Chyba tylko tego wszystkiego czego Ci tak naprawdę brakuje. A o czym wiesz tylko Ty. A może zaczęłaś już rozmawiać z bliskimi na ten temat? W każdym razie, życzę Ci uzupełnienia wszystkich braków. By poczuć się całością. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV