głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dzonka34

   teksty pimparimpa dodał komentarz: ;) do wpisu 15 lipca 2011
:  teksty pimparimpa dodał komentarz: :* do wpisu 15 lipca 2011
:  teksty pimparimpa dodał komentarz: :* do wpisu 15 lipca 2011
uznałam  że nie powinnam już tak dużo pić. kiedy jestem pijana  włącza mi się funkcja 'myśl tylko o nim'  więc boję się  że znów rozbeczę się jak głupia  opowiadając każdemu jak bardzo mi na nim zależy  choć wcale go nie znam.   pimparimpa

pimparimpa dodano: 15 lipca 2011

uznałam, że nie powinnam już tak dużo pić. kiedy jestem pijana, włącza mi się funkcja 'myśl tylko o nim', więc boję się, że znów rozbeczę się jak głupia, opowiadając każdemu jak bardzo mi na nim zależy, choć wcale go nie znam. / pimparimpa

'w głębi serca tęsknię za czymś czego nigdy nie było.'

pimparimpa dodano: 14 lipca 2011

'w głębi serca tęsknię za czymś czego nigdy nie było.'

:  teksty pimparimpa dodał komentarz: :* do wpisu 14 lipca 2011
dzięki tobie już umiem nie szukać zbędnych mi złudzeń    nie jestem naiwna tak jak byłam dotychczas    nie dam zniszczyć swych uczuć tylko po to byś znów mógł cieszyć się swoim szczęściem niszcząc we mnie całą resztę .

blondziaaaa dodano: 14 lipca 2011

dzięki tobie już umiem nie szukać zbędnych mi złudzeń , nie jestem naiwna tak jak byłam dotychczas , nie dam zniszczyć swych uczuć tylko po to byś znów mógł cieszyć się swoim szczęściem niszcząc we mnie całą resztę .

straciłam cię wtedy   wtedy ty próbowałeś udowodnić mi że to wszystko moje gry .

blondziaaaa dodano: 14 lipca 2011

straciłam cię wtedy , wtedy ty próbowałeś udowodnić mi że to wszystko moje gry .

straciłam cię wtedy wtedy gdy nie mogłam już zrobić nic .  straciłam cię wtedy  wtedy gdy nie dałeś żadnej szansy mi .

blondziaaaa dodano: 14 lipca 2011

straciłam cię wtedy wtedy gdy nie mogłam już zrobić nic . straciłam cię wtedy, wtedy gdy nie dałeś żadnej szansy mi .

to była twoja wina ! to ty mnie tak raniłeś !.  a teraz już nas nie ma  to trwało tylko chwile .

blondziaaaa dodano: 14 lipca 2011

to była twoja wina ! to ty mnie tak raniłeś !. a teraz już nas nie ma ,to trwało tylko chwile .

chciałam być tylko twoja lecz ty tego nie chciałeś .  robiłeś wszystko po to by skończył się nasz balet .

blondziaaaa dodano: 14 lipca 2011

chciałam być tylko twoja lecz ty tego nie chciałeś . robiłeś wszystko po to by skończył się nasz balet .

to ja widziałam w tobie wszystko to co chciałam    a ty mnie traktowałeś jakbym była nikim .

blondziaaaa dodano: 14 lipca 2011

to ja widziałam w tobie wszystko to co chciałam , a ty mnie traktowałeś jakbym była nikim .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć