głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dziamdziaa

Być może wyobraźnia i wiara nie mogą bez siebie istnieć  bo mają wspólną istotę – nie wymagają dowodu.

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

Być może wyobraźnia i wiara nie mogą bez siebie istnieć, bo mają wspólną istotę – nie wymagają dowodu.

Czy gdy chcemy się wymknąć  to zawsze wracamy?

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

Czy gdy chcemy się wymknąć, to zawsze wracamy?

 …  życie podobne jest do halucynacji  bo nic z tego  na co się spojrzy  nie jest takie  jakie jest.

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

(…) życie podobne jest do halucynacji, bo nic z tego, na co się spojrzy, nie jest takie, jakie jest.

Wszystko małe jest odbiciem czegoś większego.

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

Wszystko małe jest odbiciem czegoś większego.

Kocha się to  czym się nigdy nie będzie.

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

Kocha się to, czym się nigdy nie będzie.

Tęskni się do rzeczy głupich. Nawet wtedy gdy jest się mądrym  wtedy chyba najbardziej...

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

Tęskni się do rzeczy głupich. Nawet wtedy gdy jest się mądrym, wtedy chyba najbardziej...

Tyle chwil  które w nas są   one rodzą ból   Te dni  które czas wziął  nie powrócą już.

bansujdziwko dodano: 7 kwietnia 2014

Tyle chwil, które w nas są - one rodzą ból, Te dni, które czas wziął, nie powrócą już.

Nigdy nie wierz kobiecie  jeżeli powie  że coś jest nieważne.

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Nigdy nie wierz kobiecie, jeżeli powie, że coś jest nieważne.

Masz rację dziecko  tego mi najbardziej brakuje. Jego zaczepek  głupot i ciągłego gadulstwa. Chciałabym to znowu usłyszeć i powiedzieć:   Znowu zaczynasz?  czy  Nigdy Ci ta głupota nie przejdzie . Kiedyś mnie to wkurzało  ale teraz chciałabym znowu to usłyszeć. Choć jedną zaczepkę  tego właśnie najbardziej mi teraz brakuje.

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Masz rację dziecko, tego mi najbardziej brakuje. Jego zaczepek, głupot i ciągłego gadulstwa. Chciałabym to znowu usłyszeć i powiedzieć: " Znowu zaczynasz?" czy "Nigdy Ci ta głupota nie przejdzie". Kiedyś mnie to wkurzało, ale teraz chciałabym znowu to usłyszeć. Choć jedną zaczepkę, tego właśnie najbardziej mi teraz brakuje.

Nie dzwonisz  nie piszesz  nie rozmawiasz z nią  koniec. Jeśli wiesz  że jest na imprezie albo w barze  nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie  2 miesiące  2 dni. Myślałem  że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało  będę zazdrosny o jej nowego  ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście  zimą śnieg   ...  Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem  ile dałem  żeby ją zdobyć  żeby mnie kochała  myślę o tym i jest mi wstyd.

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd.

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to  by było komu opowiedzieć historię dnia  który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

onna dodano: 7 kwietnia 2014

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć.

I nie ma żadnej gwarancji  że raz jeszcze w życiu człowiek będzie chciał   się wygłupiać i dawać drugiemu człowiekowi tak samo wiele.

onna dodano: 7 kwietnia 2014

I nie ma żadnej gwarancji, że raz jeszcze w życiu człowiek będzie chciał się wygłupiać i dawać drugiemu człowiekowi tak samo wiele.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć